Marcin1987

Złośliwość ludzka nie zna granic!

Polecane posty

siemianow    13

U mnie na wiosce kuzynowi ukradli 500 litrów paliwa. mniej więcej w tym samym czasie nam ponieśli ok.150l :angry: , Innemu kolesiowi wałek od opryskiwacza i prądnicę z trzydziestki-wykręcili ją ze stojącego ciagnika!!. prawie każdemu coś wtedy wynieśli z podwórza.

Ale najgorsze było to, jak sąsiadowi dwóch kolesi B) B) na plecach wyniosło prawie 3 tony nawozu w 50kg. workach. Nawóz na przyczepie na podworku stał. Złodzieje jakies 300 metrów do samochodu te worki nosili.

Ale kilka lat juz spokojnie jest.

W innych wioskach to ludzie do ciągników leją tyle paliwa,żeby w ciągu dnia wyjeździć, bo jak zostawią na noc to i tak ktoś spusci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67

u nas to kiedyś jednemu wsypali piach do sinika z rekorda , drugiemu spuścili mu paliwo z beczek i je podziurawili <dla nie poznaki trochce rozlali żeby myślano że tylko poprzebijane i wyciekło>

ja nie wiem co to kumu przeszkadza że ktoś ma coś lepszego :angry:

 

:):):) B) B) :):)


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danex89    16

W wiosce okolo 30 kilometrow ode mnie, okolice Kamieńska-woj. łodzkie, kilka dni temu w bialy dzien ukradli 5 ciagnikow, 2x C330, jakis nowy zetor i dwa jeszcze inne, sasiad jednego z wlascicieli zorientowal sie i poszedl przegonic zlodziej to go tak pobili ze facet znalazl sie w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kon23    0
Napisano (edytowany)
W wiosce okolo 30 kilometrow ode mnie, okolice Kamieńska-woj. łodzkie, kilka dni temu w bialy dzien ukradli 5 ciagnikow, 2x C330, jakis nowy zetor i dwa jeszcze inne, sasiad jednego z wlascicieli zorientowal sie i poszedl przegonic zlodziej to go tak pobili ze facet znalazl sie w szpitalu

 

Ja na miejscu teg gościa bym złodzieja zabił ;[

Edytowano przez kon23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danex89    16

Tak mozna tylko gadac.....zlodziei bylo kilku a facet byl sam.....nie mial szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Ja na miejscu teg gościa bym złodzieja zabił B)

I byś poszedł siedzieć za nie winność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

przed chwilą dzwonili ze straży powiatowej z pytaniem: Czy u nas we wsi się pali, bo ktoś pijany zadzwonił i tak powiedział. Tata jest kierowcą więc dlatego zadzwonili. Z mamą obeszliśmy okolicę, ale nic niepokojącego nie zauważyliśmy na szczęście.

 

Po co dawać takie sygnały?? Może w tym czasie ktoś inny potrzebować pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Właśnie zdarzy się taki pajac a że właśnie ten pojazd może komuś skórę uratować to już kogoś nie obchodzi... :D


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mojego kolegi w sasiedniej wsi jak kosili kukurydze tez maszyna stanela w tym samym rzadku ktos wsadzil łom i dzien czasu maszyna stojala i koszty naprawy 6tys??? poprostu to jest zazdrosc ludzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3135

Ja mam 15 lat i kiedyś jechałem z pola z bronowani i taki sobie gościu widział ze jechałem a nie mam prawka to zadzwonił po policje ale na szczęście zdążyłem dojechać do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

w tamtym roku facet odzyskał kawałek ziemi zagarniętą przez osobę od której jo kupił. Troce to skomplikowane wiec nie będę na ten temat pisał ale ten który musiał oddać to sie mścił na nim za pomocy policji. Facet nie ma już prawka bo ma słaby wzrok i miał czasowe. Ciągnik ma niezbyt sprawny (niedowidzący zawsze gdzies zawadzi) na pole to pojechał ale z pola to przeważnie musiał ktoś inny zjechać bo policja już stała na drodze. Kiedyś jadę mu tam siano prasować i nagle patrze a stoi radiowóz. Siano wozi mu znajomy z wioski swoim ciągnikiem.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Kiedyś napisałem, że Policja to może cie za byle co ud***ć... :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Mafia... :D to prawie jak u kumpla B)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u nas policja to do maszyn sie nieczepia ale nieraz jak lotne przyjado to jebio konkretnie w siankosy ciagnolem 3 przyczemy bel na kazdej przyczepie bylo po 9 bel po drodze glownej ale jechalem na swiatlach na kogucie i mijalem sie z policjo a oni jak sie patrzyli i sie w lusterko patrze i widze ze oni zawracajo i jada za mno ja juz myslalem ze sie doigralem bo jeszcze prawka niemam niewiedzialem co robic ale mowie jade normalnie tak jak jechalem ale mineli mnie i pojechali dalej odrazu mi ulzylo bo tak to pewnie odroczka by byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPL    0
Rodzina???

 

to co pół wsi to twoi wujowie i ciocie???

 

eheheh

 

Nie ja tylko oni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kon23    0

mam parę ha lasu i mieszczuchy zrobiły sobie wysypisko śmieci w tym lesie jednego gościa złapaliśmy a gorącym uczynku i nastraszyliśmy że zadzwonimy na policje jak nie wysprząta całego lasu ze śmieci . Las wysprzątał ale coraz więcej nowych śmieci przybywa raz jednego gościa 60tką goniłem ale mi uciekł najczyściej przyjeżdżają wieczorami i wyrzucają . Ostatnio 2 stare tapczany przybyły. Co waszym zdaniem mam zrobić żeby ich zniechęcić do wyrzucania szlaban przy lesie ustawiłem drogę zaorałem ale jak nie mogą wjechać do lasu to na polu zostawiają śmieci, parę razy kolczatki na drodze rozkładałem ale to nic nie dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczaj sie wieczorem z dobrym aparatem fotograficznym i samochody sfotografuj zeby tablice byly widoczne i na policje.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kon23    0

Ale zazwyczaj jest tak jak ja się zaczaję to nikt nie przyjedzie a to jest nic ostatnio mój sąsiad policjant przyłapał gościa jak nasz gnój kradł na legalu 3 gości widłami na przyczepkę samochodową ładowali gnój nie złą miałem z tego zwałe jak mi sąsiad opowiadał . A ten złodziej do policjanta "nikt na tym nie zbiednieje jak tą przyczepkę gnoju pożyczymy" . Policjant dał gościowi ostrzeżenie i pojechał .Ci śmieciarze nawet się nie boją się policjanta który mieszka od tego lasu 600m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884
I byś poszedł siedzieć za nie winność.

 

Czy ja wiem ? Przecież się bronił to dlaczego ma iść do pudła ? No tak ale w Polsce to jest realne. Kiedyś było w TV, że koleś się bronił przed złodziejami w biały dzień, jednego postrzelił, nie wiem chyba nie zabił i poszedł siedzieć.. W Polsce brakuje kary śmierci..

 

Ktoś tam pisał o tym, że policja może każdego ud***ć. Tu się zgodzę, każdy urzędnik naciąga prawo w swoją stronę...

 

@kon23

 

Posiedź tak jak kolega mówił, z aparatem, albo wieczorem zadzwoń na policje poczekajcie trochę, powinni przyjechać. Ewentualnie przeoraj droge jeszcze raz, ale z porządną bruzdą, że nie przejadą, albo rozsyp gwoździe <xD Szczerze to tu by się przydał samosąd, bo widać, że policja i reszta sobie nie radzi..


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

Kiedyś było w TV, że koleś się bronił przed złodziejami w biały dzień, jednego postrzelił, nie wiem chyba nie zabił i poszedł siedzieć..

 

taki sam przypadek był w sasiedniej wsi, 2 gosci sie zakradło pod dom starszych ludzi i cos tam sie tłukli to ten starszy pan co tam mieszkał w celach samoobrony wziol strzelbe i strzelił w ciemno i niestety trafił jednego z nich i ten umarl, ale ten co strzelal nie poszed siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Mi na pole ktoś śmieci wywozi (wiem już kto) na pole. Mało tego jak wywiózł te śmieci to ściął sobie drzewo należące do mnie na opał, porozrzucał gałęzie. A że na drodze są ostre kamienie to jeszcze mi z 20m długie koleiny w pszenicy zrobił. Niedawno odkryłem tez śmieci z drugiej strony pola i na polach innych ludzi. Jeszcze nie wiem co z tym zrobić.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel93    1

W mojej okolicy kradli buraki,niewiem po co bo przecież każdy w tym roku ma ponad plan buraków ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
    • Przez kamils1118
      Witam. Czy będąc na ryczałcie i mając konto osobiste w banku spółdzielczym muszę zakładać drugie konto rolnicze żeby dostawać przelewy fakturowe np. za sprzedane bydło lub zboże? Wiem że dopłaty bezpośrednie mogą wpływać normalnie na konto osobiste.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj