Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Bajek    20

Czy ktoś mógłby podpowiedzieć czy jest w Polsce firma która produkuje obciążniki do felg pełnych SDF? Kupiłem nowy ciągnik i chcę go dociążyć bo jest strasznie lekki, i o ile z obciążnikami walizkowymi nie ma problemu, to na koła nikt nie ma w ofercie. Obdzwoniłem już chyba z 10 odlewni, a nawet szukałem u lokalnych dilerów, za każdym razem słysząc tylko że do tych felg nie mają obciążników...

11720061_10200690334496596_354249347_n.j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

Wlej roztwór wodny do opon nie wiem jaki tam zrobić żeby ci w zimę nie zamarzł albo jak ci zależy na sezon letni to wlej wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkdevil    21

a zmiesz odległości na 3 dzióry może by od c360 pasowały albo 330 te okrągłe tam jest chyba 36 cm między dziórami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby podpowiedzieć czy jest w Polsce firma która produkuje obciążniki do felg pełnych SDF? Kupiłem nowy ciągnik i chcę go dociążyć bo jest strasznie lekki, i o ile z obciążnikami walizkowymi nie ma problemu, to na koła nikt nie ma w ofercie. Obdzwoniłem już chyba z 10 odlewni, a nawet szukałem u lokalnych dilerów, za każdym razem słysząc tylko że do tych felg nie mają obciążników...

11720061_10200690334496596_354249347_n.j

 

 

Kolego jutro się zorientuje czy jeszcze mamy je na stanie, bo ostatnio zamówiliśmy kilka kompletów w odlewni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ja do NH T 5060  założyłem z  328 i 360. Środki z 360 nowy typ, pasowały praktycznie bez przerabiania, na nie z 328,  a od środka felgi  z 360 same krążki tylko na śruby. Na kolo doszło około 170 kg. Kosztowały mnie około 1 tyś zł.

Podejrzewam że tu też by pasowały.

W Case  150 MX założyłem  na tył z  1634, nawierciłem i nagwintowałem   czopy osi i jak oryginał wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał11
      W moim Same nie da się wrzucić rewersu do przodu do tyłu wchodzi lekko a to przodu się nie da dokładnie jest tak tak samo z wajchą co się zmienia zakres biegów. Czym to może być spowodowane??
    • Przez JasiekAgriculture
      Witam mam problem z rewersem w Same na początku rewers wyskakiwał tylko na wstecznym biegu tzn cofając po równej drodze nic sie nie działo a jesli tylko byl jakis kamień czy cos to szarpło ciagnikiem i bieg wyskakiwał  teraz dzieje mi sie to również przy jezdzie do przodu GDY PRZYTRZYMAM MOCNIEJ DZWIGNIE TO NIC NIE WYSKAKUJE. Moze miał ktos z was taki problem i pomoze co zrobic?
    • Przez adamkucharski_128298
      witam cieknie mi olej z tylnego podnośnika w deutz fahr 4.50,zuważyłem luz na tulejach i musze je wymienić,powiedzcie proszę jak sie do tego zabrac
    • Przez Rilock
      Posiadam problem z ciągnikiem marki Deutz-fahr Agrotron 90, przy rozgrzanym ciągniku gdy chcę cofnąć rozłącza rewers aczkolwiek nie wyświetla błędu tylko wydaje sygnał dźwiękowy. Po kilku próbach udaje się cofnąć. Prosił bym o jakąś podpowiedź co z tym zrobić.
    • Przez Nasters
      Witam  mam problem Lamborghini 1060 otóż do 1 tys obrotów z odmy leci delikatnie biały dymek lecz pod za dużym ciśnieniem po zwiększeniu obtotów z odmy zaczyna kapać olej czym większe obroty więcej oleju ?? ktoś może już to przerabiał ?? uszczelka ?? pierścienie ??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj