sebau1212

Cena trzody chlewnej

Polecane posty

tymtus    42

Lubelskie cena z piątku 5,20+vat

No to u ciebie jeszcze w miare cena.

I popierdam przedmówce, protest, może by coś pomógł..

Cena 4,9zł+VAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

5.7 zl na reke Malopolska Pow. Wielicki.

Przy ilosci 10 sztuk jutro odjezdzaja.

Szkoda bo pare dni temu byly po 6 ale i tak nie jest zle z tego co widze u was co sie dzieje.


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lebek5    56

@kombinator18 skąd jesteś? komu sprzedajesz? Też mam do sprzedania w tym tygodniu może i odmnie by wzieli :) Największa masarnia w mojej okolicy płaci 5.15 +vat Teściu tam pracuje to mówił że wiepszowiny maja w piernik chłodnie załadowane wiepszowiną z Belgi! A wyroby bardzo słabo schodzą dużo mniej teraz robią niż 2 tygodnie temu, obawiam się że po Świętach jeszcze cena spadnie :( W agrobiznesie w piątek mówili że świń jest pod dostatkiem i na większą cenę przez następne kilka miesięcy to można zapomnieć ( ale akurat tym bałamutam to nie wierze bo dziś mówią tak a pojutrze że świń brakuje!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer777    11

sory ale nw gdzie to napisać wybieram sie w czwartek do wadowic na targ jade w celu kupna prosiąt i czy wie może ktoś czy tam kupie prosięta ??? sory że tu to pisze z góry dziękóje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolci13    27

tymtus- jeśli ty mnie popierasz to chyba cena ostudziła Cie troszke,ale widze że wiecej chętnych na stanowcze kroki brak szkoda bo gdyby takie zagrywki miały miejsce we Francji to napewno inaczej by to wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurmiczek    11

Nic by inaczej nie wyglądało.Czy to Francja czy Polska to nie będzie już kokosów!.Są kraje które potrafią tanio produkować i z taką Belgią nie mamy szans konkurować już nie mówiąc o jej fermach na Litwie bo ci mogą nas całkowicie unicestwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolci13    27

No widzisz wogóle mnie nie zrozumiałeś bo mi chodzi o to że inni potrafią wziąść sprawy w swoje ręce bo żeby nie dotowana wieprzowia z zagranicy to by rzeźnie tak nie pogrywały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurmiczek    11

Zrobią jak chcą i co chcą.Nawet jak się zorganizujemy w jedną całość to nic nam to nie da.A po drugie nie widzisz w Polsce zasady zachodu że jak masz 100 to ja muszę mieć 200.Oni to już przerobili a nas to czeka i oby tylko to.Dla mnie to normalność że w zimie cena idzie do dołu i wcale się nie ździwie jak będą po 4,50.W moich okolicach od 5.10 brutto czyli z vat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

@kombinator18 skąd jesteś? komu sprzedajesz? Też mam do sprzedania w tym tygodniu może i odmnie by wzieli :) Największa masarnia w mojej okolicy płaci 5.15 +vat Teściu tam pracuje to mówił że wiepszowiny maja w piernik chłodnie załadowane wiepszowiną z Belgi! A wyroby bardzo słabo schodzą dużo mniej teraz robią niż 2 tygodnie temu, obawiam się że po Świętach jeszcze cena spadnie :( W agrobiznesie w piątek mówili że świń jest pod dostatkiem i na większą cenę przez następne kilka miesięcy to można zapomnieć ( ale akurat tym bałamutam to nie wierze bo dziś mówią tak a pojutrze że świń brakuje!)

 

 

Niepolomice sprzedaje do malej masarni (malej nie malej) w biskupicach.

 

@kombinator18 pisz czy netto czy brutto bo nie wiadomo o co chodzi.

 

 

Na reke czyli koncowa ostatnia cena ktora dostaje na reke czyli to chyba brutto.

Ale ja jak narazie nie mam jakiejs mega chodowli jak Ty.

Bardziej Hobby jak narazie po 25 sztuk na rzut.

Po zniwach sie to raczej powiekszy.


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karban    33

Straszny rozrzut sie zrobil w cenach, ponad zlotowke roznicy. Troche podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

pozatym ty @kombinator18 podajesz ceny brutto a większość ceny netto. Wtedy różnica wynosi jakieś 50 gr a to jest norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina3    2

Ale jak wy tam piszecie bo belgia hoduje tanią wieprzowine to co u nich te swinie na powietrzu rosna czy co bo ja tego nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian83    13

wielkopolska cena zdołowana max 5,25 na żywo netto


...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Ale jak wy tam piszecie bo belgia hoduje tanią wieprzowine to co u nich te swinie na powietrzu rosna czy co bo ja tego nie rozumiem

Jeśli tego nie wiesz to masz bardzo małą wiedzę na temat produkcji trzody chlewnej.

Obejrzyj sobie ten program, to ci się trochę rozjaśni

http://www.tvr24.pl/wideo-119-45.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj