Skocz do zawartości

Zdjęcie

podnosnik cergos 350

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share krismiszcz

krismiszcz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 08 maj 2014 - 20:56

podnosnik cergos 350 Mam dwie dzwignie, ciegiełka były regulowane na samym początku - a co do łap podnosinika to są luźne, bez napinania - założyłem ostatnio odciągi boczne firmy CBM - super sprawa jeśli chodzi w porównaiu do orginalnych.

Panowie powiem tak, znajdę chwile czasu do sprawdze możliwość regulacji tych dwuch śrób w rozdzielaczu, postaram się coś z tym zrobić bo to spokoju mi nie daje ;-)

Jestem bardzo wdzięczny Wam za pomoc i sugestię, cały czas będe aktywny w tym temacie - jeśli coś się uda to opiszę jak tylko będe potrafił.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
podnosnik cergos 350 Dzisiaj, 03:38
  •  

#22 Share Wojtek987

Wojtek987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 967 postów

Napisany 08 maj 2014 - 21:50

podnosnik cergos 350 Ja stawiam na sterowanie, ta wykorbiona ośka na dole ciągnika co są podpięte ramiona jest połączona ze sterowaniem. Gdy dźwigasz cięższą maszynę to ramiona wpychają to wykorbienie do środka (ośka przekręca się w lewo) i wtedy coś sie przestawia na sterowaniu.

Nie powinno też tak być aby po podniesieniu na pusto do góry zadziałał zawór przeciążeniowy (przyduszenie silnika), przy samej górze powinien sam rozdzielasz odłączyć zasilanie. Wydaje mi się że bez zaglądnięcia do środka się nie obejdzie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share Lukasz30245

Lukasz30245

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 09 maj 2014 - 19:23

podnosnik cergos 350 kolego Wojtek987 mówisz o dzwigni która podtrzymuje wałek mocowania ramion tuza?uszczelniałem to kiedyś i sie zastanawiałem po co to...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share Wojtek987

Wojtek987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 967 postów

Napisany 09 maj 2014 - 22:03

podnosnik cergos 350 Każdy nazywa to inaczej, ale w środku słyszałem że sie tam łączy ze sterowaniem podnośnika. Jedna rzecz mnie u ciebie bardzo nie pokoi - czemu na pusto włącza się zawór przeciążeniowy a nie rozdzielacz odłącza olej?