News
Damiano604

Matbro TR 250 przeróbka rozdzielacza

Polecane posty

Damiano604    0

Witam, nie dawno zakupiłem ładowarkę firmy Matbro model TR 250, jednak okazalo sie ze elektrozawory w niej strasznie świrują, tym bardziej jak dostanie sie woda, był u mnie elektryk jednak stwierdzil ze nie warto tego rozdzielacza naprawiać, i doszedłem do wniosku ze lepiej kupic rozdzielacz 4 - sekcyjny na linki a Yoystick umiescic w kabinie, tylko nie moge znalesc takiego rozdzielacza. Gdyby ktos cos wiedział niech da znac.

zetores    16

Można wymienić cewki od zaworów. Można kupić od ręki. Ją bym spróbował przeczyscic. Niczym sie nie różnią od zwykłych rozdzielaczy.
Co się dzieje? Zawór się nie zawsze załącza?

Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Witam posiadam na sprzedaż części pochodzace z kombajnu Claas Dominator 88 s, a mianowicie :
      -Rozdzielacz hydrauliczny w idealnym stanie 
      -wariator jazdy kompletny stan również idealny 
      -koło pasowe skrzyni biegów w stanie idealnym 
      -pasy jezdne org claas jak nowe bez pęknięć itp. 
      Ceny do uzgodnienia 
    • Przez Adamo90
      Witam jak sam tytuł wskazuje post dotyczy modyfikacji rozdzielacza. Ma to wyglądać tak rozdzielacz pod siedzeniem który steruje podnośnikiem do wywalenia na jego miejsce montowana jest płytka z dwoma otworami kupuję rozdzielacz hydrauliczny 2 sekcyjny przewodami łącze tą płytkę z rozdzielaczem. Resztę otworów w rozdzielaczu przeznaczam jako wyjścia hydrauliczne.Czy wszystko będzie pięknie nic nie będzie kapac i czy się zwiększy wydajność podnośnika czy lepiej od razu wstawić siłowniki pomocnicze. Czy ktoś zrobił już taką przeróbke u siebie w 30? Jeżeli tak dacie jakieś zdjęcia rady czy się opłaca czy lepiej kupić normalny rozdzielacz. W internecie jest masa takich przeróbek ale nie znalazłem żadnych schematów i dobrych zdjęć. Bo teraz to ja zwykłej beli nie dam rady podnieść. 
    • Przez kar0711
      Witam. Mam problem z rozdzielaczem ARAG 5 sek. w opryskiwaczy Krukowiak 1500l.
      Nie mogę zwiększyć ilości podawanej wody na dysze ID 120-03 max jaką mogę ustawić to 1,3l. Czy ustawie 4 czy 5 bar to niema znaczenia.

A ma ktoś instrukcję regulacji ww. zaworu. Dziękuję z góry.

• Przez michnik12
      Witam poszukuje używanego rozdzielacza hydraulicznego podnośnika do ciągnika lamborghini 674-70
    • Przez gacomen5
      Poszukuje i chętnie bym zakupił Tuleje ciśnieniowej do rozdzielacza Nimco cv 152 tylko nigdzie mogę ją znaleźć i nigdzie nie mogę ją dostać.
      i zwracam się do waz z prośbą o  znalezienia linka aukcji lub jak by miał ktoś ja na zbyciu chętnie bym ja przygarnął .

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.