Polecane posty

Desperado    4072

Jak wciśnięty to nie świeci czy odwrotnie?

10 minut temu, hubertb napisał:

Tanie i niezawodne. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
1 minutę temu, Desperado napisał:

Jak wciśnięty to nie świeci czy odwrotnie?

 

No jak wciśnięty to nie świeci. Jak to zwykle bywa z czujnikami stop. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz320    5

1.Jaka jest przyczyna gdy hamulce są spięte to nie biorą równo?

2 jaka przyczyna jest gdy hamulec jest miękki ,po podpompowaniu jest twardy

3 gdy hamulec trzyma, to odrazu winny jest cylinderek ,czy może być pompka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

wywal tą pompkę z wyrównywaczem i zrób układ na jednej krótkiej, rozwiąże to większość Twoich problemów
znając jakość części ciężko stwierdzić co może być przyczyną, choć na dzień dobry wypadało by obstawiać cylinderek

  • Thanks 1

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1564
9 godzin temu, Mateusz320 napisał:

1.Jaka jest przyczyna gdy hamulce są spięte to nie biorą równo?

2 jaka przyczyna jest gdy hamulec jest miękki ,po podpompowaniu jest twardy

3 gdy hamulec trzyma, to odrazu winny jest cylinderek ,czy może być pompka 

Napewno są nie odpowietrzone to na dwa pierwsze pytania zaś na trzecie to jeszcze może być wina szczek,  sprężyny,  a nawet kiedyś się spotkałem ze był krzywy ten trzymak cylinderka i też trzymały.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macius11157    165
10 godzin temu, Mateusz320 napisał:

1.Jaka jest przyczyna gdy hamulce są spięte to nie biorą równo?

2 jaka przyczyna jest gdy hamulec jest miękki ,po podpompowaniu jest twardy

3 gdy hamulec trzyma, to odrazu winny jest cylinderek ,czy może być pompka 

Po między pompka a pedałem masz regulacje sprobuj podregulować powinno pomóc w sprawie nie równego brania chamulcow jak i w kwestii że hamulec trzyma, poluzuj śrubkę ta pomiędzy pompa a pedałem odpowiednią do kola które trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz320    5

Witam  czy ktoś ma zdj jak prawidłowo powinna  być zamontowana  taśma hamulca ręcznego , pytam ponieważ rozebrałem ją ,wszystkie sworznie wyczyściłem ,nasmarowałem i po złożeniu i zamontowaniu nie mam pewności czy dobrze złożyłem 

Zdj jak jest teraz 

Bardzo proszę o zdj bo w poniedziałek chciałbym to złożyć 

IMG_20231125_154651.jpg

IMG_20231125_154646.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksawery    57

Proszę o pomoc, wymieniłem pompki hamulcowe i próbuje odpowietrzyć i w ogóle jakby płynu nie chciało zaciągnąć ,czy pompki same też trzeba odpowietrzyć np. poprzez odkręcenie przewodu żeby zaciąglo?? Pedały caly czas są bez oporu a przecież powinny się robić twarde,dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grubson124
      Witam mam taki problem gdyż w moim deutzu zaczęły łapać hamulce na przednim wale pedynm więc postanowiłem to rozebrać i naprawić i odkręciłem ten zasisk wyciągłem stare klocki a raczej kawelk blachy co po nich pozostało i jeden tłoczek cofkem ładnie a tego drugiego co jest do mostu przykręcony nie mogę próbuje na siłę breszka to aż się tarcz wygina a to ani mam się nie wsunie. Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez ceston
      Witam mam nowe cylinderki tarcze i przewody. jak to prawidłowo odpowietrzyć? zdjąć ta gumkę z odpowietrznik a i go jeszcze zluzować? bo pompuje pompuje a efektu brak jak tylko zdejmę gumke
    • Przez ceston
      Jak w temacie macie jakiś sposób na to poza wymiana samego cylindra? początek gwintu jest uszkodzony reszta jest ok. jak to wkręcić. Swoją drogą brawo dla konstruktora za tak wlfantastyczne umieszczenie gwintu
    • Przez ursusikc330m
      Wymieniłem ostatnio cylinderek hamulcowy i bęben okładziny zostały stare bo nie były jeszcze mocno zużyte i jest teraz taki problem że po kilku krotnym odpowietrzeniu słabo hamuje
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie dotyczącej pompki hamulcowej . Leciała mi pompka hamulcowa stara i wymieniłem ją na nową (dostałem kiedyś taki leżak magazynowy) i widzę , że przepuszcza i tutaj moje pytanie ? Czy warto wymieniać same uszczelnienia czy może wymieniać od razu całą pompkę ? Pompka niby nowa , ale pewnie uszczelnienia szlag trafił  I najlepiej jakiej firmy kupić ?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj