Polecane posty

Camry    57

welwos29  kto tak kontraktuje ,skupuje,daj namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Brody Małe 

PPH KROM

kolego jaka cene dajesz z podkarpaci oklic rzeszowa i jakie ilosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

gdzie taka cena jak ktos mi tyle da to mu odrazu z 200 ton kontraktuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

380zł/t netto.Będzie tanieć,pogoda dopisuje kukurydzy przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiaze    234

kukurydza mokra 30% będzie po 300zł + Vat... zbiory kukurydzy zapowiadają się bardzo wysokie w plonowaniu i dobiją jeszcze bardziej cenę pszenicy w dól...

Edytowano przez ksiaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigniewPGR    109

A ja myślę że już powinieneś oddać za darmo. Produkujcie i dokładajcie ... post powyżej pisany przez handlarza/pośrednika który sie dorabia na czyimś garbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

zbigniewPGR chociaż jeden coś sensownego napisał. :)

 

 405-410 zł netto lubelskie.

Kukurydza zaczyna cierpieć z powodu suszy a to ,że ma 3 m nie znaczy ,że będzie sypać 15 ton. Szykuje się powtórka z ubiegłego roku. Pamiętajcie,że kukurydzy w tym roku jest mniej zasiane....


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekAre    5

2tygodnie temu 450 zł netto były propozycje teraz na dzisiaj tylko 410 netto propozycja Agrolok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że już powinieneś oddać za darmo. Produkujcie i dokładajcie ... post powyżej pisany przez handlarza/pośrednika który sie dorabia na czyimś garbie

Chłopie !!

kupuj i sprzedawaj i wtedy się wypowiadaj. 

 

Jak to jest jak sprzedasz i cena pójdzie w dół??? Będziesz się cieszył że zarobiłeś. Jak w górę to już kto od Ciebie kupił to na Twojej d*pie się dorobił, ryzykuj i handluj. 

 

 

Uważam że powinieneś wziąć się za magazynowanie i kontraktowanie. 

 

Moja wypowiedz dotyczyła cen,a dla Ciebie wyjaśniam:

- dużo pszenicy jest i będzie,

- kukurydzy jest również sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOREZ    35

DamianGabana

Musisz wyjaśnić, dlaczego twierdzisz że pszenicy jest dużo i będzie więcej.

Bo jak na razie, to wygłaszacie puste bez pokrycia słowa, teksty, że pszenicy jest full i próbujecie sztucznie zbić cenę.

Przypominają mi się lata 1997-2001 gdzie w żniwa ustawiały się kilometrowe kolejki i zboże taniało na łeb na szyję z dnia na dzień. A o dziwo jesienią i wiosną szło zarobić na pszenicy minimum dwa razy tyle co się skupiło. To były złote czasy i złote interesy. Wiem coś o tym.

Teraz robi się podobnie.

 

Rolnicy!!!!!!!!!!!

 

Zaprzestancie kontraktacji kukurydzy mokrej. Niech sobie wsadzą te swoje oferty poniżej 400 zł/t. Nauczmy się rządzić swoim towarem i nie pozwalajmy tego robić nieuczciwym pośrednikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigniewPGR    109

Brawo TOREZ, mądrze mówisz! Polać mu. To samo jest z sytuacją ziemniaka. Pokolenie głupich chłopów się kończy. Nasz towar my dyktujemy cenę. Na moje oferty sprzedaży z konkretną ceną dzwoni handlarz i oferuje swoją cenę - hahahaha odpowiadam że tak wielkich pieniedzy nie mogę przyjąć i niech szuka głupszego od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

sprzedający i kupujący podaje swą cenę i każdy powinien to uszanować a te hahaha to swiadczy samo za siebie/pycha/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprzedający i kupujący podaje swą cenę i każdy powinien to uszanować a te hahaha to swiadczy samo za siebie/pycha/

Panowie 

Takie ceny dają mi porty jak i mieszalnie.

 

Chciałbym płacić o wiele więcej dla rolnika bo jak jest cena to jest ruch, zarobi każdy a w tym momencie to ja kontraktuję na 3 i 4 miesiące w przód i zastanawiam sie czy będzie taka cena.

 

Przesłanki cenowe sa wzorowane na rozmowach z firami> Cargill, Wipasz, De Heuse, Ekoplon, Dosshe i inni

 

 

Dla mnie jak i dla Was jeszcze lepiej jak będzie mało zbóż. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOREZ    35

Kujawsko Pomorskie, Cedrob w tym tygodniu podpisywał po 400 netto.

Musicie dopytać czy to jeszcze aktualny cennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez bialy2005
      Jak nawozić kukurydzę? Przedsiewnie dostała 200kg mocznika, 200kg soli potasowej i 200kg superfosfatu 46%, wczesniej obornik 30-40t/ha Mam ochote teraz jeszcze rozsiac 150kg mocznika na hektar czy jest sens???
      Co roku o tej porze pryskałem raz albo 2 razy mocznikiem 25kg na hektar ale w tym roku nie co robic bo juz oststnie dni kiedy moge wjechac zeby jej nie łamac?
      Jakie zapotrzebowanie na składniki odżywcze ma kukurydza?
    • Przez gofeer666
      Witam, posiadam male gospodarstow rolne (mniej niz 10ha) do tej pory zawsze wszystko obisiewalem zbozem ozimym (pszenzyto, pszenica) rok temu złożyłem oswiadczenie i po sprawie, jednak w tym roku, chcialbym na polowie ziemi posiac kukurydze. Czy kukurydza jest traktowana jako zboze i czy moge w tym roku tez zlozyc Oswiadczenie, czy powinienem raczej zlozyc normalny wniosek zeby uwzglednic w nim kukurydze? Prosze o szybka porade bo do jutra termin skladania oswiadczen :P
    • Przez figlewicz
      Chciałbym posiać kukurydze na ziarno. Przeglądałem sklepy ale nie wiadomo co wybrać. Co wy siejecie?
    • Przez Romek3249
      Witam. Czy w jednym zabiegu można połączyć Tilt Turbo 0,8, Faxer(prochloraz) 0,8 , Stabilan 0,8, Moddus 0,24, Plonvit Opty 2,4 kg i siarczan magnezu 3 % ? Bo zdania są podzielone. Kolejność mieszania zachowana oczywiście, tylko kwestia czy to nie uszkodzi pszenżyta czy pszenicy ?
    • Przez armin089
      Witam,czy orientuje się ktoś na jakiej zasadzie działa wieloprogowy czujnik poziomu nasion w siewnikach firmy Agro masz?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj