Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z uchwytami ramion od podniśnika C-360.

23 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Tadeusz1212

Tadeusz1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 564 postów

Napisany 28 sierpień 2007 - 07:49

Problem z uchwytami ramion od podniśnika C-360. Witam !!!
Mam problem z uchwytami ramion od podnośnika w c-360.
Otóż jak kiedyś miałem własnej konstrukcji chwytak do drzewa i podnośiło sie kilkunasto metrowe topole to to śruby ( 4 na jedno ramie ) sie powyrywały. Ostatnio tam jakoś na dwie na każdym były i ci jakiś czas było trzeba dokrecać ale jakoś szło. Tylko że wczoraj sie odkręciły i tata chciał dokręcić a tu gwinty sie pozrywały. Co by tu zrobić z tym fantem ???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z uchwytami ramion od podniśnika C-360. Dzisiaj, 21:57
  •  

#2 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 28 sierpień 2007 - 08:09

Problem z uchwytami ramion od podniśnika C-360. załóż nowe śruby.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3 Share Tadeusz1212

Tadeusz1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 564 postów

Napisany 28 sierpień 2007 - 08:24

Problem z uchwytami ramion od podniśnika C-360. Ale gwint nie zerwał sie w śrubach tylko w ciągniku.

#4 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 28 sierpień 2007 - 08:30

Problem z uchwytami ramion od podniśnika C-360. aaa
To pozostaje rozwiercić i zrobić nowy gwint i założyć większe śruby.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5 Share max2505

max2505

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 31 sierpień 2007 - 12:58

Problem z uchwytami ramion od podniśnika C-360. po zrobieniu gwintów załóż nowe śruby z mięsem albo jak masz dużo czasu to wyjmij zwolnice i od góry zapakuj nowe śruby, przyspawaj coś do łbów żeby się nie kręciły przy dokręcaniu oczywiście załóż śruby z mięsem

#6 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 31 sierpień 2007 - 16:12

Problem z uchwytami ramion od podniśnika C-360. jakim mięsem?? jesteś głodny?? :)

bullet_black.png

#7 Share max2505

max2505

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 01 wrzesień 2007 - 13:32

Problem z uchwytami ramion od podniśnika C-360. andrzej2110 sądzę że tego mięsa nie dałbyś rady zjeść, chyba że masz zęby pokryte tytanem ;p
Znajdź sobie jakąs mądrą książkę i sprawdź, z resztą od czego masz neta:P

#8 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 01 wrzesień 2007 - 16:58

Problem z uchwytami ramion od podniśnika C-360. :) :) :)

bullet_black.png

#9 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 01 wrzesień 2007 - 17:11

Problem z uchwytami ramion od podniśnika C-360. fakt faktem ja znalezc nie moge, nie wiem jak andrzej :)

Honda - The Power of Dreams :)

#10 Share Tadeusz1212

Tadeusz1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 564 postów

Napisany 01 wrzesień 2007 - 18:11

Problem z uchwytami ramion od podniśnika C-360. Zrobiłem tak jak radził mi andrzej i narazie jest ok. Miałem tam śruby 16 ( raz już były rozwiercane bo orginalnie były 14 ) i zrobiłem 18 i narazie jest dobrze. O jakie mieśo chodzi bo bo zbytnio nie kumam ???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Rako

Rako

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 01 wrzesień 2007 - 18:12

Problem z uchwytami ramion od podniśnika C-360. Ja tez nie wiem o co chodzi z tym mięsem :)

#12 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 01 wrzesień 2007 - 18:54

Problem z uchwytami ramion od podniśnika C-360. no ja też nie wiem o co chodzi z mięsem. Napisz bo widzę że nie tylko ja tego nie wiem.

bullet_black.png

#13 Share max2505

max2505

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 02 wrzesień 2007 - 10:03

Problem z uchwytami ramion od podniśnika C-360. otóż kawałek śruby na którym nie ma gwintu to jest mięso (i nie chodzi to o łeb śruby). Znajdźcie śrubę na której nie ma pełnego gwintu i przyjrzyjcie się jej. Okaże się że ta część jest minimalnie grubsza. Poza tym przy uchwytach o których mowa występują duże przeciążenia i szarpania, przez co poszczególne gwinty (znajdujące się w otworze uchwytu) są narażone na klepanie, potem luzy, i wiadomo co dalej znów wiercenie i będzie już fi 20

wiem bo przerabiałem ten temat na własnych kościach, dopiero po zastosowaniu śrub z mięsem i regularnej kontroli problem ustał (oryginalnie powinny tam się takie znajdować)
aha jeszcze jeden patent który zastosowałem otóż mam przewiercone wiertłem o małej średnicy fi 3 albo 4 łby śrub. Po dokręceniu zabezpieczyłem wszystkie 4 śruby drutem od pastucha

#14 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 02 wrzesień 2007 - 10:41

Problem z uchwytami ramion od podniśnika C-360. z tym drutem to dobry pomysł na odkręcające sie śruby.
dlaczego mówisz na takie śruby ze są z mięsem?? po prosty śruby nie do końca gwintowane.

bullet_black.png

#15 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 02 wrzesień 2007 - 16:49

Problem z uchwytami ramion od podniśnika C-360. Tzw z gwintem niepełnym

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#16 Share max2505

max2505

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 03 wrzesień 2007 - 09:49

Problem z uchwytami ramion od podniśnika C-360. taka jest ich nazwa. Poprostu nieobrobiony jeszcze wałek dostał miano mięsa w miarę logiczne

#17 Share gufi

gufi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 03 wrzesień 2007 - 10:04

Problem z uchwytami ramion od podniśnika C-360. orginalnie jest zabezpieczenie z blaszki które sie zagina i nie trzeba drutem wiązać

#18 Share sosek xu li

sosek xu li

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 329 postów

Napisany 09 wrzesień 2007 - 08:51

Problem z uchwytami ramion od podniśnika C-360. nie wiedziałem że tyle ludzi nie wie co to jest mięso na śrubie! <_<

#19 Share max2505

max2505

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 09 wrzesień 2007 - 10:53

Problem z uchwytami ramion od podniśnika C-360. ja też<_<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Arturos21

Arturos21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 326 postów

Napisany 23 styczeń 2013 - 21:45

Problem z uchwytami ramion od podniśnika C-360. moze ktos robił jakieś modyfikacje z tymi łancuchami bo mi sie cały czas zrywaja założyc jakieś inne łancuchy mocniejsze czy całkiem co innego zrobić moze ktos ma to jakos madrze zrobione ja kupiłem nowe łancuchy to 2 dni i pozrywane :(