tedek2

Renault 90 34Wolno dziala podnosnik i hydraulika zewnetrzna

Polecane posty

tedek2    65

Witam. Mam kolejny problem. Wolno dzialajacy podnośnik, tur oraz hydtaulika zewnetrzna. Olej zalany fusha stou 10w30 filtry oba zmienione. Cisnienie na turze 180. Co moze byc przyczyna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwin2    5

Filtry kolego dobre? i dobrze założone? a przed wymianą jak było?

Edytowano przez erwin2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Dobre. Przed bylo tak samo czyli wolno. W mrozy bylo nie raz ze jak wlaczyles sekcje np do gory to nie zadzialal dopiero za drugim razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu olej jest gęsty. U mnie przy niskich temperaturach jak gęsty olej to na początku musze chwile poczekać bo nie mogę tura ani podnośnika podnieść ale jak już chwile pochodzi to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwin2    5

hmmm,jeśli jest cisnienie 180 to zostaje olej dać inny ewentualnie jeszcze zawory przelewowe posprawedzać,a olej kupowałeś w oryginalnym opakowaniu czy ulewany z beczki?

Edytowano przez erwin2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

W originalnym fusha stou. Teraz mam wymieniac na fusha utto juz zakupiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwin2    5

własnie taki powinien być. napisz czy pomogło

Edytowano przez erwin2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

@erwin2

wymieniłem na olej stou dwa filtry tak samo zero poprawy. Chciałem rozebrać zawór w rozdzielaczu ale wykrecam śrubke wyciągam sprężynkę a zaworek nie chce wyjsc podrzucam link http://partsdoc-public.claas.com/ipp/jsp/main.jsp?sig=29B3BBF71696033C52B132017E936EE11A3F629C5A2E7314EEB2A7DCB614CC9BB02B3CCD08303DA7A18ABE6D9D677541F79604F52189E058A63457C8F50D49FC&doAction=catalogAssy&k_vari=&k_ver=&image=-2&k_lfdnr=&nodeId=18

Edit zaworek wyszedł i złożyłem. Rozkrecilem znowu i teraz wyszedl bez problemu. Nadal jednak powoli dziala hydraulika ta dswiguenka od prędkości podnoszenia nie daje zadej zmiany jak sie nia rusza.

Problem leży gdzieś miedzy skrzynią a rozdzielaczem od tura. Głupio się przyznać ale nie zwróciłem uwagi na to że tur jest podłączony odrazu od pompy za filtrem papierowym. 

 Zostały mi tak więc że pompa zasysa powietrze, albo przewody które wchodzą i wychodzą tam gdzie wkład (papierowy chyba)filtra w takiej metalowej pokrywie. Teraz po tym jak rozebralem ten zawor bezpieczenstwa podnosnik reaguje odrazu

Edytowano przez tedek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez BartekCiszek
      witam mam problem a mianowicie pólbiegi nie chca sie przelaczac jak pojezdze troche to wtedy sie przelaczy ale to dopiero po polowie dnia gdy przelacze z polbiegu 2 na 3 to kontrolka przeskakuje jak by sie przelaczyl a zaraz wskakuje spowrotem na 2 to samo z 1 póbiegiem
    • Przez Awek
      witam , od pół roku posiadam ursusa 1224 i od początku był problem z podnosnikiem , nie podnosił agregatu siewnego tzn podnosił na pełnym gazie a jak ujmowałem gazu to zaraz opuszczał , pojechałem na pole i po chwili nie chciał opuscić  albo nie chciał podnieść , jak jechałem drogą to na całym gazie bo zaraz opuscił i problem był z podniesieniem nawet gazowanie nic nie dało , więć wymieniłem pompe na wzmacnianą nową , nowy tłok i cylinder , rozdzielacz po regeneracji ,filtry nowe , oleju jest max , i to samo więć pomysłem ze rozdzielacz moze jest trafny więc oddałem na gwarancje i stwierdzili ze jest dobry i to samo , wie moze ktos co jeszcze moze być nie tak ? i na pokrywie podnośnika od strony fotela  są dwa otwory w jeden jest wkręcony korek a drugi otwór jest wkręcona sruba która wchodzi w rozdzielacz zwykła sruba z otworem i tak mysle czy nie powinno być tam jakiegoż zaworu , bo miałem dwóch mechaników i kazdy mówi jedno (panie jak wszystko nowe to nie wiem co moze być ) i tyle aby wiem  z góry dzięki za odp
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj