URSUS5314

Żużel

Polecane posty

URSUS5314    0

to masakra!!!! powinni tych debili wyłapac i takie kary im dac zeby im sie odechciało żużla !!!! a tak sie tam śmiali z Bydgoszczy a Bydgoszcz wygrała!! ja uważam ze ( nie obrazając nikogo) ze w Zielonej Górze są najgorsi kibice żużla. oczywiscie nie wszyszcy bo wiekszosc jest spoko tylko chodzi o ty pseudokibiców :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

Jest pare durni co na żużel chodzi żeby sie na.ebać, i szukać burdy niepotrzebnej. Tacy ludzie nie nazywają się kibicami, tylko PSEUDOkibicami. Zawsze się znajdzie pare ułamów. Jest monitoring i będą ich łapać i myślę, że im sie odechce żużla. Ale i tak prezes źle zrobił, bo może ochrona zapomniała, że w niedziele jest żużel :rolleyes: ? Jeszcze jakiś wymysł, że może na stadion wejść 8 tysięcy kibola.. Ale tak czy siak, oprawy mamy najlepsze w kraju :P


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

hehe, fajna muzyczka w tle leciała...hehe :rolleyes:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

Może i tak ale jeżeli koleś gra to samo w kółko przez 4h to już się chce do domu :rolleyes:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS5314    0

sporo kar dostała Zielona przez tych pseudokibiców!! na takich to szkoda słów. a jeszcze nie podali składu na mecz unii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

taaa sporo :rolleyes: nie wiem po jaką cholere oni się tam pchali. Wyżyć się, że przegrali ? To normalne jest, przecież to sport... Tak czy siak nie wiem, ale ja bym im zakazał wstępu na imprezy masowe, bo to co dla falubazu robi FNF to przez kilku ułomów wstyd na całą żużlową Polskę.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROLNIK7    17

Unia Leszno Ostatni tytuł mistrza Polski zdobyła w 89r kiedy następny,chyba nie w tym roku, skład zbyt slaby.Po zatym kiedyś nie było stranieri tylko sami nasi no może rosjanie.


http://pl.youtube.com/watch?v=2uZ6M3z_EnU

Nie ma to jak jechać Ursusem C-330 w garniaku do szkoły po maturę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

Unia ma dobry skład, ale nie może nikt zawodzić a będzie dobrze. W Toruniu głownie przegrała przez postawę Balińśkiego.. Jeszcze jak się nikt nie rozwali to będzie dobrze. Zoabczysz ;]


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

ja tez mam nadzieje ze będzie dobrze. :rolleyes: Unia ma dośc wyrównany skład ale w każdym meczu ktoś zawodzi. Tak jak w Toruniu Baliński albo Miśkowiak ale on to akurat mnie nie dziwi bo on słaby jest. a Unia nie ma szans na podium w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

No a ja mam obawy czy w 2008 roku będzie Eliga w ZG. Bo narazie nie sądze :rolleyes:. Obadamy w Rzeszowie. Napewno bedzie z/z u nas za Fredrika. Ciekawi mnie postawa nickiego :P


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

no piszą ze Dobrucki wystartuje a w Zielonej bez Lindgrena ale z Protasiewiczem jadą. zielona powinna ich pokonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

Znaczy pisali, że Dobrucki chce wystąpić, a nie że pojedzie :rolleyes:. Zreszta, zobaczymy. Będzie cięzko.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

nie niestety nie mam. bo nie dodają na żadną strone z Leszna filmików, a szkoda bo to co sie tam dzieje jest niesamowite !!:rolleyes: Nieraz 20 tys ludzi różne race serpentyny itp.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

Heh, u nas na inaugurację też się postarali. I muszę przyznać, że ładnie im to wyszło :rolleyes:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS5314    0

zwizowany skład Tarnowa na mecz :

1. Tomasz Gollob

2. Marcin Rempała

3. Janusz Kołodziej

4. Peter Ljung

5. Rune Holta

6. Danił Iwanow

 

a unia bedzie pewnie miała taki sam skład bo niema kogo innego wstawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

Ljung ostatnio ładnie pojechał. Aż się zdziwiłem :wacko: z tego co pamiętam to 12 punków. Gollob swoje zrobi, Holta też. Ale myślę, że to nie wystarczy.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS5314    0

oby nie starczyło/ a Protasiewicz jedzie do Rzeszowa :wacko: Ciekawy mecz będzie w Bydgoszczy. Bydgoszcz- Częstochowa.:

Prawdopodobne składy obu drużyn

 

Polonia Bydgoszcz:

9. Mariusz Staszewski

10. Krystian Klecha

11. Rafał Okoniewski

12. Michał Szczepaniak

13. Andreas Jonsson

14. Marcin Jędrzejewski

15. Krzysztof Buczkowski

Włókniarz Częstochowa:

1. Sławomir Drabik

2. Antonio Lindbeack

3. Sebastian Ułamek

4. Lee Richardson

5. Greg Hancock

6. Edward Kennett

7. Mateusz Szczepaniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

Się modlę, aby Cz-wa wygrała ajj! :P Dziś Protas trenował, nawet dobrze :P. Juz pojutrze się przekonamy. Ale dobrze by było jakby Bydgoszcz przegrała. :wacko:, no i my oczywiście zwycięstwo w Rzeszowie.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

Jak narazie my przegrywamy po 6 biegu 21-14. Bydgoszcz też przegrywa. Hamill zawalił 2 biegi i 2x 0 :/ Pedersen i Nicholls ładnie, po trójkach


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

a miałem jechać na ten mecz ale nie wyszło :P ciekawe jaki będzie wynik :wacko:

i już wiadomo 48:42 dla bydzi :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

byłem dzisiaj na meczu:) Leszno-Tarnów:D piękny mecz!!! niesamowite wyścigi były!!:wacko: Leszno wygrało 52-41;) to co Adams tam robił to cos wspaniałego;) Baliński tez walczył super!!:P Wszyscy oprócz juniorów i Miśkowiaka dobrze jechali;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

A u nas jak zwykle lipa. Walasek po tym rocznym pobycie w pierwszej lidze teraz jest takim ligowym średniakiem :wacko: Trudno spadamy z eligi.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj