Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Raczej  Można  bo  Mieszkanie  u następców  wyżywienie także  więc  te  900zł  to na leki  i  drobne  wydatki  starczy.

Poco  Likwidować KRUS  jak działa  on dużo  lepiej jak ZUS  do którego  trzeba  dopłacać   170 mld zł  rocznie.

Można by i  zwiększyć skłądki na KRUS  aby te 1500zł  dostawać albo nawet 2000zł

Podnieść  ceny żywności o  100%  i każdy na ten wyższy KRUS  uzbiera  :)  

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409

Znowu posiewasz demagogię. Dobrze wiesz że wzrost cen żywności w żaden sposób nie przekłada się na kasę otrzymywaną przez producenta czyli rolnika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z tymi cenami , to tak jak powiedzieć , że rolnik może 2xtyle produkować aby podwoić zysk . W obliczeniach i w teorii to można wszystko , gorzej w praktyce to wychodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Autentyk, jeszcze z czasów studiow-kuzyn na przystanku czeka na autobus, wdaje się w rozmowę z jakimś panem, pogoda była kiepska i po jakimś czasie rozmowa zeszła na temat rolnictwa (o którym jak wiadomo, miastowy zna się jak mało kto).

Najpierw pan z zatroskaniem pochylił się nad losem rolnika i stwierdził, że po takich deszczach, to co rolnik z tym sianem zrobi? " Toć to się już nawet na słomę nie nada."

Potem stwierdził, że " niektórzy rolnicy to są jednak leniwi-doja te krowę 10min i narzekaja, że mało mleka daje. A mogą przecież ja doic 20min i mieć dwa razy tyle".

Edytowano przez daron64
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Czytałem ostatnio coś na money ze płace wzrosną ale ceny tez czyli znow bd na minusie i co z tej wiekszej podwyzki? Ceny na zachodzie zarobki jak na wschodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Chcesz  mu trawę  skosić  w ogródku ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Niech zakazuja uboju ...ja wytrzymam spadek cen wolowiny i zostawie  jakby co tylko krowy ..chlop musi dostac po tylku i tyle , zeby nie glosowac na oszolomow ....ciemnogrod musi dostac w deeeee od tych na ktorych głosował ...widac nie ma innej metody na otrzezwienie 

Edytowano przez marko-kolo
  • Like 1

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No to jak  @marekfarmer , będzie ten zakaz uboju , czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Nie  będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443
3 godziny temu, marekfarmer napisał:

Chcesz  mu trawę  skosić  w ogródku ????

Tak dokładnie masz rację .Niech chłop widzi ,że potrafimy trawę kosić :)


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199
7 godzin temu, mirro napisał:

Znowu posiewasz demagogię. Dobrze wiesz że wzrost cen żywności w żaden sposób nie przekłada się na kasę otrzymywaną przez producenta czyli rolnika. 

tak . tylko dlaczego jak cena żywności spadnie o ułamek procenta to już nam rolnikom obcina się pobory, tłumacząc że w sklepach tanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409

Bo jest okazja. :D Okazję taką z lubością wykorzystują handlowcy,Kiedy jest tylko trochę mniej towaru na rynku płaczą że to rolnicy tak zawyżają ceny zaś oni bidulki już prawie bankrutują ale zrobią wszystko aby zadowolić klienta.
Ciekawe jak by zareagował klient słysząc od handlowca odpowiedź np 'przecież za darmo robiła nie będę?:D

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Lewicowo-liberalna międzynarodówka trąbiła jak to partia rządząca nie może przekroczyć 40 procent poparcia mimo wielu pozytywnych zmian,własnie PiS rozbił bank,sondaż  http://wiadomosci.gazeta.pl 50 procent poparcia.

Lewicowo-liberalna narracja jest na dnie:-) 

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409

Jak tylko przejdzie zmiana w ordynacji wyborczej to pewnie dociągną i do 90%. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przem00    13
1 godzinę temu, Alamo napisał:

Lewicowo-liberalna międzynarodówka trąbiła jak to partia rządząca nie może przekroczyć 40 procent poparcia mimo wielu pozytywnych zmian,własnie PiS rozbił bank,sondaż  http://wiadomosci.gazeta.pl 50 procent poparcia.

Lewicowo-liberalna narracja jest na dnie:-) 

Przecież pis jest jak najbardziej lewicowy tylko gospodarczo. :D To jest taki trochę program PRL Plus z czasów Gierka tylko dobrze żyjący z kościołem.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409

Temat jak najbardziej aktualny. Kopie się. 
W zasadzie można nawiązać do dzisiejszej wypowiedzi Prezydenta na Ukrainie.
"Duda poinformował, że razem z prezydentem Ukrainy ustalili, aby "nie podejmować kroków w kierunku kolejnych upamiętnień, które nie są oparte na sprawdzonych naukowo dowodach". - W wielu przypadkach, aby o tych sprawdzonych naukowo dowodach mówić, potrzebne są konkretne naukowe badania przeprowadzone przez ekspertów. Myślę tutaj przede wszystkim o ekshumacjach - wskazał prezydent."
https://www.tvn24.pl/andrzej-duda-na-ukrainie-konferencja-prasowa-z-poroszenka,798283,s.html
No w tym wypadku badania naukowe są kluczowe. Nie zdziwiłbym się gdyby po badaniach okazało się że w masowych grobach leżą ofiary tyfusu albo cholery. A oprawcy tak z litości ich pochowali. :ph34r:

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj