akernolat

Members
 • Ilość treści

  865
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

26 Excellent

3 obserwujących

O akernolat

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 06/10/1992

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Podlaskie

Ostatnio na profilu byli

5202 wyświetleń profilu
 1. Wygląda ładnie. Na środku to ścieżka? Planujesz desykować?
 2. Siany późno, więc chyba nawet dobre nawożenie mu nie pomoże. Raczej więcej niż 6t z tego nie będzie.
 3. Fajnie, że we wszystkich zdjęciach piszesz o nawożeniu. Jeszcze musisz zacząć dopisywać plony🙂 Na opadanie płatka pójdzie jeszcze 1 zabieg?
 4. a ścieżki masz na 24? Zaczynasz siew połową siewnika?
 5. lance 21m? z jakich okolic handlarz? Polecasz?
 6. To dlaczego w prawie nie wolno zabijać innych osób? Czy osoby, które mają zespół Downa są uważane za gorsze? Pomimo tego, że mogą normalnie funkcjonować? Czy to jest Wasze zdanie? Pod takim protestem nigdy się nie podpiszę! Tu nie chodzi o wiarę, ale o społeczeństwo. czy aborcja na życzenie Twoim zdaniem jest prawidłowa? A wiesz, że przez takie prawo wielu z nas mogłoby nie być? To jest widzimisię kilku osób, które ciągną za sobą masę młodych ludzi. Do niczego dobrego to nie prowadzi. Nie po to strajkowalem jako rolnik, aby teraz łączyć nas rolników z głupimi lewicowymi pomysłami!
 7. akernolat

  case mx 90c

  Powinien być lekki start. A do czego te 2 pokrętne przy hydraulice?
 8. Nie ma czym się chwalić orząc wysoki poplon na raz. Przecież to jest błąd, a taka masa powinna wcześniej zostać wymieszana z glebą.
 9. w obu przypadkach można zrobić ścieżki i w obu przypadkach zaczynamy od połowy siewnika ( przy 6m również:P) to dlaczego bierzecie pod uwagę opryskiwacz 24m? moim kryterium jest że musi być 21, jeśli szerszy to wolę go skrócić niż bawić się w ścianę połową siewnika
 10. 24 metry ścieżki, to zaczynacie połówką siewnika 3m? czy siewniki 4m?
 11. https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-opryskiwacz-kuhn-blanchard-2500l-24-21m-CID757-IDG2zrp.html co o nim powiecie? czy aby skrócić go na 21m to wystarczy jak zaslepię np. skrajne 3 rozpylacze z każdej strony oraz zmienię parametry w komputerze?
 12. zadowolony z opryskiwacza? masz do niego pełen komputer?
 13. Szukam czegoś używanego zazwyczaj około 20 lat. Więc chyba bym ryzykował z aluminium. Na Polach mam tylko 2 słupy, więc tego się nie boję. Bardziej boję się rsm. A jakie polecacie jeszcze w kwocie około 30k?
 14. A czemu aluminiowe lance Ci się nie podobają? Ja chce dawać nim też rsm i pomyślałem, że aluminiowe będą najlepsze. Do tego na polach nie mam prawie słupów więc nie widzę przeszkód.
 15. A jakie odchwaszczanie proponujesz? Coś co zdaje egzamin na te odrosty? Lepiej jesienne czy wiosenne?
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj