Skocz do zawartości

Polecane posty

sebas97    0

Witam, zastanawiam się nad kupnem przyczepy. Myślałem nad Pronarem ale wiadomo że za markę sie płaci :) Zainteresowała Mnie przyczepa marki (to chyba marka ;p) "Warfama". Może ktoś coś o tej przyczepie powiedzieć? Interesuje Mnie coś koło 5-8 ton.

Edytowano przez sebas97

przemek308    19

Raz byłem u takiego co naprawia i remontuje przyczepy to stała ''Warfama'' w burtach 50 cm i na tym co sie rama tak nakłada była przełamana i jakoś nie jestem przekonany do takich przyczep <_< ale polecam metaltech lub wielton :D

Wiadomość z agroFakt.pl

pedro2    379

Wystarczy popatrzeć na AF dlaczego pękają, przyczepa 8 t a koleś chwali się fotkami że naładował 12t piachu i jak ma nie pękać ;)

Pronar w miarę solidny, we wsi jest 7 nowych i wszystkie pronarki, ja też jak na młodego się załapię to będzie Pronar ;) Za MT, Zasław, Wielton już trzeba grubszą kasę sypnąć...

KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka. WYCINAK KISZONKI PIŁOWY 1.4-1.7m

grzesior90    23

Witam. Posiadam przyczepę warfamę 6 ton z 2009 roku bodajże. Robotę swoją robi, ale szału nie ma. Cienka blacha na podłodze, sworznie resorów juz dwa pękły, i gólnie bardzo słabe malowanie. Felgi dwie też spawane bo pękły i powietrze uciekało. Fakt laduje 8 ton na nią, ale porównując ze starymi ''szóstkami" które dźwigają i po 10 lub więcej stwierdzam, że drugi raz przyczepy z tej firmy bym nie kupił. A paniętam wtedy pronarka tej samej ładowności była tylko 1000zł droższa. Nie wiem co mnie pokusiło.

sebas97    0

dzięki za szybką odpowiedź ;-)

@STIG0013 dokładnie jeszcze nie wiem, miała być przyczepa za kasę z rzepaku ale w tym roku z cena jest masakra i ciągle idzie w dół.

myślę że do 20 tysięcy i tak jak pisałem 5-8 ton, raczej używana. obecnie pożyczylismy Przyczepę Pronara T671, ma 4 lata a trzyma się nieźle. ale wiadomo, każdy chce mieć swoje ;-)

a szukałem i właśnie natknąłem się na tą Warfame, mniej bajerów niż pronar ale też cena dużo mniejsza, ale Widzę ze nie najlepsze opinie ;-)

tak więc dzięki i szukam dalej ;-)

Edytowano przez sebas97

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Trewq
      Czy spotkaliście się kiedyś z takim dopisaniem badania technicznego pojazdu, podobno powinno się taki dowód wymienić po wykorzystaniu tych 6 pól a tu mam przedstawiony taki myk  czy to jest legalne?  W Temacie powinno byc Adnotacje

• Przez pulek227
      Witam,
      Mam zamiar kupic jakas przyczepa wywrotke uzywana gdzies do 12-13 tys
      Czy lepsza bedzie zachodnia czy polska d 47
      Chodzi mi o 3 stronny wywrot
      natknalem sie na przyczepe 6 t z niemiec firmy hoffmann czy to sa dobre przyczepy?
      Cos mozecie doradzic?
    • Przez rolniczek20
      Sprzedam przyczepę do przewozu bel Acermann  tel. 600320931 okolice Zambrowa
    • Przez Radan
      Witam.

Miał ktoś styczność z tą maszyną w warunkach polowych.
      Pytam bo zamierzam kupić a interesuje mnie sprzęt zarówno do zastosowań w transporcie sieczki jak i rozrzutnik obornika.
      Fliegl ASW 391 w identycznej konfiguracji jest prawie dwa razy droższy.
    • Przez farmalesmierz

Mam do zaoferowania przyczepę samozbierająca Pottinger Europrofi 3 z 2004 roku:

- pełen rotor
      - hamulce pneumatyczne
      - hydrauliczny dyszel
      - panel sterowania
      - szerokie ogumienie
      - noże tnące
      - 50m3

Stan przyczepy bardzo dobry. Nie wymaga wkładu finansowego, po szczegółowym przeglądzie przedsezonowym. Przyczepa pracowała w Polsce, zakupiona od autoryzowanego dealera. Cena: 55 000 zł (do negocjacji) Kontakt: 603 669 212.