Skocz do zawartości

ciagnikfan

Members
 • Zawartość

  435
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutral

O ciagnikfan

 • Ranga
  Zaawansowany

Contact Methods

 • ICQ
  0

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Dolnośląskie, pow. Złotoryjski

Ostatnio na profilu byli

25949 wyświetleń profilu
 1. Problem z odpalaniem.

  Zacznij od sprawdzenia przewodów czy nie sa obluzowane/zaśniedziałe. Jeżeli przewody są ok, elektromagnes "pyka" a rozrusznik nie kręci to prawdopodobnie szczotki sie skończyły. Czasami, doraźnie pomaga PGRowski sposób popukania czymś w rozrusznik w okolice szczotek.
 2. Bydło

  woj. dolnośląskie, Pogórze Kaczawskie
 3. Bydło

  Jesienny krajobraz
 4. Żyto Dańkowskie Diament

  U mnie stała sie ciekawa rzecz bo w tych miejscach gdzie sie położyło to już sie podniosło, niecałkowicie ale jednak
 5. Żyto Dańkowskie Diament

  W jakiej fazie rozwoju było żyto jak dawałes moddusa? U mnie jest prawie wykłoszone ale w niektórych miejscach zaczyna sie pokładać i nie wiem czy oprysk moddusem ma teraz sens?
 6. Żyto

  Żyto odmiana populacyjna Stan na 12 maja 2013 r. Przedplon: Pszenżyto jare, część pola drugi rok po oborniku Nawożenie: Przedsiewnie 200kg/ha Polifoski MAKS Wiosną: 150kg/ha saletry amonowej 34%, 50kg/ha Amofoska (4-16-18) oraz 50kg/ha Lubofoski (4-12-12) Mikroelementy dolistnie- 3l/ha Nitromag Opryski: Chisel 75 WG Antywylegacz płynny 675 SL- 2l/ha
 7. Żyto

  Żyto odmiana populacyjna Stan na 12 maja 2013 r. Przedplon: Pszenżyto jare, część pola drugi rok po oborniku Nawożenie: Przedsiewnie 200kg/ha Polifoski MAKS Wiosną: 150kg/ha saletry amonowej 34%, 50kg/ha Amofoska (4-16-18) oraz 50kg/ha Lubofoski (4-12-12) Mikroelementy dolistnie- 3l/ha Nitromag Opryski: Chisel 75 WG Antywylegacz płynny 675 SL- 2l/ha
 8. zaczęliście już sezon ziemniaczany ??

  Zdecydowałem się w tym roku posadzić w mokrą ziemię i nie wiem co z tego wyjdzie. Ziemia zlepiona i porobiło się dużo brył a sadzeniaki ogólnie są słabo okryte, pozatym w niektórych miejscach ciągnik się grzebał.
 9. Kultywatorowanie po zbiorze ziemniaków?

  Ja już róznie z tym kombinowałem. Najlepiej wychodzi bronowanie, potem oranie i siew. Jednego roku zrezygnowałem z orania na rzecz samego kultywatora i nie było to złe rozwiązanie ale na wiosne w pszenicy było pełno krzaków ziemniaczanych. Możliwe, że była to wina kopaczki bo kopała tak, że po bronach było tyle samo ziemniaków co po kopaniu.
 10. Zdrowych i Wesołych Świąt życzy Krzysiek19

 11. Mam pytanie jak w najprostszy sposób zamontować gniazdo zapalniczki w kombajnie (Claas Cosmos)? Służyło by mi ono do podłączenia koguta na zmianę z dodatkowa lampą roboczą. Co musiałbym kupić poza samym gniazdem?
 12. Kosa spalinowa

  Polecam Husqvarne 323R II. Sam nabyłem ten model 2 lata temu i jestem bardzo zadowolony. Kosy używałem bardzo często, w różnych warunkach od koszenia podwórka żyłką przez wykaszanie chwastów koło maszyn po wykaszanie wysokiej, wyległej trawy i chwastów z małymi samosiejkami talerzem do traw. Przydały by się tylko lepsze szelki bo po 3h pracy w tych co mam to już ramiona bolą ostro. Ogólnie Husqvarna to najwyższa jakość i przy zakupie innych narzędzi będę wybierał tylko w tej marce.
 13. jaki zestaw kluczy

  Lepiej nie kupuj w ciemno z allegro bo wiadomo tam każdy zestaw to Stanley albo Yato a w rzeczywistości lipa. Jeżeli szukasz czegoś tańszego to udaj się lepiej do Castoramy i obejrzyj narzędzia Stahlson one są już dość dobre a w razie zepsucia casto wymienia je od ręki na nowe.
 14. Jakiego utworu obecnie słuchacie - ciężkie granie

  Wypróbuj sobie Pennywise - Peaceful Day http://www.youtube.com/watch?v=WbQtJQyoXKg i Bad Religion-Big Bang http://www.youtube.com/watch?v=R8NS7Zuh9YI
×