Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
soltys48    19713

Droga za tyle tu był gościu co nową robił 

10 godzin temu, Thomas2135 napisał:

Numeru nie potrzebuję na razie. O simmeringu wiem, bo w sklepie widziałem tylko nie byłem pewien tego łożyska. Do mieszalnika będzie w sam raz.

Słabe mi się to wydaje zwłaszcza w talerzowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może papierów brak, bo tylko ślad po tablicy został.

Myślę, że spokojnie wytrzyma. To ma tylko podtrzymywać ślimak i lepsze niż te chińskie jakie montują do przenośników korytkowych. Mogę zrobić gniazdo i które będzie trzymać całą obudowę i zabezpieczy przed rozerwaniem. Toczenie tego ze stali wyjdzie drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Po prostu chce sprzedać tego zetora, sąsiad jak sprzedawał 5211 startował z 31tys "aby było z czego opuścić" sprzedał za 23tys po 2 latach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

To nie jest MDS tylko starszy ZSB.Widać że jakiś już spawany był,napewno nie ma regulacji łopatek,i te ustawianie dawki jakieś takie dziwne.Ale jak komuś pasuje to niech bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
8 minut temu, Agrest napisał:

Przeglądałem to ogłoszenie ale wydał mi się jakiś nietypowy i tak jak @hardkor113 pisze to nie jest MDS na razie szukam dalej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1081
https://www.olx.pl/oferta/rozsiewacz-do-nawozow-sr-jar-met-dwutalerzowy-jednokomorowy-800l-CID757-IDr3Wmj.html Jeśli to cena brutto to całkiem ciekawa alternatywa dla odpiciwanych starych kuhn-ów
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

Ten z pojedyńczym mieszadłem nawet fajny, ciekawe czy zredukowali obroty mieszadła, zeby nie mieliło nawozu jak w tych z podwójnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1081
Nie pamiętam już czy to z nimi gadalem czy nie ale któryś z tych Polskich ma dokładnie tą samą skrzynie wiec i obroty będą takie jak w oryginale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal12301    27
3 godziny temu, soltys48 napisał:

Droga za tyle tu był gościu co nową robił

dasz jakieś namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121
17 godzin temu, szczypka napisał:

/www.olx.pl/oferta/rozsiewacz-nawozu-nawozow-agro-max-strumyk-siewka-lejek-tarczowy-CID757-IDkftRU.html#f6d1596bcb;promoted      co sądzicie o tym ale szczerze opinie polskie gów... weź mds mnie nie interesują 

Langrnem się zainteresuj. ale dobrą myjkę musisz mieć do niego by po każdym sianiu dobrze oczyścić z nawozów i będzie służył lata. 

7 godzin temu, mari885 napisał:

Ogłoszenia typu polecam nie są  tu mile widziane. Mam kuzyna co pracuje w sklepie w Węgrzyniewie i napisałem do niego na FB w sprawie tego kombajny i odpisał ł że w żniwa ktoś latał za jakąś częścią do tego modelu tylko że nie ma jej dostępnej nigdzie w sprzedaży a dorobienie przez tokarza tego elementu jest kosztowne bo wymaga precyzji wzdłużnej z dokładnością do 0,5mm i polerowania i utwardzania.   I może się nie udać. Więc wnioskuje że to chodzi o ten kombajn. :)

5 godzin temu, michal12301 napisał:

Ciekawe jak start.l Jak licha foli to może rwać co chwilę. 

 

2 godziny temu, griga napisał:

https://www.olx.pl/oferta/rozsiewacz-do-nawozow-sr-jar-met-dwutalerzowy-jednokomorowy-800l-CID757-IDr3Wmj.html Jeśli to cena brutto to całkiem ciekawa alternatywa dla odpiciwanych starych kuhn-ów

I wygląda na solidny, ale 2 big bagów nie ryzykował bym wsypać. 

Edytowano przez stuart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1081
https://www.olx.pl/oferta/rozsiewacz-nawozow-CID757-IDrxayX.html Kolejny rozsiewacz w rozsadnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

Trochę pracy trzeba w niego włożyć, bo ruda atakuje. No i zasyp na 1BB+. Wejdzie w niego max 800kg nawozu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

Podstawka ma 750 l to ile w tę nadstawkę wejdzie ? Na oko max 300kg. Chyba trochę przesadził z tym opisem moim zdaniem. Albo wchodzi z górką, ale to tylko na płaskie tereny takie sypanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

Pierwszy raz widzę na oczy z kółeczkami, u mnie były zawsze z oczkami na haczyk

pol_pl_Siewka-reczna-do-rozsiewu-nawozow

 

5693000004687_8984_4fd4287a9386a.jpg&wat

 

Nowa 69.90 więc chyba okazja :D

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793

To najbardziej precyzyjne rozsiewacze nawozu no i można takim na pole wjechać nawet gdy jest miękko. B|

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Jak będą takie mokre lata jak ostatnio to wrócą do łask i niech schowają się te wszystkie Amazony Rauchy czy inne tam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

Jak cena zboża jeszcze trochę spadnie, to ilość nawozu , jaką kupisz za pszenice  z 1ha zmieści się w tym rozsiewaczu :/

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj