Skocz do zawartości
News
Damiano604

Matbro TR 250 przeróbka rozdzielacza

Polecane posty

Damiano604    0

Witam, nie dawno zakupiłem ładowarkę firmy Matbro model TR 250, jednak okazalo sie ze elektrozawory w niej strasznie świrują, tym bardziej jak dostanie sie woda, był u mnie elektryk jednak stwierdzil ze nie warto tego rozdzielacza naprawiać, i doszedłem do wniosku ze lepiej kupic rozdzielacz 4 - sekcyjny na linki a Yoystick umiescic w kabinie, tylko nie moge znalesc takiego rozdzielacza. Gdyby ktos cos wiedział niech da znac.

zetores    16

Można wymienić cewki od zaworów. Można kupić od ręki. Ją bym spróbował przeczyscic. Niczym sie nie różnią od zwykłych rozdzielaczy.
Co się dzieje? Zawór się nie zawsze załącza?

Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam was ponownie otóż mam taką sprawę do was byliśmy w sklepie pytać sie o rozdzielacz do pompy hydraulicznej w c-330 ten kolo siedzenie nie na błotniku. Okazało sie że sa 2 typy owej części czyli po regeneracji i nowy cena po regeneracji 300 zł a nowego 489 zł. I mam do was pytanie czy jest sens brania używanego ale po regeneracji czy nowego nie wiem jak jest z tymi po regeneracji ale słyszałem że długo nie pociągnie. Miał z was ktoś taki problem ?
    • Przez szymonek5320
      mam problem ponieważ przy wyjściu jedna para gniazd działa bardzo ładnie dźwignia chodzi lekko natomiast druga to trzeba użyć i to dużej siły żeby ją w ogóle ruszyć.
      dziś rozebrałem odpiąłem linkę od dźwigni przy rozdzielaczy i linka chodzi bardzo lekko
      czyli wychodzi na to ze wino może leżeć w rozdzielaczu tylko co może być przyczyna
      i jak naprawić ta usterkę
    • Przez kamil8352
      Witam, powie mi ktoś co to jest te żółte zaznaczone na rozdzielaczu w manitou mlt 633

• Przez maly_1816
      Siemka Ludziska, mam problem z turem przy Ursusie C330. Otóż kupiłem tura 2 sekcyjnego jednak siłowniki od podnoszenia są jednostronnego działania, zasilanie podłączyłem bezpośrednio pod pompę a na powrocie założyłem zawór 3 drożny, jedno odejście od zaworu podłączyłem w miejsce miarki od oleju w skrzyni a drugie podłączyłem pod zawór pod siedzeniem. Wszystko niby tak jak powinno być, tylko że tur nie opuszcza się (opada tylko wtedy gry się pompę rozłączy, jednak i wtedy na wysokości metra w dół szarpie). Cierpliwość i pomysły moje już się skończyły. Gdyby jeszcze tego było mało to wcześniej wpadłem na pomysł aby nie podłączać spływu oleju w miejsce miarki od oleju tylko pod powrót na rozdzielaczu na błotniku, pech w tym że pomyliłem wejścia i zamiast podłączyć się pod powrót to podłączyłem się pod zasilanie i teraz nie ma ciśnienia na rozdzielaczu i słabo podnosi. Ręce opadają!!!! Ma ktoś jakieś pomysły???  

• Przez Arekmucha1980
      Hej,  nie wiem czy był juz poruszany temat o rozdzielaczu hydraulicznym  fahr m900. A mianowicie wymieniałem uszczelniacze na walkach w poszczególnych sekcjach i wszystko szło nieźle aż do momentu gdy sie zorjetowałem ze wypadły jakieś śruciki i teraz nie wiem w których kanalikach powinny być pomocy bo nie mogę ruszyć dalej a czy ktoś wie na jakiej zasadzie działa ten przyśpieszacz bębna młocarni  bo mam taki napedzany na łańcuszek ale to nie działa 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.