Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Mam taki i 3 rok wypalam. Lutowałem też nią chłodnicę w 904, bo nie mam dużej lutownicy. Dalej działa. Proponuję zaopatrzyć się w mniejszą głowicę 15 mm, bo ta jest za duża dla małych cieląt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Widział ktoś może na żywo tego klamota:

https://www.otomoto.pl/oferta/claas-dominator-76-ID6zg7il.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Wujek chce jechać to oglądać a mi się jakiś tani wydaje i na zdjęciach jakoś niespecjalnie sie prezentuje, ale to może tylko moje odczucie.


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1155

błądzisz chłopcze, tam nie ma kosmicznych technologii, łożyska czy pasy leżą na półce niemal w każdym sklepie, inne rzeczy wymieniasz raz w czasie użytkowania takiej maszyny, więc można poczekać 2-3dni


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
1 godzinę temu, Plantator_01 napisał:

Zamiast zabytkowego Claas wolał bym polskiego rekorda. Mniejszy problem z częściami

Problem z częściami jest po mojemu większy - ile wytrzyma np nożyk bizona a ile SCH ? A różnica 2.4 vs 3.8 zł, ile wytrzymają bagnety? Nie wspominając o tym śmiesznym targańcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

63 tyś netto to nie 70 brutto. Tanio jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akernolat    26
70 brutto to juz ostatczna cena. swoje ma przerobione. 10000mth, ale na pierwszy rzut oka wszystko chodzi jak należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

No to podajcie mi różnice w cenie kompletnego wariatora do bizona lub classa albo co to jest 2-3 dni czekania na słonku na części a potem 2 tygodnie deszczu i maszyna stoi czeka. A wydajność to już nie zrobi różnicy jak nic nie skosi. 

Jeszcze zapytam o dekornizacje cieląt, dla mnie to wygląda przerażającą, moim zdaniem ogromny ból dla zwierzaczka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9276

Regeneracja wariatora 700zł do Claasa, czas oczekiwania - 24h od przywiezienia. Wiem, bo przechodziłem. Bez jaj, jak ktoś jest totalny melepeta, to i do Bizona będzie części 2 dni szukał. W dodatku to nie jest część, która sama z siebie rozpada się w trakcie sezonu, wystarczy zrobić dobry przegląd przed sezonem. Już prędzej bym się martwił o urwany wytrząsacz, bo w 76 to się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mate12345    43
59 minut temu, akernolat napisał:

Co sądzicisąo nim?

https://www.olx.pl/oferta/case-mx-120-sprowadzony-manualny-tuz-CID757-IDpGkGZ.html

Oglądał go ktoś? Cena 70000 brutto

ja oglądałem niestety skrzynia 30km/h zastanawiam się właśnie między tym a tym https://www.olx.pl/oferta/case-mx-120-tuz-2000r-bardzo-ladny-renault-massey-john-same-fendt-new-CID757-IDq26qf.html#9ebabbd592  oglądałem oba i sam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    393

Robił ktoś zakupy na Gearbest założyłen nawet konto paypal, ale jakoś widzę dużo niezadowolonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akernolat    26
a ten który wysłałeś to ma 40? ile zchodzi z ceny? Któryś bardziej Ci sie podoba? Ja mam blizej kilka, ale zwykle 100 lub 110. Więc. chce chpciaz troche mocniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    442
4 godziny temu, Plantator_01 napisał:

Zamiast zabytkowego Claas wolał bym polskiego rekorda. Mniejszy problem z częściami

A jaki masz problem z częściami do Claasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akernolat    26
wow, to ma lepsze wyposażenie... a juz decydujesz sie na któryś? tego co podeslales nie widzialem, a szkoda bo może warto byloby go obejrzec... i wystawia fakture na 73?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mate12345    43

Właśnie sam nie wiem. To cena brutto, ale z tego co mówił to na umowie by było dużo niższa.Duży plus że ma tylne opony w dobrym stanie.Z blach farba złazi, sporo rdzy. Za to  środek ładnie wyplakowany z tego co zauważyłem, to pod maską również. 

Edytowano przez mate12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1563

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159
6 godzin temu, bartek1992 napisał:

Ten z boku to jest tylko inna  końcówka wałka do przełożenia taka zapasowa na inny frez nie wiem do jakich maszyn się to przekłada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocianlask    3

Mam pytanie dotyczące uszkodzonej opony. Pęknięcie na boku około 5cm. Warto naprawiać na gorąco czy szukać używki? Może ma ktoś doświadczenie z taką naprawą opony? Opona to pirelli tm 800 600/65 r38. Szkoda zrzucać bo nie jest spekana, a i bieżnika jeszcze sporo. Dzwoniłem do kilku firm to mówią, że naprawa jak najbardziej wytrzymuje, ale wiadomo oni chcą sprzedać usługę. Może polecicie jakiś dobry zakład w łódzkim, okolice Łasku (do 70km).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj