Polecane posty

jacu    173

To  jest już mój ostatni post w tym temacie bo dostałem ostrzeżenie, a nic nie cytowalem.:( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Marko -Kolo, Jak ma kompleksy to niech daje w zgodzie z taryfikatorem i logiką  ale najpierw małe wytłumaczenie dla Moda @SZYMANOX

Prania brudów nie ma, są wspominki.

Aga i Ansja dostały bana od Admina to wiemy, nic nowego nie napisałeś, końca tematu o nich nie będzie, nic tego nie zakazuje a Twój zakaz jest całkowicie bezpodstawny.

Czy są zadowolone czy nie to należało by ich zapytać a nie tylko sugerować bo Tobie tak się wydaje. Same raporty to nie nasz problem niezależnie od kogo pochodzą.

Tematu się trzymamy w mniej lub bardziej wyraźny sposób i nakierowywać Nas nie musisz, naprawdę, a życzenia to też odskocznia od tematu, ale miła. Dzięki i Wzajemnie :)

Coś pominąłem to zapraszam na Pw by nie robić zbędnego bałaganu.

 

Jacu jakiej Ty dziewczyny poszukujesz, napisz coś więcej, może się odezwie,

PS. Powinieneś dostać link do posta w którym cytowałeś.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Dziękuję  @Pigmei za przypomnienie ,uwierz że  wiem jakie tu panują zasady.Ale jak widzisz jak dasz ludziom za dużo swobody  to sobie z tym czasem  nie radzą ;)

@marko_kolo - Za darmo to nawet w twarz  ciężko dostać . Proszę  taryfikator  -bo niestety nie wiem na jakie wakacje zbierasz.

@jacu-Post z przed 8  godzin na początku strony :)  Nie wierzysz ?  Zapraszam na pw .

Taryfikator kar dotyczący forum, galerii oraz chat. +1 punkt ostrzeżeń za:
Pkt. 1.1 – cytowanie poprzedniego posta/komentarza, z wyjątkiem multicytowania,
Pkt. 1.2 – zakładanie nowych tematów o treści już istniejącej bądź zbliżonej tematycznie,
Pkt. 1.3 – zakładanie tematów w nieodpowiednich działach,
Pkt. 1.4 – spamowanie w tematach, odchodzenie od wątku głównego,
Pkt. 1.5 – tytuł zakładanego tematu musi jasno określać treść posta. Tytuły tematów typu "Pomóżcie!", "Ratunku!", "Jaki kombajn?", "Co zrobić?", "C-360" itp. będą poprawiane, a autor otrzyma ostrzeżenie,
Pkt. 1.6 – używanie w tytule nadmiernej liczby znaków interpunkcyjnych np. "Pomóżcie!!!", "Jak to zrobić???" itp.,
Pkt. 1.7 – zakładanie tematów w działach technicznych, z których wynika, że autorowi się nudzi, np."Jaki kolor nakrętek kół do mojej przyczepki",
Pkt. 1.8 – pisanie postów zawierających porady mogące narazić innych użytkowników na utratę zdrowia, lub życia, oraz straty materialne,
Pkt. 1.9 – post bez argumentacji,
Pkt. 1.10 – popełnianie błędów ortograficznych w postach/komentarzach (3 lub więcej),
Pkt. 1.11 – poprawianie/edytowanie posta/komentarza po moderatorze,
Pkt. 1.12 – prowokowanie do kłótni na forum, w galerii oraz na chacie i PW,
Pkt. 1.13 – pisanie chaotycznych, ciężko zrozumiałych postów/komentarzy (nadmierne niestosowanie znaków interpunkcji, pisanie z włączonym CAPS LOCKIEM,kursywą lubpogrubioną czcionką),
Pkt. 1.14 – pisanie posta pod postem/komentarza pod komentarzem (uzasadnieniem jest jedynie odświeżenie tematu po upływie co najmniej 24 godzin od ostatniej odpowiedzi),
Pkt. 1.15 – odpowiadanie w tematach archiwalnych, wyjątkiem jest opisanie podobnego problemu (za temat archiwalny uważa się temat, w którym ostatnia odpowiedź dodana była co najmniej 30 dni temu)
Pkt. 1.16 – bezpodstawne, nieuzasadnione lub nadmierne przyznawanie punktów reputacji,
Pkt. 1.17 – zakładanie tematów w oparciu o linki tymczasowe bez podania w załączniku zdjęcia przedmiotu którego dotyczy temat lub cytatu z linku (za linki tymczasowe uważa się linki do stron, które po czasie stają się nieaktywne, np. aukcje)
Pkt. 1.18 – pytając na forum, oczekuj odpowiedzi na forum. Posty typu „odpowiedzcie na gg” będą kasowane i nagradzane punktem ostrzeżeń,
Pkt. 1.19 – prośba o podanie niedozwolonego linku (m. in. linki z których można pobrać gry),
Pkt. 1.20 – wstawianie tych samych zdjęć mimo odrzucenia ich przed moderatora,
Pkt. 1.21 – niedostosowanie się do zasad konkursów,
Pkt. 1.22 – używanie czerwonego koloru - kolor zarezerwowany dla moderatorów,
Pkt. 1.23 – Zamieszczanie ogłoszeń na forum lub w galerii.
Pkt. 1.24 – niestosowanie się do działów, ze specjalnym regulaminem:




BANY WYNIKAJĄCE Z OSTRZEŻEŃ:
Pkt. 2.1 - 4pkt. - 7 dni
Pkt. 2.2 - 7pkt. - 30 dni
Pkt. 2.3 - 10pkt. - dożywocie

BANY 7-DNIOWE (za jednorazowe przewinienia):
Pkt. 3.1 - używanie wulgaryzmów oraz wyrażeń powszechnie uznawanych za obraźliwe na forum/w galerii/na czacie;

BANY 30-DNIOWE (za jednorazowe przewinienia):
Pkt. 4.1 - fotki bez praw autorskich;
Pkt. 4.2 - groźby w stosunku do użytkowników forum;
Pkt. 4.3 - podanie niedozwolonych linków (za niedozwolone uważa się linki do stron, z których można pobierać nielegalne
materiały lub oprogramowanie)

BANY DOŻYWOTNIE:
Pkt. 5.1 - multikonto (główne konto otrzyma ostrzeżenie!)
Pkt. 5.2 - wyrazy wulgarne/obraźliwe w nickach i awatarach
Pkt. 5.3 - reklamy for o tematyce rolniczej oraz reklama komercyjna bez uzgodnienia z Administratorem


Pkt. 6.1 - Moderator zastrzega sobie prawo do zbanowania użytkownika na 24h jeśli ten nie reaguje na jego polecenia!
Pkt. 6.2 - Moderator po podaniu w panelu ostrzeżeń punktu za złamanie którego została nałożona kara, nie jest zobowiązany do udzielania dodatkowych wyjaśnień.
 

Kończymy  Panowie tę dyskusję .

 




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

no dobra to teraz konkretnie który punkt regulaminu zabrania wspominek , wspomnień  itp . ? ...bo nie rozumiem po co wklejasz cały taryfikator ;)

kto tu kogo wyzywa  może  obraża itp ...bo ja nie widzę punktu ze z powodu raportów można czegoś zabronić a to sugerowałeś wyżej 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacu    173

Szymanox wierzę ale to było nie fear, ale przyjąłem i dla mnie temat zamknięty bo dziewczyny i tak tu nie piszą,WESOŁYCH ŚWIĄT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poklm09    54

Żona akurat nie ma nic przeciwko,że się tutaj o niej rozmawia. Nikt nie pisze nic złego,wspominacie osoby i wszystko jest w prządku. Bez przesady.

Blokujcie dalej Panie które kulturalnie wyrażają swoje zdanie,temat na pewno będzie się rozwijał :)

Ciche dni nie rozwiązują problemów.

Zablokujcie jeszcze może mnie,bo życzenia były napisane pogrubioną czcionką. Miłego wieczoru życzę wraz z Agą 

 

Edytowano przez poklm09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120

Rocznik 95 a juz żonaty :)

Ile juz po slubie?

Trzeba sie spieszyć chyba bo latka lecą ;)

Moze nic juz nie bede pisal bo zostane zablokowany.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

  nie warto tu pisać ...wróci  królowa to niech sobie pisze i jej '' koło wsparcia '':D

żegnam i Wesołych Świąt :tw_bird:


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poklm09    54
8 minut temu, mf362 napisał:

Rocznik 95 a juz żonaty :)

Ile juz po slubie?

Trzeba sie spieszyć chyba bo latka lecą ;)

Moze nic juz nie bede pisal bo zostane zablokowany.

 

Ponad rok :x fajna sprawa sie ożenić :D

Hahahaha idzie dostac upombienie za interpunkcje 

To co zwijamy sie stąd, gdzie idziemy pic?:tw_beer:

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

O i to jest gość bierze kobite i sie żeni a nie chodzi i chodzi i nie wie co ze soba zrobić:D

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25625

To nie wiedziałeś że z samego chodzenia to najwyżej żylaków i płaskostopia się nabawisz?

Od zawsze wiadomo że długie chodzenie czy nażeczeństwo nie służy trwałości związku. Optimum to 6-12 miesięcy i wóz albo przewóz -  tak gdzieś czytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25625

A ja jutro idę na ślub i chrzciny - dwa w jednym - tak też można:D 

Dziecko ma 3 miesiące, na pewno poznali się minimum 12 -m-cy temu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

Można i tak ale na wszystko jest odpowiedni czas i o to się powinno dbać a tak to z przypadku w większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

hehe jak w rok po poznaniu ślubowali. to pewnie bez wesela ,teraz ciężko o sale bez rezerwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

To wg mnie najmniej ważne ale co ludzie powiedzą ślub był a wesea nie zrobili, toż to szok normalnie by byłO.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka120    342
5 minut temu, Tomasz78 napisał:

hehe jak w rok po poznaniu ślubowali. to pewnie bez wesela ,teraz ciężko o sale bez rezerwacji

Ślub w czwartek xD Więc z salą nie ma problemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

i tu masz racje

 a chyba że tak ,choć przywykliśmy do wesel w soboty;)

Edytowano przez Tomasz78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

Rodzine i wsjo i jak do kościoła jado to robio te no blokady i młody flaszeczki daje by jechać dali.

Może w takiej mniejszej wsi to się wszyscy bawio, u nas tak nie bywało ze cała.

W sobote i poprawiny w niedziele, na śląsku pono we wtorki robili. Rytm pracy wyznczał że przy wolnym sie robiło imprezy.

Gmina ma 7 sołectw i w każdym remiza to jest gdzie robić a teraz to dodatkowo sie lokali pootwierało prywatnych to jestgdzie robić wesela ale i tak pono trzeba z wyprzedzeniem zapisywać.

Edytowano przez Roman4321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Jak całą ?O.o.Wesele jest dla rodziny przyjaciół i bliskich ,jedynie tydzień przed ślubem jest tłuczenie butelek u panny młodej ,ale i ten zwyczaj zanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj