Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Ulman    5578

Jak mam ci zacytować PISowską tłuszczę?  Włącz TVPIS , tam jest głos prawicowego proletariatu socjalnego


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czekaj, chciał bym coś uściślić, więc to jest rzecz której udowodnić nie potrafisz, a mimo to nieustająco twierdzi ona jest. Nie jesteś w stanie tego dowieść ale zdania nie zmienisz.

 

Zawiodłem się na tobie. Nigdy tak nie postępowałeś. Zaczynam podejrzewać że łączy cię coś z nowymi standardami a nie chciałbym cię ohastagować #SwinieRazem

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

na twoim miejscu zrobilbym hasztag- wnukowie ubekow,   ciekawe ilu was by sie zebralo ??? dziadek zostal komunista juz w 39 czy dopiero w 44 ??

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/w-nowej-ke-pomoca-publiczna-w-rolnictwie-ma-zajac-sie-vestager/8s2cshp

arbuza wychujali ?? znowu zwyciestwo 1:27 ?? wstali z kolan  w brukseli ???


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Głupoty nie trzeba  udowadniać . Kto myslacy ten widzi

Co ty masz z tymi #SwineRazem? Na ostatnie 5 postów chyba 4 razy to wstawiasz. Obsesja? Mania przesladowcza? Kompleks?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 minut temu, jacus napisał:

na twoim miejscu zrobilbym hasztag- wnukowie ubekow,   ciekawe ilu was by sie zebralo ??? dziadek zostal komunista juz w 39 czy dopiero w 44 ??

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/w-nowej-ke-pomoca-publiczna-w-rolnictwie-ma-zajac-sie-vestager/8s2cshp

arbuza wychujali ?? znowu zwyciestwo 1:27 ?? wstali z kolan  w brukseli ???

Placek, POkaż gdzie ojciec chował SBecką emeryturę 🤣 którą PIS mu ograniczył 👍

9 minut temu, Ulman napisał:

Głupoty nie trzeba  udowadniać . Kto myslacy ten widzi

Co ty masz z tymi #SwineRazem? Na ostatnie 5 postów chyba 4 razy to wstawiasz. Obsesja? Mania przesladowcza? Kompleks?

to chociaż zdradź jak POznać myślących i w dodatku widzących

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Ślepy nie zrozumie czym są kolory . Kto ciemny nie pozna myslacego tylko uzna go za heretyka 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Ulman napisał:

Nie  robie tak jak  tłuszcza  PISowska która twierdzi  że TVN zawsze kłamie nawet go nie włączając.

,,- Taka telewizja, jak w poprzednim kształcie, to się pani pewnie bardzo podobała, prawda? Taka była fantastyczna? - ironizowała Ogórek. - Akurat nie byłam nigdy w PO, ale podobało mi się to, że nie była tak jednostronna jak obecnie. -  odpowiedziała Lubnauer. ,,

 

https://www.o2.pl/artykul/to-ja-zadaje-pytania-a-nie-pani-ostre-starcie-w-tvp-info-magdalena-ogorek-kontra-katarzyna-lubnauer-6425484219459201a

 

całkiem mnie skołowałeś. Miało być że tłuszcza PISowska jedzie po TVNnie, a tu się okazało jednak że robią to #SwinieRazem po TVP.

 

 

W związku z powyższym że tak się wyrażę: sprawdzam.

 

No i co ulmanku kto tu ślepy i głupi ja czy ty? Mówiłeś jedno a internety całkiem przypadkiem ukazały mi taki o to obraz j.w.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

 Ty od urodzenia skołowany wiec mnie w to nie mieszaj.

 Te świnerazem to jakiś nowy program wsparcia z którego bedziesz korzystał?  Ardanowski takie coś wymyslił po ASFie czy o co chodzi?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co nie mieszaj. Twierdziłeś że tłuszcza pisowska zarzuca kłamstwa TVNowi a się okazało coś zupełnie innego.

I teraz chcesz żeby nie mieszać. Jesteś na poziomie piaskownicy i pieluchy i myślisz że tak można ?

 

Nie słyszałeś nowego hasła wyborczego i nie widziałeś  busów koalicji obywatelskiej?,

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&sxsrf=ACYBGNTkYosma3ujkq6UEq5tNcgWkspysw%3A1568757287339&ei=J1aBXcypFIXOrgSolrHgBg&q=silni+razem&oq=silni+razem&gs_l=psy-ab.3..0i324l3j0i3l6j0i7i30.8599.10886..11176...0.0..0.131.673.1j5....2..0....1..gws-wiz.......0i5i30j0i7i5i30j0i8i30j0i13.KOH1IEmKfN8&ved=0ahUKEwiM2eam7NjkAhUFp4sKHShLDGwQ4dUDCAo&uact=5

 

#SwinieRazem jak malowane

 

 jest i on:

EElpzv9W4AAfKoq.jpg

 

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

tak, tak #swinierazem no i oczywiscie #swinierazem a jakby sie kto pytał to również #świnierazem. Jakie to intelektualnie wzniosłe. I ty się dziwisz że ja o ciemnocie i zidioceniu PISowskim pisze.........


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To intelektualne i wzniosłe pisane w POpłochu przez zidiociałą ciemnotę to to:

EEmNzvPWwAE1Tsd.jpg:large

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409

Niestety, ktoś kto to napisał powinien już leżeć na glebie z rękami z tyłu w kajdankach. Niestety bo ktoś jednak zdecydował się coś takiego napisać. Nawet jeśli to fałszywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Wy dalej o etiudzie? To nie aktor wymyślił - przeczytajcie napisy na końcu. Co do posta to nie pierwszy ani ostatni aż nieraz przydałby się test delikwenta przed opublikowaniem. Gdy już będzie pewne, że głowa zdrowa to wtedy tak jak mirro napisał. Skoro boty można filtrować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597
8 godzin temu, Ulman napisał:

Poczytaj lajkujących cie kolegów szczególnie ortodoksów. TVN, Onet, WP, Newsweek  zawsze kłamią a TVPIS nigdy. Popytaj ich to z pewnościa  potwierdzą. 

Jeżeli ktoś ma sprawę w sądzie i nie idzie się bronić tylko przyjmuje to co zasądzą to się na to zgadza . 

Jeżeli posłowie PO nie przychodzą do programu info to znaczy że się ze wszystkim zgadzają . 

To po co krzyczeć za krzaków że info kłamie 😂.

Czemu kłamstw nie udowadniają na antenie ?

Może chciałbym ja jako wyborca aby mi udowodniono że kłamią a może mają tyle za uszami że by się tylko kompromitowali .

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, 12zbyszko napisał:

Jeżeli ktoś ma sprawę w sądzie i nie idzie się bronić tylko przyjmuje to co zasądzą to się na to zgadza . 

Jeżeli posłowie PO nie przychodzą do programu info to znaczy że się ze wszystkim zgadzają

  A to ciekawe .

Wyroki sądów stawiasz na równi z tym co ktoś powie w TWP . No ciekawe podejście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 godzin temu, Ulman napisał:

Poczytaj lajkujących cie kolegów szczególnie ortodoksów. TVN, Onet, WP, Newsweek  zawsze kłamią a TVPIS nigdy. Popytaj ich to z pewnościa  potwierdzą. 

 

pewnie w tym przypadku też kłamią 🤣

 

https://wiadomosci.wp.pl/sondaz-miazdzaca-przewaga-pis-piec-partii-w-sejmie-6424856884844673a

https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Wybory-parlamentarne-2019/Sondaz-dla-wpolityce.pl.-Przewaga-PiS-nad-KO-Lewica-nadal-w-gore

 

11 minut temu, 12zbyszko napisał:

Jeżeli ktoś ma sprawę w sądzie i nie idzie się bronić tylko przyjmuje to co zasądzą to się na to zgadza . 

Jeżeli posłowie PO nie przychodzą do programu info to znaczy że się ze wszystkim zgadzają . 

To po co krzyczeć za krzaków że info kłamie 😂.

Czemu kłamstw nie udowadniają na antenie ?

Może chciałbym ja jako wyborca aby mi udowodniono że kłamią a może mają tyle za uszami że by się tylko kompromitowali .

 

 

z PO i tvp to jest tak że dziennikarze z tych mediów za nimi  dużo latają, cytują wcześniejsze ich wypowiedzi zestawiając z obecnymi.

PO ma im za złe że pokazują ich własne nie spójne wypowiedzi o których już by chcieli zapomnieć

przyzwyczaili się że wcześniej media tego nie puszczały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409

A ja myślałem że Macierewicza nie widać w TV, bo zmądrzał.😂 A tu masz, tak był niespójny, że nawet swoi boją się go wypuszczać  na ekran. No chyba że to rozgłośnia toruńska, ale tam margines bezpieczeństwa polega tylko na identyfikacji swój- obcy.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, mirro napisał:

A ja myślałem że Macierewicza nie widać w TV, bo zmądrzał.😂 A tu masz, tak był niespójny, że nawet swoi boją się go wypuszczać  na ekran. No chyba że to rozgłośnia toruńska, ale tam margines bezpieczeństwa polega tylko na identyfikacji swój- obcy.🤣

czołowy leń się obudził 😂

 

tak ci się spodobał ten macierewicz , w twoim typie jest czy co 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597
58 minut temu, zetorki12 napisał:

  A to ciekawe .

Wyroki sądów stawiasz na równi z tym co ktoś powie w TWP . No ciekawe podejście .

Ortografię masz opcykaną ale czytanie tekstu ze zrozumieniem 🤔 

W sądzie broni się swoich racji i w debacie telewizyjnej też . Czy nie tak ? 

O wyrokach nic nie pisałem 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, 12zbyszko napisał:

opcykaną

🧐;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

racyl - parytet. Niech TVP zestawia także innych polityków i rozlicza z tego co przedtem a teraz mówili. Taka elementarna sprawiedliwość.


Debata telewizyjna prowadzona jest przez redaktora. Sąd jest słuchaczem. Jeżeli redaktor jest tendencyjny... Sądu nie można bojkotować jednostkowo - redaktora owszem. Redaktor niema prawa ferować stwierdzeń. Sąd zobowiązany jest wydawać wyroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409
33 minuty temu, racyl napisał:

czołowy leń się obudził 😂

 

tak ci się spodobał ten macierewicz , w twoim typie jest czy co 🤣

Może w typie nie jest, ale działał na moją szkodę. Doszło do tego że nie miał mi kto poświadczenia bezpieczeństwa wydać, bo wszystkich pozawieszał. A jak mnie już jeden z jego pomazańców przyjął, to patrzył jakbym co najmniej chciał powtórzyć manewr płk Kuklińskiego. Nie śniło mi się że za zostanie MONem, ani to co jeszcze może spieprzyć. 
Choć oddając mu sprawiedliwość, paru zbetoniałym oficerom pod dupskiem się zapaliło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
18 minut temu, DTaras napisał:

racyl - parytet. Niech TVP zestawia także innych polityków i rozlicza z tego co przedtem a teraz mówili. Taka elementarna sprawiedliwość.

i jeszcze powiedz że jak platforma składa obietnice wyborcze to je spełni 😂

danielu ty masz bardzo krótką pamięć 😂 cofnij się 4 lata wstecz i pooglądaj sobie archiwalne programy wtedy wolnej tvp info to zobaczysz że dokładnie tak samo brano wtedy na warsztat wszystkie obietnice pisu

 

no tak zapomniałem te dotyczące orientacji, likwidacji cba, ipn to nie wątpie że je zrealizuje 🤣

 

Edytowano przez racyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409

Racyl. dzisiaj grzebię w Dewulfie marchewkowym. To pewnie i czasu będzie więcej żeby się polenić. Posmaruję, wymienię pewnie parę rolek. A jak przestanie kropić to może i pozbieram jeszcze szparagówki. Taki los lenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

i jeszcze starczy ci czasu na akie wygibasy 😁

15dziewczyna.gif

Edytowano przez racyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj