Skocz do zawartości

Polecane posty

Bajek    7

Czy ktoś mógłby podpowiedzieć czy jest w Polsce firma która produkuje obciążniki do felg pełnych SDF? Kupiłem nowy ciągnik i chcę go dociążyć bo jest strasznie lekki, i o ile z obciążnikami walizkowymi nie ma problemu, to na koła nikt nie ma w ofercie. Obdzwoniłem już chyba z 10 odlewni, a nawet szukałem u lokalnych dilerów, za każdym razem słysząc tylko że do tych felg nie mają obciążników...

11720061_10200690334496596_354249347_n.j

jonkszi    62

Wlej roztwór wodny do opon nie wiem jaki tam zrobić żeby ci w zimę nie zamarzł albo jak ci zależy na sezon letni to wlej wodę.

Wiadomość z agroFakt.pl

darkdevil    9

a zmiesz odległości na 3 dzióry może by od c360 pasowały albo 330 te okrągłe tam jest chyba 36 cm między dziórami

Czy ktoś mógłby podpowiedzieć czy jest w Polsce firma która produkuje obciążniki do felg pełnych SDF? Kupiłem nowy ciągnik i chcę go dociążyć bo jest strasznie lekki, i o ile z obciążnikami walizkowymi nie ma problemu, to na koła nikt nie ma w ofercie. Obdzwoniłem już chyba z 10 odlewni, a nawet szukałem u lokalnych dilerów, za każdym razem słysząc tylko że do tych felg nie mają obciążników...

11720061_10200690334496596_354249347_n.j

Kolego jutro się zorientuje czy jeszcze mamy je na stanie, bo ostatnio zamówiliśmy kilka kompletów w odlewni.

tomek73    186

Ja do NH T 5060  założyłem z  328 i 360. Środki z 360 nowy typ, pasowały praktycznie bez przerabiania, na nie z 328,  a od środka felgi  z 360 same krążki tylko na śruby. Na kolo doszło około 170 kg. Kosztowały mnie około 1 tyś zł.

Podejrzewam że tu też by pasowały.

W Case  150 MX założyłem  na tył z  1634, nawierciłem i nagwintowałem   czopy osi i jak oryginał wyszło.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się