Skocz do zawartości

Zdjęcie

Polozenie plywajace pompy hydraulicznej podnosnika

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share elefantenen

elefantenen

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 24 sierpień 2013 - 21:48

Polozenie plywajace pompy hydraulicznej podnosnika Panowie, mam taki problem z T25. Koncowe polozenie na samym dole dzwigni od podnosnika to polozenie plywające. Maszyna zaczepiona do ciągnika chodzi wtedy luźno czyli nie jest dociskana do ziemi przez pompe siłownika. U mnie kiedy pociągne dzwignie na sam dół ta dzwignia nie pozostaje w tej pozycji tylko powraca do polozenia neutralnego. Czasem udaje sie po kilku razach ze dzwignia pozostanie na samym dole. Czasem jest tak ze z tego polozenia na samym dole cięzko jest tą dzwignie pozniej wyprowadzic do polozenia neutralnego. Ale glowny problem to taki ze nie moge osiagnąc polozenia plywajacego dzwigni.
Jak wiecie co jest pomózcie.

Edytowany przez elefantenen, 24 sierpień 2013 - 21:52.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Polozenie plywajace pompy hydraulicznej podnosnika Dzisiaj, 06:52
  •  

#2 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1376 postów
  • Zainteresowania:radzieckie ciągniki, mechanika, elektryka

Napisany 24 sierpień 2013 - 22:50

Polozenie plywajace pompy hydraulicznej podnosnika Mam to samo w jednym ciągniku, w temacie 'hydraulika i podnośnik' ktoś pisał, że możesz mieć uszkodzenie w suwaku rozdzielacza

KPK Kumurun Team
Olej Turdus SHPD do silnika, Lux 10 do hydrauliki
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki, kontakt na PW

Ważne sprawy GG: 33264431 t:724772311

#3 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7612 postów

Napisany 25 sierpień 2013 - 05:29

Polozenie plywajace pompy hydraulicznej podnosnika Na pewno rozdzielacz. Na suwaku są kulki które to położenie utrzymują. Kiedyś można było kupić cały, kompletny suwak.
KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share elefantenen

elefantenen

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 25 sierpień 2013 - 20:43

Polozenie plywajace pompy hydraulicznej podnosnika Dzieki Wam za odpowiedz. Mam jeszcze jeden problem z podnośnikiem.

Podnośnik wolno podnosi zaczepione maszyny. Praktycznie na biegu jałowym ciągnika, maszyny nie podniesie. Dopiero jak zwieksze gaz wtedy podniesie. Cięzką maszyne to nawet przy zwiekszonym gazie wolno podnosi.
Podniesiona maszyna z biegiem czasu opada ale to nie jest szybki opad. Co pewien czas podnośnik robi "tik" na dół.

#5 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2396 postów

Napisany 25 sierpień 2013 - 20:47

Polozenie plywajace pompy hydraulicznej podnosnika Zmień pompę hydrauliczną.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share derdi

derdi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 25 wrzesień 2015 - 09:55

Polozenie plywajace pompy hydraulicznej podnosnika Witam przepraszam ,ze wtrace,tez mam t25 i mam problem z pozycja plywajaca w ivanie,mianowicie chodzi mi o to ze w momencie wlaczenia silownika ta pozycje to belka stoi w miejscu ,dopiero pod duzym obciazeniem zaczyna pracowac,mam duzy problem w orce poniewaz kolo pluga nie jest w stanie ich wypchnac z ziemi i w tym momencie kolo traktora jest uniesione i po prostu traktor staje i buksuje,i dlatego pytam czy jest cos w silowniku czy w rozdzielaczu coodpowiada za swobodny przeplyw oleju