Piotrrr

Wyciek oleju spod ramion podnośnika w 7211

Polecane posty

Piotrrr    0

Czy tam są jakieś uszczelniacze?? Jak zdejmę ramie to coś to da??

Leci mi bardziej z lewego ramienia, ale na prawym też już się poci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabcio    28

Oringi są 59,2 x 5,7 bodajże, a jak ich wymiana nie pomoże to przyczyną przecieku mogą być zużyte tulejki wału podnośnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

oringi to raczej tymczasowe rozwiazanie... ale tak jak kolega mówi tam są miedziane tulejki, i jak bedzie leciało dalej to trzeba zwalac pokrywe i wyjmowac wałek i zakładac to co trzeba...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

U mnie jest wyciek na "czujniku" od regulacji siłowej.

Wymieniałem oringi, niektóre dało się założyć grubsze ale pomogło to tylko na jakiś czas.

Jest to już wybite i są luzy. Da się to usztywnić? Bo o ile pamiętam nie ma tam wymiennych tulejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez Arek
      Wymieniłem simering na nowy silikonowy i niestety olej nadal przecieka, wałek ma już wyżłobienie pod uszczelniaczem. Da się jakoś temu zaradzić oprócz wymiany całego wałka ?
    • Przez Kobra66
      Witam koledzy! Potrzebuję instrukcji napraw zetora 7211 jak również katalogu części. Głównie interesuje mnie kolumna kierownicza, jeśli mógłby mi ktoś pomóc w tym temacie to było by super. Pozdrawiam
    • Przez Cumins
      Witam wszystkich , jestem posiadaczem ciągnika case 1055 silnik d358 , ostatnio  gdy odkręciłem bagnet od oleju zaczeła wylewac się z niego spora ilość wody , dodam że dzieje się to tylko wtedy gdy postoi dłuzszy czas , w czasie sezonu gdy pracuje dzień w dzień nie zaobserowałem takich objawów . Jaka może być przyczyna tak dużej ilości wody w oleju podczas postoju ? Z góry bardzo dziękuję 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj