Skocz do zawartości

Zdjęcie

Żużel

784 odpowiedzi na ten temat

#21 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 06 kwiecień 2007 - 19:34

Żużel no torun ma wyrównany skład ale Leszno tez nie ma najgorszego :rolleyes: a zielona tez nie jest słaba. ma kilku dobrych zawodników.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Żużel Dzisiaj, 09:45
  •  

#22 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 06 kwiecień 2007 - 20:09

Żużel No właśnie... a oni narazie nie zachwycają. Będzie bój o utrzymanie. Ponoć od sezonu 2008 ekstraliga ma liczyć 10 zespołów. Gratuluje zakotraktowania Hampela. Na moje oko na koniec sezonu będzie dla Was 2-3 miejsce :D Już niedługo i zobaczymy jak to będzie :rolleyes:. Rzeszów posiada tylko Pedersena i Dobruckiego, a bydzia okonia stacha i jonssona. Ja jednak myśle że 6 miejsce uda się zdobyć :blink:. Po ile u was bilety ?

KS Falubaz

#23 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 06 kwiecień 2007 - 20:19

Żużel normalne chyba po 25 albo 23 dokładnie nie wiem a ulgowe chyba 16zł. ja tez mam nadzieje ze będziemy mieli wysokie miejsce:) a cos mi sie zdaje ze marma moze spasc do 1 ligi. ale tak wszystkie drużyny mają podobne składy. niema takiej która sie wyróżnia skladem. :rolleyes:

#24 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 06 kwiecień 2007 - 20:30

Żużel No to bilety macie tańsze. Składy są wyjątkowo równe ale są 3 ekipy o nieco gorszym (Zielonka, Rzeszów, Bydzia) a reszta jest równa. U was jest strasznie równy skład i jeżeli ktos zawiedzie to reszta drużyny wynik pokryje :rolleyes: A u nas wszystko na barkach Walaska, Protasa i Iversen/Hamill.

KS Falubaz

#25 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 06 kwiecień 2007 - 20:33

Żużel tylko ze my nie mamy kogos kto by startował w razie kontuzji któregos zawodnika. a Wy macie troceh zawodników. :rolleyes: a cos mi sie wydaje ze Wrocław tez nie będzie za mocny w tym roku bo praktycznie tylko crump i andersen tak punktują. i troche gapisni cos dożuci:)

#26 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 06 kwiecień 2007 - 22:40

Żużel No racja mają 3 zawodników. Ale jeżeli do tego dojdzie kontuzja jednego z nich to nie bedzie kolorowo. Jest ten przepis o zastęsptwie zawodnika czy nie bo nie wiem :rolleyes: . U nas prezes postawił na stadion i dlatego tylko takie transfery a nie inne :blink: a u Was dokładnie jak z tym GP ? Bedzie czy nie ?

KS Falubaz

#27 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 07 kwiecień 2007 - 08:48

Żużel w tym roku w lipcu będzie u nas w lesznie puchar swiata drużynowy. a w przyszłym roku bedzie GP w Lesznie :rolleyes: a dalej jest zastępstwo zawodnika ale w meczu jedzie juz tylko 7 zawodników w drużynie. i jak ktos dotknie tasmy to za niego może junior jechac :blink: Ci co mają dobrego juniora to nawet mogą speclanie wjeżdżac hehe :D

#28 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 07 kwiecień 2007 - 09:01

Żużel No naprzykład w Toruniu jak ktoś wjedzie specjalnie ( nie wiem kto bo tam wszyscy na równym poziomie), to zaraz Ząbik albo Miedziński :blink:. Ale skład nam na bydzie wystawili :
1. Lindgren
2. Iversen
3. Walasek
4. Suchecki
5. Protasiewicz
6. Zengota
7. Wolbert

Myśle że powinno styknąc na bydzie :rolleyes: Jutro się okarze :D. A wy w jakim zestawieniu jedziecie ;> Pozdro

KS Falubaz

#29 Share URSUS5314

URSUS5314

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 07 kwiecień 2007 - 13:19

Żużel sie wrtące :blink: Unia do Torunia jedzie w takim składzie:
1.Hampel
2.Miskowiak
3.K.Kasprzak
4.Baliński
5.Adams
6.R.Kasprzak
7.Pavlic
:rolleyes:
a w Zielonej tez macie dobry skład nie narzekaj:)

#30 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 07 kwiecień 2007 - 14:23

Żużel Jutro zobaczymy jak stoja z formą. Bo na treningach równo jeździł Zengota, pePe, a Walasek i Suchecki nieco słabiej. Miejmy nadzieje że już jest wszystko gotowe na bydzie :blink: Ciekawi mnie tylko postawa Iversena, bo Fredrik jeszcze w formie nie jest takiej jak rok temu. Co do Toruń-Leszno. Zapowiada się piękny meczyk :rolleyes:

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share URSUS5314

URSUS5314

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 07 kwiecień 2007 - 15:29

Żużel piękny i mam nadzieje wygrany dla Uni :rolleyes: trzymam tez kciuku za Zieloną :blink:

#32 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 07 kwiecień 2007 - 15:42

Żużel Ja myślę, że Unia wygra minimalnie 46:44, a my u siebie z Bydzią coś około 52:48. Już nie mogę się doczekać inauguracji :rolleyes::blink: Pozdroo

KS Falubaz

#33 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 07 kwiecień 2007 - 19:44

Żużel no mi tez sie wydaje ze jakby unai wygrała to nie wysoko. chociaz będą mieli ciężko wygrac. ale powalczą :rolleyes: a Zielona powinne lekko z bydgoszczą wygrac:)

#34 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 08 kwiecień 2007 - 13:19

Żużel No właśnie teżtak myśle. Już niedługo start to sie wszystko okarze :rolleyes:. Dobra lece na stadion już, 3maj sie. Coś czuje że Leszno wygra. A jak przegra to różnicą 2 punktów i w rewanżu zgarnie bonusa :blink:

KS Falubaz

#35 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 08 kwiecień 2007 - 18:19

Żużel Ten mecz to poprostu żenada. 1,5h przed meczem wszystkie miejsca zajęte :blink: (wkońcu usiadłem :D ) Skandalem było to, że mecz Zielonka-Bydgoszcz sędziwał bydgoszczanin. Zal poprostu. A mówiłem, żeby zostawić okonia, on jeszcze pokaże i pokazał. Ale nieeeee musi być pupilek suchecki który zchrzanił mecz na całej lini. Jadą z walaskiem na 4-2 ale pan ZBIGNIEW musiał zadziałać zaby było 1-5 w plecy. W trakcie meczu kibice wypili hektolitry piwa. W mojej okolicy były ponad 3 bójki, a jeden pan tak sie napil ze wpadl w krzeselka i wszyskich opryskał piwem. W 15 wyścigu chwila grozy.. 3-3 Protasiewicz atakuje, wbił się w Jonssona, odbił wpadł na Lindgrena. Protasiewicz wpadł na dmuchana bandę i całe szczeście nic mu sie nie stało, ale Lindgren przeleciał przez bande i wylądował w pasie bezpieczeństwa, a prawie i na traktorze :/ (Kupili nowy ciąnik, Lamborgini jakiś :rolleyes: ) na szczęscie lindgrenowi nic sie nie stało a wybnik 43:46 to żal... Gratuluje Bydzi, szczególnie Okoniewskiego. Za tydzień jedziemy do Rzeszowa, tam też dostaniemy. Czuje że szykuje się spadek.. Natomiast Suchecki NAPEWNO nie jest lepszy od Okonia, a jak wiemy było miejsce dla jednego z tej dwójki. Suchecki został bo w zarządzie jest jego sponsor itp.... Czarno to widze... Ciekaw jestem ile kary dostaniemy za wybryki kibiców. Pozdrawiam i myślę że u was tak tragicznie nie bedzie..

KS Falubaz

#36 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 08 kwiecień 2007 - 20:37

Żużel no to żeczywiscie nie ciekawie było. jak tak patrze na wyniki tego meczu to cos mi sie zdaje że macie za dużo "gwiazd" kazdy zawodnik chciał pokazac co to nie on :blink: i ze jest najlepszy i przez to przegrali. zobaczymy jak co jutro unia pokaże :rolleyes: pozdrawiam.

#37 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 08 kwiecień 2007 - 21:46

Żużel zero jakiejkolwiek wspolpracy na torze, strasznie wolni na starcie i podczas jazdy. Ambicje to nie wszystko. Mam wrażenie, że Iversen na polską lige daje słabsze motorki. Nie sądzę, że ta sytuacja się poprawi :// :rolleyes: Lipa wogóle. Ciekawe czy my kiedyś będziemy dysponowali składem podobnym do tego co ma Unia. Ja tam ide jeszcze na jeden mecz przy sztucznym oświetleniu, jak do tego czasu w 3 meczach będa 3 przegrane to szkoda marnować pieniędzy na bilet. Pozdrawiam.

btw. Przez cały mecz zawodnicy jechali przy krawężniku. Kto wyjechał na zewnętrzną odrazu sie zakopywał.

KS Falubaz

#38 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 08 kwiecień 2007 - 22:20

Żużel no zobaczymy co pokażą za tydzien. ale teraz czytam ze Lindgren złamał paleci przez 2 tygodnie nie bedzie startował.

#39 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 08 kwiecień 2007 - 22:48

Żużel Czyli wychodzi że zrobia z/z a za sucheckiego pojedzie sobie Hamill. Skoro z polonia u siebie przegrywamy to co to bedzie jak przyjedzie Leszno/Torun/Wrocław. Szkoda strasznie tego meczu, no ale trzeba przeboleć Ajj ciemno widzę te przyszłość :rolleyes:

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 08 kwiecień 2007 - 22:48

Żużel Już jutro Kolejarz Rawicz kontra KSM Krosno. Zapowiada sie ciekawy mecz w Rawiczu (szkoda ze mnie tam nie bedzie :rolleyes: ) Jak obstawiacie ?? Ja sadze ze Rawicz ma szanse na wygraną. Choc jeszcze nie jest znany skład kolejarza. Krosno jedzie w taki zestawieniu
1. Bartosz Kasprowiak
2. Piotr Jędrzejkiewicz
3. Semen Własov
4. Marat Gatiatow
5. Maciej Jąder
6. Krzysztof Szyszka
7. Grzegorz Szyszka

P.S Wybiera sie ktos na ten mecz??

Moje Filmiki

Pozdrawiam