kuchar0071

Renaul ares 556 rz roszyfrowanie kontrolek na tablicy

Polecane posty

Luki223    14

Farmervip -po prostu teraz działa na jeden pedał i jest tylko p[od jeden czujnik podpięte bo ten drugi nie przepuszczał prądu i przez to wcale się nie świeciło, z resztą hamulce są cały czas spięte to może być na jednym czujniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Chodziło mi właśnie o to czy jak odepnę jeden to czy będzie działał drugi, dzięki


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil19873    2

Wysiadł mi licznik w Aresie pokazuje mi tylko ładowanie i smarowanie.  Czy ktoś już miał coś takiego. I jak to jest czy jak wstawi się używany to będzie działać. Może ktoś ma do polecenia licznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilmok    4

Witam. Przyszedl niz skandynawski , zrobilo sie zimno i w moim renault 630 rz swieci kontrolka numer 7. W instrukcji jaka mam po francusku pisze zeby wymienic filtry od skrzyni. Ale u mnie te 3 filtry byly wymieniane z 60 mh temu. Co moze byc ? Moze jakis czujnik? Ps na obrotach nie swieci .

Edytowano przez Kamilmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atari    12

czy komputer tce ma podswietlenie?

 

tak ma, musisz wymienić żarówki. odkręcasz tce z konsoli i z tyłu jest gumowa zaślepka. żarówki to T5 bodajże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreamtime18    1

Witam,(renault ares 656 rz rok 2004) ja mam taki problem raz na jakiś czas zapali sie kontrolka nr 14 piorun z aku głownie przy odpalaniu i po chwili gasnie, polbiegi sie przełaczaja 1/2/3/4 na 3 jest polbieg jak by sie cofał  i była by 1  , 4 polowka normalnie ale moge uzyskac tylko 30km/h i maks 2000 obrotow , a na polbiegu 2 jade 35km/h i mam z 2200 obrotow
 

powiem ze sterowni ecu  ten przy pompie jest dobry spr w innej reni

sterownik od polbiegów  raczej tez dobry sprawdzany podpinany od innej i ten sam  problem

 

jest możliwe ze jakis tryb awaryjny sie włacza? 

 


Mi się zapaliła kontrolka nr 14 ARES 630 RZ staną silnik pracuje a skrzynia wariuje biegi wchodzą a pół biegi same się przełączają i nie jeździ rewers tez nie reaguje co robić? wystarczy doładować aku i problem z głowy czy dzwonić po serwis?

witam znalazłeś juz problem? co było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil19873    2

Sprawdź płyn  hamulcowy, zapewne jest za mało albo korek się poluzował.

Edytowano przez kamil19873

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem Ciągnik Renault Ares 656 i mam problem z ruszaniem do przodu a mianowicie strasznie szarpie kiedy przełączam rewers do przodu i puszczam sprzęgło i to tylko do przodu. I nie ma różnicy czy zimny czy ciepły silnik. Do tyłu rusza tak jak należy i nie szarpie.  Czy ktoś mi pomoże zlokalizować i usunąć awarię? Z góry dziękuję 

Edytowano przez Tomek10081995
Lepiej wytłumaczony problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po odpaleniu zaświeca mi się na kilka sekund kontrolka numer 5 i dodatkowo działa brzęczek co może być tego przyczyną? Dodatkowo także po od blokowaniu ehr tce 15 mruga czerwona kontrolka a razem z nią napisy na wyświetlaczu (mruga szybko i cały czas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelS    282

Mam problem z Renault Ares 616, mianowicie gdy wrzucę bieg przełączę rewers do przodu bądź do tyłu ciągnik stoi w miejscu zero reakcji a po chwili zapala się kontrolka z numerem 14  co może być przyczyną >? Czyżby akumulator za słabe napięcie ? 

 

 post-68516-0-55311300-1367925220.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piodro4444    74

Podładuj akumulator to raz a dwa sprawdź czy ruszy po włączeniu biegu z użyciem sprzęgła w dźwigni biegów oraz zmień kierunek jazdy bez wciskania sprzęgła. Miałem podobny problem przy zmianie kierunku jazdy oraz zmianie biegów po wciśnięciu sprzęgła rewers rozlaczal się i również mrygala kontrolka 14 i brzęczał, mojemu przeszło samo i od tych incydentów zrobił już prawie 100 mth, ogólnie winny może być któryś z czujników przy pedale. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelS    282

Akumulator podładowałem i nic nie dało, ale gdy ciągnik postał cała noc następnego dnia było wszystko ok. Prawdopodobnie przyczyną jest olej w skrzyni bo zanim się nie rozgrzeje wszystko chodzi jak należy, a gdy już złapie odpowiednią temperaturę zaczyna szarpać. Olej i filtry zastały zamówione czekam na dostawę i w tym tygodniu wymieniam zobaczymy co wyniknie. Kupiłem również miernik cyfrowy do sprawdzania napięcia w aku zobaczymy co pokaże na zgaszonym i odpalonym silniku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez Gustawek
      Siemanko. Cyrki z moją Renią. Po wymianie olejów i uszczelnieniu kilku miejsc sylikonem podnośnik dziwnie się zachowuje. Po uruchomieniu ciągnika podnośnik idzie na maksa do góry i pompa jakby dalej ciśnie. W 4-5h na wyłączonym ramiona opadną powoli. Zaznaczę że druga dźwignia od podnośnika jest przyblokowana (ta z numeracją). Ktoś zaradzi?
    • Przez Reno123
      Witam jestem posiadaczem Renault 103.54 mam problem z hydraulikom. Po odpaleniu rurka od pompy hydraulicznej do rozdzielacza mocno drży , przewody do hydrauliki wywrotu są ok nie wiem co powoduje drganie i jak to usunąć . Czy to może być przez rozdzielacz. Po dłuższej pracy słabnie wspomaganie. Proszę o poradę 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj