Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
leonardo111    116

1998 roku taki 3514 z kabiną komfort ful wersja kosztował 48 942 pln, szkoda że traktory stare nie tanieją tak jak auta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Kolega zapomniał mi dać znać że jest jeszcze jedna Renault 75.12. Fajna alternatywa w dobrych pieniądzach za Zetory. Cena 25500zl

f79d933473f83a22med.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

Wszystko jest warte tyle ile ktos jest w stanie za to zaplacic

  • Like 2

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
4 godziny temu, Agrest napisał:

Tak się śmiejecie bo zazdrość Was zżera, że go nie macie i nie stać Was. A wiadomo - jak się nie ma miedzi to się na d.pie siedzi:P i marudzi.

Lepiej powiedzieć że jest bee niż przyznać się  - nie stać mnie:D

NIE STAĆ MNIE a choć by było stać to też bym nie kupił:ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie chce mi się nawet podawać linków co można kupić za 60 tyś i to 90 KM i więcej. 

Do kukurydzy to najlepiej szukać siewnika pneumatycznego. Nasiona są różnej wielkości i drobniejsze będą gęściej wysiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wincenty5    104

to i lepiej nie podawaj tych linków bo glupota podawać propozycje ciągników 90 koni jako alternatywa dla50 koni.Może od razu dawaj 200 koni bo też kupisz w tej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chyba niektórzy już "świętują".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759

Akurat w tym wypadku kolega Wincenty ma rację, jak ktoś będzie chciał kupić ciągnik 50-60KM bo mu taki potrzebny to nie będzie patrzył na takie po 90-100KM, co mu po takim traktorze , zapnie do niego UG3 albo rozrzutnik jednoosiowy? Za 50-60tys.zl można kupić ciągniki w zakresie mocy od 30 do 160KM, i to że dla niejednego  z nas małe 50KM będzie bezużyteczne, wcale nie oznacza że drugiemu taki ciągnik nie będzie potrzebny najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

Za te pieniądze kupi ciągnik 50KM z lepszą skrzynią, półbiegami etc, więc nie będzie się podniecał 3514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759

Wiem o tym, bardziej chodzi mi o fakt pisania że zamiast 50KM można kupić drugie tyle za taki sam pieniądz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

Na przykład Fiatagri 55-88. A chodziło mi o rewers bardziej niż o półbiegi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A co w tym niesprawiedliwego ?

Miał okazję to wziął . Niepotrzebny , to sprzedaje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19713

dokładnie .Coraz więcej takich rodzynków wypływa.Była okazja to brali wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9916
28 minut temu, Zefir napisał:

Ciekawe jak to sie zachowuje po dluzszej eksploatacji

Kolega byl oglądać mege z takim hederem to mowil ze kombajn byl dobry zadbany ale heder strasznie dobity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19713

jemu nie dogodzisz ja widziałem ten kombajn parę dni po nim ja go prowadzili-stali na orlenie na 10 i heder był w nie najgorszym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widocznie słabo się wyraziłem. Jak sami wiecie za te pieniądze można kupić cokolwiek innego 50-60 KM czy nawet i wspomniane 90. Z resztą nie ma czego roztrząsać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafix255    39

No tak tylko zaujważ że np mój znajomy napisał teraz na PROW maszyny pierwszy raz i mu wniosek ot tak odrzucili ze wzgledu że brakło kasy itp a ma ponad 30 ha, dwie 360 i same chyba z 70km do obory z turem, kupuje ziemię za swoje, troche na kredyt, podbudował oboorę za swoje i mówił że on naprawdę potrzebuje takiego ciagnika do prawie wszystkiego no i maszyny też m odrzucili, o te cwaniacki z ,,wiejskiej,, gospodarstwa mi chodzi.... Sam nic nie wżiłaem na PROW itp bo mam mało ziemi  mam dzierżawy które mi sie nie licza i wszystkko kupuje za swoje, ciągnik kupiłem za 100% jego kwoty bez zwortu i o to mi chodzi....

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441

Na prow najlepiej było składać jeszcze w latach 2007-13 wtedy nie było problemu żeby kogoś definitywnie odrzucili. No cóż my złożyliśmy w 2013 to już była końcówka i wyszło jak wyszło ciągnik i maszyny wpisane w wniosek zakupione zostały za swoje. Można było składać w roku 2011 ale nie było to możliwe z pewnych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj