Zaloguj się, aby obserwować  
sebas97

Przyczepa Warfama

Polecane posty

sebas97    0

Witam, zastanawiam się nad kupnem przyczepy. Myślałem nad Pronarem ale wiadomo że za markę sie płaci :) Zainteresowała Mnie przyczepa marki (to chyba marka ;p) "Warfama". Może ktoś coś o tej przyczepie powiedzieć? Interesuje Mnie coś koło 5-8 ton.

Edytowano przez sebas97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek308    35

Raz byłem u takiego co naprawia i remontuje przyczepy to stała ''Warfama'' w burtach 50 cm i na tym co sie rama tak nakłada była przełamana i jakoś nie jestem przekonany do takich przyczep <_< ale polecam metaltech lub wielton :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

każda pęka, do ilu $$ ma być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7220

Wystarczy popatrzeć na AF dlaczego pękają, przyczepa 8 t a koleś chwali się fotkami że naładował 12t piachu i jak ma nie pękać ;)

 

Pronar w miarę solidny, we wsi jest 7 nowych i wszystkie pronarki, ja też jak na młodego się załapię to będzie Pronar ;) Za MT, Zasław, Wielton już trzeba grubszą kasę sypnąć...


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesior90    23

Witam. Posiadam przyczepę warfamę 6 ton z 2009 roku bodajże. Robotę swoją robi, ale szału nie ma. Cienka blacha na podłodze, sworznie resorów juz dwa pękły, i gólnie bardzo słabe malowanie. Felgi dwie też spawane bo pękły i powietrze uciekało. Fakt laduje 8 ton na nią, ale porównując ze starymi ''szóstkami" które dźwigają i po 10 lub więcej stwierdzam, że drugi raz przyczepy z tej firmy bym nie kupił. A paniętam wtedy pronarka tej samej ładowności była tylko 1000zł droższa. Nie wiem co mnie pokusiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebas97    0

dzięki za szybką odpowiedź ;-)

@STIG0013 dokładnie jeszcze nie wiem, miała być przyczepa za kasę z rzepaku ale w tym roku z cena jest masakra i ciągle idzie w dół.

myślę że do 20 tysięcy i tak jak pisałem 5-8 ton, raczej używana. obecnie pożyczylismy Przyczepę Pronara T671, ma 4 lata a trzyma się nieźle. ale wiadomo, każdy chce mieć swoje ;-)

a szukałem i właśnie natknąłem się na tą Warfame, mniej bajerów niż pronar ale też cena dużo mniejsza, ale Widzę ze nie najlepsze opinie ;-)

tak więc dzięki i szukam dalej ;-)

Edytowano przez sebas97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

No i wyjaśniło się czy nowa czy używana, bo za 20 nowej nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pacio
      Witam,
      Jestem zainteresowany tą przyczepą. Zauważyłem ze nie ma obrotnicy , dyszel idzie bezpośrednio do osi.
      Czy to jest jakaś wada , jak to się ma w praktyce ?
      Link do ogłoszenia:
      https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-ruska-wywrotka-CID757-IDybBtt.html#29c7c012de;promoted
       
      Z góry dzięki za odpowiedzi
    • Przez Mariusz998
      Witam,
      Czy ktoś posiada przyczepę hakową.
      Zastanawiam się nad zakupem.
      Chciałbym poznać opinię na temat tego typu przyczep.
      Z góry dziękuję za odpowiedzi.

    • Przez gadzet
      Mam na zbyciu części do przyczepy KRONE HSD 5002T. Jak by ktoś potrzebował.
    • Przez przemek111447
      Witam.Szukam oferty na nowa przyczepe 8 T( 2 sztuki) rozwazam kazda opcje firmowa...ktora waszym zadniem jest dobrym wyborem??Transport głownie zboża..opony nie regenerowane 385/55 r22 hm metal tech DB podobaja mi sie ale maja dosc wysoko osadzona skrzynie..w gre wchodzi pronar oraz auto tech
    • Przez Damian54
      Witam. 
      Mam problem z hamulcami w przyczepie (hamulce dwuobwodowe). Gdy podepne ciągnik (MF 6150) hamulce w przyczepie się blokują ale gdy nadepne pedał hamulca hamulce w przyczepie puszczają. Jaka jest przyczyna tego zjawiska i jak to naprawić? Z góry dziękuję za odpowiedź 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj