Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak mają być podłączone przewody aku itp 1634

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share HornetZnawca

HornetZnawca

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 25 wrzesień 2010 - 13:54

Jak mają być podłączone przewody aku itp 1634 witam w moim 1634 coś rozładowuje akumulatory...jak patrzałem akumulatory są podłączone razem i mają tyle samo wolt nie wiem czy tak ma być? mam wyłącznik masy ale tam jest jeden podłączony kabelek do przełącznika 12/24V i jest podłączony od razu przed masą czyli cały czas ma mase i nie wyłączę akumulatorów...przełożyłem ten kabel i jest nie typowa sprawa masa wyłączona a rozrusznik tak jak by chciał zakręcić czyli bierze prąd z 1 aku liczniki wszystko działa...przełożyłem ten kabel s powrotem i z ciekawości zobaczyłem czy nie ma pradu na + rozrusznika na wyłączonej masie i okazało sie że ma:/ cały czas jest nawet jak włączę mase i wyłączę...nie wiem jak to podłaczyć żeby na wyłączonej masie nie było nic a na włączonej było wszystko? ojciec mówi żebym założył wyłącznik masy drugiego aku...pomoże ktoś?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak mają być podłączone przewody aku itp 1634 Dzisiaj, 13:32
  •  

#2 Share LOST

LOST

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo oczywiście i wszystkie jego odmiany

Napisany 25 wrzesień 2010 - 18:52

Jak mają być podłączone przewody aku itp 1634 W kablu ''+'' zamontuj wyłącznik, ponieważ masa jest podłączona 2 kablami, a od ''+'' wychodzi tylko jeden do rozrusznika.
KPK Kumurun Team - Główny Sekretarz

#3 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7802 postów

Napisany 26 wrzesień 2010 - 08:07

Jak mają być podłączone przewody aku itp 1634 Prawidłowo wyłącznik powinien być założony przed przekaźnikiem 12/24 a aku.To ma być wyłącznik do którego zakłada się 4 kable.I tak jest prawidłowo bo on dopiero wszystko rozłączy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3930 postów

Napisany 26 wrzesień 2010 - 17:26

Jak mają być podłączone przewody aku itp 1634 Mamy 1 ten standardowy i rozłącza część ale nic nie rozładowuje mi układu.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share zakrzewiak

zakrzewiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 27 wrzesień 2010 - 14:47

Jak mają być podłączone przewody aku itp 1634 Jak dobrze pamiętam u mnie jest tak: lewy akumulator (od tłumika) masa podłączona jest pod wyłącznik pod jeden zacisk, pod drugim zaciskiem jest kabelek idący do przełącznika 12/24V i kabel podłączony do ciągnika, kabel plusowy podłączony jest do przełącznika 12/24V. Prawy akumulator: plus podłączony do rozrusznika, a minus do przełącznika 12/24V. Jescze sprzwdzę przy ciągniku czy dobrze napisałem.