URSUS5314

Żużel

Polecane posty

Matey    884

No racja mają 3 zawodników. Ale jeżeli do tego dojdzie kontuzja jednego z nich to nie bedzie kolorowo. Jest ten przepis o zastęsptwie zawodnika czy nie bo nie wiem :rolleyes: . U nas prezes postawił na stadion i dlatego tylko takie transfery a nie inne :blink: a u Was dokładnie jak z tym GP ? Bedzie czy nie ?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

w tym roku w lipcu będzie u nas w lesznie puchar swiata drużynowy. a w przyszłym roku bedzie GP w Lesznie :rolleyes: a dalej jest zastępstwo zawodnika ale w meczu jedzie juz tylko 7 zawodników w drużynie. i jak ktos dotknie tasmy to za niego może junior jechac :blink: Ci co mają dobrego juniora to nawet mogą speclanie wjeżdżac hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

No naprzykład w Toruniu jak ktoś wjedzie specjalnie ( nie wiem kto bo tam wszyscy na równym poziomie), to zaraz Ząbik albo Miedziński :blink:. Ale skład nam na bydzie wystawili :

1. Lindgren

2. Iversen

3. Walasek

4. Suchecki

5. Protasiewicz

6. Zengota

7. Wolbert

 

Myśle że powinno styknąc na bydzie :rolleyes: Jutro się okarze :D. A wy w jakim zestawieniu jedziecie ;> Pozdro


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS5314    0

sie wrtące :blink: Unia do Torunia jedzie w takim składzie:

1.Hampel

2.Miskowiak

3.K.Kasprzak

4.Baliński

5.Adams

6.R.Kasprzak

7.Pavlic

:rolleyes:

a w Zielonej tez macie dobry skład nie narzekaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

Jutro zobaczymy jak stoja z formą. Bo na treningach równo jeździł Zengota, pePe, a Walasek i Suchecki nieco słabiej. Miejmy nadzieje że już jest wszystko gotowe na bydzie :blink: Ciekawi mnie tylko postawa Iversena, bo Fredrik jeszcze w formie nie jest takiej jak rok temu. Co do Toruń-Leszno. Zapowiada się piękny meczyk :rolleyes:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

Ja myślę, że Unia wygra minimalnie 46:44, a my u siebie z Bydzią coś około 52:48. Już nie mogę się doczekać inauguracji :rolleyes::blink: Pozdroo


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

no mi tez sie wydaje ze jakby unai wygrała to nie wysoko. chociaz będą mieli ciężko wygrac. ale powalczą :rolleyes: a Zielona powinne lekko z bydgoszczą wygrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

No właśnie teżtak myśle. Już niedługo start to sie wszystko okarze :rolleyes:. Dobra lece na stadion już, 3maj sie. Coś czuje że Leszno wygra. A jak przegra to różnicą 2 punktów i w rewanżu zgarnie bonusa :blink:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

Ten mecz to poprostu żenada. 1,5h przed meczem wszystkie miejsca zajęte :blink: (wkońcu usiadłem :D ) Skandalem było to, że mecz Zielonka-Bydgoszcz sędziwał bydgoszczanin. Zal poprostu. A mówiłem, żeby zostawić okonia, on jeszcze pokaże i pokazał. Ale nieeeee musi być pupilek suchecki który zchrzanił mecz na całej lini. Jadą z walaskiem na 4-2 ale pan ZBIGNIEW musiał zadziałać zaby było 1-5 w plecy. W trakcie meczu kibice wypili hektolitry piwa. W mojej okolicy były ponad 3 bójki, a jeden pan tak sie napil ze wpadl w krzeselka i wszyskich opryskał piwem. W 15 wyścigu chwila grozy.. 3-3 Protasiewicz atakuje, wbił się w Jonssona, odbił wpadł na Lindgrena. Protasiewicz wpadł na dmuchana bandę i całe szczeście nic mu sie nie stało, ale Lindgren przeleciał przez bande i wylądował w pasie bezpieczeństwa, a prawie i na traktorze :/ (Kupili nowy ciąnik, Lamborgini jakiś :rolleyes: ) na szczęscie lindgrenowi nic sie nie stało a wybnik 43:46 to żal... Gratuluje Bydzi, szczególnie Okoniewskiego. Za tydzień jedziemy do Rzeszowa, tam też dostaniemy. Czuje że szykuje się spadek.. Natomiast Suchecki NAPEWNO nie jest lepszy od Okonia, a jak wiemy było miejsce dla jednego z tej dwójki. Suchecki został bo w zarządzie jest jego sponsor itp.... Czarno to widze... Ciekaw jestem ile kary dostaniemy za wybryki kibiców. Pozdrawiam i myślę że u was tak tragicznie nie bedzie..


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

no to żeczywiscie nie ciekawie było. jak tak patrze na wyniki tego meczu to cos mi sie zdaje że macie za dużo "gwiazd" kazdy zawodnik chciał pokazac co to nie on :blink: i ze jest najlepszy i przez to przegrali. zobaczymy jak co jutro unia pokaże :rolleyes: pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

zero jakiejkolwiek wspolpracy na torze, strasznie wolni na starcie i podczas jazdy. Ambicje to nie wszystko. Mam wrażenie, że Iversen na polską lige daje słabsze motorki. Nie sądzę, że ta sytuacja się poprawi :// :rolleyes: Lipa wogóle. Ciekawe czy my kiedyś będziemy dysponowali składem podobnym do tego co ma Unia. Ja tam ide jeszcze na jeden mecz przy sztucznym oświetleniu, jak do tego czasu w 3 meczach będa 3 przegrane to szkoda marnować pieniędzy na bilet. Pozdrawiam.

 

btw. Przez cały mecz zawodnicy jechali przy krawężniku. Kto wyjechał na zewnętrzną odrazu sie zakopywał.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

no zobaczymy co pokażą za tydzien. ale teraz czytam ze Lindgren złamał paleci przez 2 tygodnie nie bedzie startował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

Czyli wychodzi że zrobia z/z a za sucheckiego pojedzie sobie Hamill. Skoro z polonia u siebie przegrywamy to co to bedzie jak przyjedzie Leszno/Torun/Wrocław. Szkoda strasznie tego meczu, no ale trzeba przeboleć Ajj ciemno widzę te przyszłość :rolleyes:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Już jutro Kolejarz Rawicz kontra KSM Krosno. Zapowiada sie ciekawy mecz w Rawiczu (szkoda ze mnie tam nie bedzie :rolleyes: ) Jak obstawiacie ?? Ja sadze ze Rawicz ma szanse na wygraną. Choc jeszcze nie jest znany skład kolejarza. Krosno jedzie w taki zestawieniu

1. Bartosz Kasprowiak

2. Piotr Jędrzejkiewicz

3. Semen Własov

4. Marat Gatiatow

5. Maciej Jąder

6. Krzysztof Szyszka

7. Grzegorz Szyszka

 

 

P.S Wybiera sie ktos na ten mecz??


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

Rawicz wygra, bo u siebie jakos 50-40. Co do typowania to głowy nie dam bo taki sam typowałem dla falubazu :rolleyes:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

Rolnik7 to tak jak ja i ursus5314 :rolleyes: my tez kibicujemy uni :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

No zobaczymy jak dziś reszta ligi pojedzie. To Torunia w najlepszym składzie ? Bedzie tam piękny mecz tak jak Tarnów -Wrocek :rolleyes:

 

btw. Lindgren złamany palec, a PePe ma coś z kolanem i napewno też nie pojedzie w Rzeszowie. Więc jakos 60-30 w plecy


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

jak typujecie wyniki ekstraligi dzisiaj ?? zobaczymy czy ktos trafi :rolleyes:

Tarnów- Wrocław : 50-40

Toruń - Leszno : 42-48

Częstochowa - Rzeszów : 52-38

Matey napsiz jak ty stawiasz :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

Extraliga

 

Tarnów-Wrocek 48:42

Toruń- Leszno 44:46

Cz-wa - Rzeszów 55:35

 

I liga

Poznań - Rybnik 44:46

Intar - Gniezno 57:33

Grudziądz- Lublin 50-40

Gdańsk- gorzow 57:33

 

I tak nie trafie :rolleyes:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

Nie wiem ale Torun - Leszno i Tarnów- Wrocek to wyniki na styku bedą. W Tarnowie może się rozjechać bo Gapiński i reszta to zawodnicy własnego toru.. Ale wynik zrobia Crump i Andersen


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

w Częstochowie to raczej wynik przesądzony jest.

alw tarnów-wrocłw to nie wiem czy czasem tarnów nie pokona wrocławia bo wrocław nie jest az taki silny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj