Polecane posty

Gość   
Gość

To że donoszą to jeszcze pół biedy, tylko dlaczego to są święte krowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7225

Komuś się partyzantka przypomniała. Co się dziwicie, pies spuszczony z łańcucha musi działać bo michy nie będzie i tyle 

  • Haha 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480
28 minut temu, jacu napisał:

No własnie to podobnie jak u mnie ostrzeżenie  za cytowanie posta pod postem przed przypadek, ale pan moderator ma zasady i żadne argumenty tego nie zmienią

Jak policja Cb zatrzymuje  to pewnie mówisz ''panie władzo to celowo było'' ? :)  Napewno. 

Pomyliłeś się ...trudno :) Na przyszłość zapamiętasz :) Punkt zniknie  za 6 miesięcy  więc nie wiem o co się kłócić -Bądź facet weź na klate :P

28 minut temu, Sean napisał:

I to jest modek, umie usuwać tylko niewygodne posty, BRAWO JACKU, róbcie tak dalej. @SZYMANOX przestań usuwać moje posty i dawać nam głupie ostrzeżenia które nigdy nie wygasają bo tego niema nawet w regulaminie.

Pkt. 1.4 – spamowanie w tematach, odchodzenie od wątku głównego,

Czytać w szkole nie uczą już ?

27 minut temu, withanight napisał:

Zoska na mnie nie patrz, ja Cię nie podkablowalem xD

Szymanox czy jaki Ci tam , wiesz , że w tym momencie naduzywasz swojej władzy i to się na tobie kiedyś zemsci?

NA razie ksiądz daje rozgrzeszenia i jakoś z tym żyje :)

22 minuty temu, Sean napisał:

 Za multikonto jest ban, niech z tym zrobi porządek.

A pro-po multikont... to jak to jest że na twoim  ip jest jeszcze imienne  konto jakiegoś  nastolatka ?Hmmm? Załóżyłeś imienne a żeby poczuć się bardziej  anonimowy piszesz z drugiego ? Brawo Ty :)

21 minut temu, jacu napisał:

Nadgorliwy zawsze dlugo nie utrzyma sie na stanowisku, a widac nasz modek nie cierpi kobiet bo chce wszystkie zbanować i temat umrze, zreszta to trzeba zmienic na temat WŁADZA MODERATORA i będziemy o tym pisać co sie nam podoba w zarzadzaniu a co nie:D

Moderator uwielbia kobiety ale w realu :) 

18 minut temu, Sean napisał:

W d*pie mam jego ostrzeżenia, niech mnie zablokuje, zaraz założę nowe konto, a i tak powiem co mam do powiedzenia.

 

@Sean  Ogólnie to mnie nie rusza  gdzie to masz ,ale na miłość Boską w tym wieku ?  xD




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacu    173

no własnie rządamy wyjaśnień tutaj publicznie Sean ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, SZYMANOX napisał:

 

 

 

A pro-po multikont... to jak to jest że na twoim  ip jest jeszcze imienne  konto jakiegoś  nastolatka ?Hmmm? Załóżyłeś imienne a żeby poczuć się bardziej  anonimowy piszesz z drugiego ? Brawo Ty

 

 

Taki ciemny jesteś że nie wiesz że IP może się powtarzać? dlatego nigdy nie było to dokładnie do sprawdzenia czy to jest czyjeś multi, ja mam w d*pie zakładanie kilka multi, tylko że tacy jak ty nie są w stanie tego sprawdzić chłopczyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

@SZYMANOX Poza tym nie masz prawa upubliczniac danych o użytkownikach , masz Ty w ogóle świadomość co Ty robisz?

Edytowano przez withanight

Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacu    173

Bo Szymanox  mysli tylko o sobie , lubi kobiety w raalu ale moze my byśmy chcieli sobie pisać z Nimi na forum a modek dał nam do zrozumienia ze nie to po co jest ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To nie żaden moderator, ośmieszył się tylko dzisiaj dokumentnie i nie wie jak z tego teraz wybrnąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120

No a co sadzicie o dxiewczynie z dzieckiem z poprzedniego zwiazku?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poklm09    54
17 minut temu, SZYMANOX napisał:

 

Czytać w szkole nie uczą już ?

 

Panie moderatorze czy ty w tym momecie obrażasz seana ze niby jest niewyedukowany?

Wes ty sie czasem zastanow co piszesz i wogole nam dajesz punkty ostrzezenia a ty co swiety

Edytowano przez poklm09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

@mf362 no a co? Gryzie czy jak? ;)

Edytowano przez ZosiaSamosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacu    173

dokładnie , ale my sie go nie boimy. Chcemy pisać w temacie dziewczyna na gospodarke a On nam to uniemożliwia, kto go wogóle powołał na to stanowisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120
2 minuty temu, Roman4321 napisał:

z poprzedniego czyli  którego?

Tak ogolnie pisze.

Czy ma co sens taki zwiazek.

Większość facetow to odstrasza.

 

Edytowano przez mf362

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
3 minuty temu, mf362 napisał:

No a co sadzicie o dxiewczynie z dzieckiem z poprzedniego zwiazku?

 

Nie widzę przeciwwskazań, nawet bym taka wolał , bo przeważnie już w głowie bardziej poukładne.

  • Like 1

Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Zależy jakie masz intencje ^_^ Ogólnie z tego co widzę u kilku kolegów to bywają spięcia jak wszędzie ale taka kobieta idzie za dzieckiem a nie za partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

sorki przeczytało mi sie o watku na forum a pytałeś o związku

szukaj takiej bez zobowiazań bo po co szukać sobie dodtakowych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, mf362 napisał:

Tak ogolnie pisze.

Czy ma co sens taki zwiazek.

Większość facetow to odstrasza.

 

Wszystko zależy jak dziewczyna ma w głowie poukładane, dziecko to żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

@withanight Zależy bo może być zupełnie odwrotnie i dlatego została sama. ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120

Tym bardziej ze czasem dziecko odchowane  :) za mlodu sie wyszalala to poukładane potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Znajomy wziął sobie taką z przychówkiem 12 letnim, pyskowanie, gry, wyzywanie matki - tym żył ten dzieciak, więc "tata" zaczął wychowywać po swojemu i oparł się na policji, ma niebieską kartę. On kocha ją, ona dziecko i troche jego B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
1 minutę temu, ZosiaSamosia napisał:

@withanight Zależy bo może być zupełnie odwrotnie i dlatego została sama. ;)

 

Chciałem dopisać " chyba że sama nie wie z kim to dziecko ma" ale nie chciało mi się pisać. 


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120

Np jest rozwiedziona, nie mowie o pannie z dzieckiem ktora nie wie z kim wpadła...kto jest ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj