Skocz do zawartości

Zdjęcie

Żużel

784 odpowiedzi na ten temat

#781 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 22 wrzesień 2013 - 22:59

Żużel gdybym był kibicem Apatora ze wstydu popełniłbym samobójstwo, albo przerzucił sie na Elane Toruń.. brak mi słów na to co odwaliliście w finale, zero honoru (tak wiem że to sprawka dwóch cymbałów, ale jakby nie patrzeć są kojarzeni z Toruniem). Dramat, kompromitacja, śmiech na sali, po prostu brak słów

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Żużel Dzisiaj, 16:45
  •  

#782 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 22 wrzesień 2013 - 23:42

Żużel Sorry ale za Kryjoma czy Karkosika umierać nie będę. Oni kibiców mają w poważaniu, wiec ja ich też. Tylko martwi mnie co dalej z klubem będzie.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#783 Share Vinnie

Vinnie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów
  • Zainteresowania:Posiadacz małych włości, uwielbiający prace na wsi :D

Napisany 24 wrzesień 2013 - 20:41

Żużel Rozumiem Twoje oburzenie Matey ale lekko się zagalopowałeś.

Powiem tak, kiedy ultrasi od początku sezonu zbuntowali się przeciwko nowym osobom z zarządu (Kurzawskiemu, Nadachewiczowi i osobie pana Golloba) i w ramach protestu nie chodzili na mecze to wszyscy ich krytykowali i palcami wytykali. Nie wiedzieli o co oni robią taka wrzawę.
Po niedzielnych wydarzeniach połowa Toruńskiego społeczeństwa DOPIERO przejrzała na oczy i zrozumiała protest ultrasów... tylko że trochę za późno...ale cóż była magia pieniądza i Golloba...

Cały sezon kontuzje: bez Warda, Miedziaka, Holdera i zawsze dawaliśmy rade, a teraz co? Nie ma Golloba to nie możemy jechać?

Szczerze? Najlepszą kara w tym przypadku powinna być degradacja, byłaby ostrzeżeniem dla innych klubów na przyszłość, oczyściła by atmosferę i zreformowała rządy w klubie. A kibice? Prawdziwy kibic zostanie ze swoja drużyna na dobre i na złe...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#784 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 28 wrzesień 2013 - 18:02

Żużel Czemu zagalopowałem? Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji u siebie na podwórku, nie wiem czym trzeba sie kierować żeby tak bardzo niszczyc swój klub jak i cala dyscypline. Rózne komentarze czytam, ojciec gollobów stwierdza ze to wina Falubazu ze nie przelozyl meczu, duzo osob tez staje w obronie unibaxów... Chociaz, jeszcze macie szanse na zostanie mistrzami Polski :) Myslalem ze bardziej bezczelnym sie nie da byc, no ale jednak sie pomyliłem

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#785 Share Vinnie

Vinnie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów
  • Zainteresowania:Posiadacz małych włości, uwielbiający prace na wsi :D

Napisany 28 wrzesień 2013 - 22:26

Żużel Przesadziłeś z tą Elaną, to tak jakbym Ci zaproponowała kibicowanie Stali Gorzów....

My to ich bezczelne zachowanie zdążyliśmy już poznać na początku sezonu, dlatego to co teraz wyprawiają już takiego wrażenia na nas nie robi.

Matey pamiętaj jedno, Unibaxy to zarząd i osoby kierujące tym klubem; fani ( zwani przez nas konsumentami) Unibaxu to fani Golloba i stadionowej kiełbasy, a kibiców Apatora do tego towarzystwa ,,nie przypinaj,, bo to osoby wierne barwom drużyny i tradycji klubu.