News
tedek2

Renault 90 34Wolno dziala podnosnik i hydraulika zewnetrzna

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tedek2    42

Witam. Mam kolejny problem. Wolno dzialajacy podnośnik, tur oraz hydtaulika zewnetrzna. Olej zalany fusha stou 10w30 filtry oba zmienione. Cisnienie na turze 180. Co moze byc przyczyna? 

erwin2    5
Napisano (edytowany)

Filtry kolego dobre? i dobrze założone? a przed wymianą jak było?

Edytowano przez erwin2

tedek2    42

Dobre. Przed bylo tak samo czyli wolno. W mrozy bylo nie raz ze jak wlaczyles sekcje np do gory to nie zadzialal dopiero za drugim razem

Wiadomość z agroFakt.pl

Może po prostu olej jest gęsty. U mnie przy niskich temperaturach jak gęsty olej to na początku musze chwile poczekać bo nie mogę tura ani podnośnika podnieść ale jak już chwile pochodzi to jest ok

tedek2    42

Jak sie rozgrzeje to sie nie zacina ale nadal wolno pracuje

erwin2    5
Napisano (edytowany)

hmmm,jeśli jest cisnienie 180 to zostaje olej dać inny ewentualnie jeszcze zawory przelewowe posprawedzać,a olej kupowałeś w oryginalnym opakowaniu czy ulewany z beczki?

Edytowano przez erwin2

tedek2    42

W originalnym fusha stou. Teraz mam wymieniac na fusha utto juz zakupiony

erwin2    5
Napisano (edytowany)

własnie taki powinien być. napisz czy pomogło

Edytowano przez erwin2

tedek2    42
Napisano (edytowany)

@erwin2

wymieniłem na olej stou dwa filtry tak samo zero poprawy. Chciałem rozebrać zawór w rozdzielaczu ale wykrecam śrubke wyciągam sprężynkę a zaworek nie chce wyjsc podrzucam link http://partsdoc-public.claas.com/ipp/jsp/main.jsp?sig=29B3BBF71696033C52B132017E936EE11A3F629C5A2E7314EEB2A7DCB614CC9BB02B3CCD08303DA7A18ABE6D9D677541F79604F52189E058A63457C8F50D49FC&doAction=catalogAssy&k_vari=&k_ver=&image=-2&k_lfdnr=&nodeId=18

Edit zaworek wyszedł i złożyłem. Rozkrecilem znowu i teraz wyszedl bez problemu. Nadal jednak powoli dziala hydraulika ta dswiguenka od prędkości podnoszenia nie daje zadej zmiany jak sie nia rusza.

Problem leży gdzieś miedzy skrzynią a rozdzielaczem od tura. Głupio się przyznać ale nie zwróciłem uwagi na to że tur jest podłączony odrazu od pompy za filtrem papierowym. 

Zostały mi tak więc że pompa zasysa powietrze, albo przewody które wchodzą i wychodzą tam gdzie wkład (papierowy chyba)filtra w takiej metalowej pokrywie. Teraz po tym jak rozebralem ten zawor bezpieczenstwa podnosnik reaguje odrazu

Edytowano przez tedek2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)

Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez BartekCiszek
      witam mam problem a mianowicie pólbiegi nie chca sie przelaczac jak pojezdze troche to wtedy sie przelaczy ale to dopiero po polowie dnia gdy przelacze z polbiegu 2 na 3 to kontrolka przeskakuje jak by sie przelaczyl a zaraz wskakuje spowrotem na 2 to samo z 1 póbiegiem
    • Przez Scoti
      Witam mam problem w moim fergusonie przestał działać podnośnik. Gdy chce podnieść podnośnik załącza sie wałek WOM i cały czas sie kreci jedynym sposobem na wyłączenie jest odpiecie kabla od elektrozaworu hamulca, Wymieniłem elektrozawór lecz dalej to samo dodam,ze cały czas świeci sie blokada i wałek ,a teraz ciągnik chodzi na przyspieszaczu . Co jest i gdzie szukać rozwiązania ?
    • Przez stolarz02
      Witam serdecznie
      Pytanie do użytkowników MF 3125 i pochodnych. Przy rozdzielaczu są 3 węże, który z nich to zasilanie, a który powrót oleju. Według mnie górny z lewej to powrót, a dolny (grubszy) to zasilanie.
      Proszę o odpowiedź czy mam rację czy też nie.

Potrzebuję zrobić dodatkowy rozdzielacz przy TUZ-ie, który posłuży mi do obsługi zakupionej prze zemnie zgrabiarki grzebieniowej TWIST Samasz-u. Chciałbym za sobą ciągać prasę KRONE Comprima F 125 XC, a z przodu zgrabiarkę.
      Niestety potrzebuję 4 szybkozłączka podwójne (2 dla prasy, 1 dla zgrabiarki, 1 do obsługi wysokości tuza)
      Stąd też pomysł na dodatkowy rozdzielacz z przodu, który byłby obsługiwany za pomocą joysticka z kabiny.

Pozdrawiam serdecznie oraz dziękuję za pomocne wypowiedzi

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj