Skocz do zawartości

Zdjęcie

Deutz - Fahr - opinie

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share zetorek5340gr

zetorek5340gr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 11 październik 2010 - 12:56

Deutz - Fahr - opinie Bogdan-he czyli case według testów które przedstawiłeś jest lepszy od brata NH . Zachęcam posiadaczy DF do wyrażenia opinii o tej mare :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Deutz - Fahr - opinie Dzisiaj, 03:49
  •  

#22 Share GWlubuskie

GWlubuskie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 13:15

Deutz - Fahr - opinie Witam! Ja posiadam Farmtraka 80 z 2006r oraz Deutz Fahra z 2011r.
A więc tak,najbardziej tak na ogół to zadowolony jestem z tego właśnie farmtraka.
Deutz agrofarm 420 żekomo 99KM pali stanowczo za dużo na to co robi. W średniej klase ziemii na 1ha pługiem zagonowym 4 spalił ponad 20 litrów ON, natomiast jazdę z 26 belami siana ważące razem 7000kg 20km i z powrotem na pusto spalił 20 l ON. Gaz elektryczny, dusi się ten ciągnik, wali na czarno z komina przy każdej zmianie biegów, mało miejsca w kabinie, czuły na nierówności strasznie. Ogólnie awarii nie miałem żadnej, zrobiłem im narazie tylko 600mth. Z kosiarką dyskową samasz KDT260 250cm szer rob. na 1000obr./min na 1ha średniej trawy spalił 4,5 l natomiast przy belowaniu balot mały 120na120 prasa feraboli 20 pali 0,3l na belkę na obrotach 540 ECO. Farmtrak pali zdecydowanie mniej ,silnik czysto z massey fergusona, ale nie ma turbiny, gdyby ją miał to palił by jeszcze mniej. Od 2006 r , żadnej poważnej awarii nie miałem, w tym roku robiłem sprzęgło , wymieniłem przednie opony oraz akumulator koszt razem ok.5000zł.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share Aspik

Aspik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 18 październik 2014 - 16:30

Deutz - Fahr - opinie

Witam. Sam osobiscie nie jestem posiadaczem DF,choc jezdzilem Agrotronem 2setka. Gospodarstwo w ktorym pracuje posiada ok 2800ha pieknego czarnoziema a wiec zapotrzebowanie maszyn jest spore ale oczywiscie tych najlepszych kilka DF nie sprawdzilo sie na ranczu a dokladnie 3 tyle ile bylo. Szczerze mowiac milo sie nimi pracowalo i mysle ze DF moze sie sprawdzic na maly gospodarstwach.A  Wiec moje tylko i wylacznie moje zdanie jest  takie ze DF to naprawde slaba maszyna pod wzledem wytrzymalosci patrzac przez pryzmat duzego gospodarstwa. 

Dodaj odpowiedź