Polecane posty

mateo2662    70

 

12 minut temu, witejus napisał:

w pierwej wpłacić zaliczka

:ph34r:

 

 

 

 

z 30 min temu wystawiony był na szamotuły za 16 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
2 minuty temu, mateo2662 napisał:

 

z 30 min temu wystawiony był na szamotuły za 16 500

coś szybko potaniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Żeśta się spóźnili . Po jutrze mi przywozi , zaraz jak mu zaliczkę wpłacę . Dobrze że szybko załatwiłem , bo widzę też macie chęć .:ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522

też chciałem wpłacić zaliczkę  ale odpisał że trzech jeleni mu na razie wystarczy:D

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Spokojnie , jakoś się dogadamy . Gość na pewno od wszystkich zaliczkę przyjmie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Trzeba przyznać, że ciągniczek fajny, kompaktowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wini    59

Nie ma czasu na oglądanie, bo przy takiej cenie to jutro go już nie będzie. Trzeba zaliczkować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    154

na sprzedajemy.pl to by chyba koze ogłosił jako ciągnik i by przeszło-nikt za nic nie odpowiada

Edytowano przez benio1967

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243
hardkor113    637

Trzy metry musi mieć obowiązkowo w przyszłości chce uprawowo siewny do niego

A ta fiona to nawet nie ma grabek redlice takie jakieś dziwne no i mechaniczna a teraz chciałbym coś kupić nowszego 3 metry z olejową skrzynią zeby był na lata do max 15k

Edytowano przez hardkor113

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

Ja 3 metrową Fione 30 -tką ciągałem , jest super lekka . Chciałem zrobić dziurę w ramie to dwa wiertła spaliłem:S , znaczy materiał git.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    154

hardkor,a ile masz ha do siania- ja mam agregat 2.5 m z siewnikiem nordstena i 10 ha spokojnie sam z sypaniem za dzień sieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

Na 3m trzeba mieć drogi i zezwolenie na poruszanie się ze starostwa z tego co się orientuję. Ja tam wybrałem 2,5m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr0224    11
43 minuty temu, jahooo napisał:

Na 3m trzeba mieć drogi i zezwolenie na poruszanie się ze starostwa z tego co się orientuję. Ja tam wybrałem 2,5m

Na maszyny powyżej 3m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj