Skocz do zawartości

Polecane posty

Bajek    7

Czy ktoś mógłby podpowiedzieć czy jest w Polsce firma która produkuje obciążniki do felg pełnych SDF? Kupiłem nowy ciągnik i chcę go dociążyć bo jest strasznie lekki, i o ile z obciążnikami walizkowymi nie ma problemu, to na koła nikt nie ma w ofercie. Obdzwoniłem już chyba z 10 odlewni, a nawet szukałem u lokalnych dilerów, za każdym razem słysząc tylko że do tych felg nie mają obciążników...

11720061_10200690334496596_354249347_n.j

jonkszi    66

Wlej roztwór wodny do opon nie wiem jaki tam zrobić żeby ci w zimę nie zamarzł albo jak ci zależy na sezon letni to wlej wodę.

Wiadomość z agroFakt.pl

darkdevil    10

a zmiesz odległości na 3 dzióry może by od c360 pasowały albo 330 te okrągłe tam jest chyba 36 cm między dziórami

Czy ktoś mógłby podpowiedzieć czy jest w Polsce firma która produkuje obciążniki do felg pełnych SDF? Kupiłem nowy ciągnik i chcę go dociążyć bo jest strasznie lekki, i o ile z obciążnikami walizkowymi nie ma problemu, to na koła nikt nie ma w ofercie. Obdzwoniłem już chyba z 10 odlewni, a nawet szukałem u lokalnych dilerów, za każdym razem słysząc tylko że do tych felg nie mają obciążników...

11720061_10200690334496596_354249347_n.j

Kolego jutro się zorientuje czy jeszcze mamy je na stanie, bo ostatnio zamówiliśmy kilka kompletów w odlewni.

tomek73    256

Ja do NH T 5060  założyłem z  328 i 360. Środki z 360 nowy typ, pasowały praktycznie bez przerabiania, na nie z 328,  a od środka felgi  z 360 same krążki tylko na śruby. Na kolo doszło około 170 kg. Kosztowały mnie około 1 tyś zł.

Podejrzewam że tu też by pasowały.

W Case  150 MX założyłem  na tył z  1634, nawierciłem i nagwintowałem   czopy osi i jak oryginał wyszło.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marco007
      Witam. Zakupiłem prasę jak w temacie i nie działa mi w niej owijanie siatką. Chodzi o to że ten siłownik elektryczny który odpowiada za rozpoczecie i chyba za zakończenie owijania ma ucięte dwa kabelki i nie wiem jak to wszystko podłączyć aby zadziałało. Ma ktoś doświadczenie w tej prasie?? Mogę zamieścić zdjęcia jeżeli to komuś coś pomoże.
    • Przez JurekPa
      Lamborghini lampo 60 uchodziły za trwałe, szczególnie jeśli chodzi o silniki.
      Tymczasem traktor już co prawda niemłody, ale dopiero przekroczył 3 tys mth i zaczęła świecić lampka ciśnienia oleju po rozgrzaniu. Zmierzone ciśnienie na zimno przekracza 4 bary, po rozgrzaniu spada poniżej 2 i lampka świeci. Olej wymieniany regularnie na zalecany przez producenta.
      Czyżby to już  czas na wymianę/naprawę wału korbowego i panewek?
      A może problem leży w innym miejscu (jakiś przeciek, pompa oleju itp)?
      Miał ktoś taki przypadek?
    • Przez Zibo123123
      Witam! Chciałbym prosić o dobrą radę.
    • Przez Tomasz354
      Witam, mam poważny problem, podczas orania moim Lamborghini usłyszałem trzask i pług spadł na ziemie, po zdjęciu dekla okazało się,że łapa która jest na wałku ramion pękła na pół, teraz pytanie, gdzie takiego czegoś szukać ? Macie może jakieś pomysły ? jako ,że to Lambo, to pewnie w Same i deutz będzie to samo, chodzi o pozycje 10 z załączonego zdjęcia.
    • Przez Maniek24240
      Witam, mam problem z nowym nabytkiem Deutz-Fahr Agrotron 200, 1998 rok, dziś podczas prac polowych zaczął się zakopywać i odziwo wszystkie koła kręciły a napęd nie był załączony , nie można wcale rozłączyć napędu i ciągnik przy wyższych biegach szarpie obstawiam że wina tkwi w elektrozaworze tylko nie wiem który to. Mam nadzieję że coś mi doradzicie jak można naprawić te usterkę aby ten napęd się rozłączał , dodam że dioda na pulpicie od przedniego napędu reaguje na przycisk ale poza tym nic się nie dzieje

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.