wsk125ccm

V.I.P.
 • Ilość treści

  2791
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

11 Good

O wsk125ccm

 • Ranga
  Zaawansowany

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  mazowieckie

Ostatnio na profilu byli

37285 wyświetleń profilu
 1. Tak, specjalnie prędkość była bardzo niska, aby wyraźnie było widać jak kroją talerze, nie mieszają. Pytam o ustawienie użytkowników tych agregatów.
 2. Czy agregat talerzowy powinien mieć ustawione talerze w linii, tzn. drugi talerz pokrywa krawędź cięcia pierwszego, czy powinny być przestawione względem siebie o połowę skoku? Wynik mam taki na łące, że są nacięcia co skok, a pomiędzy jest materiał nie ruszony - tak ma być, czy ja mam źle złożony agregat?
 3. Gdzieś już o tym pisałem, bele z tego samego materiału owinięte w białą i zieloną folią różnią się od siebie. Te zielone są bardziej zakiszone (jakby mokrzejsze) i nawet za suchy materiał lepiej wychodzi, a szczególnie 2 pokos.
 4. Po rocznym doświadczeniu z tym się nie zgodzę. W zielonej folii nawet bardziej sucha masa lepiej się zakisza i ma inny zapach.
 5. Wielkie dzięki za odpowiedź Teraz już wiem...
 6. Czy ktoś kiedykolwiek (użytkownik, sąsiad, znajomy) zdejmował tryby napędu walców w welgerce?? Ktoś może nam podpowiedzieć jak je ściągnąć??
 7. Właśnie dlatego pytam czy warto... Ale teoretycznie jeśli jest takiej samej grubości a nawet trochę więcej powinna na tyle samo belek wystarczyć, ale nikt tego nie testował
 8. Rolka foli paletowej o szerokości 750mm i grubości 23-35MC (normalna biała ma 25MC jeśli dobrze przeliczyłem) kosztuje ok. 136.4 zł z VAT 22%, zaś 500mm ok. 90zł prosto od producenta z dostawą do domciu. Czy warto inwestować w tą folię??
 9. Wielkie Dzięki :lol: Jak by ktoś szukał i pytał nowy nożyk kosztuje bez Vat 82,75 PLN :lol:
 10. sory, za post pod postem... Szukam osoby, która ma welgera z nożami i mogłaby zrobić zdjęcie jednego noża, tak abym mógł zobaczyć jego kształt :lol:
 11. Co do łożysk. Wymienialiśmy na dolnym walcu patrząc od tyłu to po prawej stronie (chyba we wszystkich walcach są identyczne łożyska) i zawieźliśmy szczątki starego łożyska do sklepu, pomierzyli i dobrali polskie (Kraśnik K6207-2RSR 35x72x17) To łożysko jest kryte i z zewnątrz półokrągłe
 12. Trzeba trochę pojeździć i poszukać. A może na allegro trafi się jakaś spalona...
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj