Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacus    3048

po co uzywasz zydowskich wynalazkow takich jak -komputer i internet ???? jako prawdziwy polak powinienes wysylac wici....

chlopcze jak chcesz to i tobie znajde prace- w poniedzialek na 5 rano ci pasuje ??? tak zebys mial czas na spakowanie i dojazd

malo braklo zeby doszlo do pierwszego powodziowego mordobicia, gowniarzom nie chcialo sie isc zobaczyc wisle tylko pojechali dostawczakiem i u kolegi na sadzie sie zakopali po os, ten byl wypity ale ich bylo wiecej,wiec tylko ja bylem stratny bo musialem ich wyciagac.

zaczela sie turystyka powodziowa-kolo mnie biegnie jedyna droga w gminie gdzie mozna asfaltem wyjechac na wal i dojechac do samej wisly, wiec ciekawscy jezdza i ogladaja a potem fotki na fb,

jeszcze 90 cm i stan alarmowy-gdyby mnie jutro nie bylo to wiecie... albo i nie -jeszcze nigdy nie uciekalem, przyjezdni pierwsi sie pakuja i wyjezdzaja, 

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
7 minut temu, jacus napisał:

po co uzywasz zydowskich wynalazkow takich jak -komputer i internet ???? jako prawdziwy polak powinienes wysylac wici....

chlopcze jak chcesz to i tobie znajde prace- w poniedzialek na 5 rano ci pasuje ??? tak zebys mial czas na spakowanie i dojazd

 

to już jasne  skąd tą babkę na leżąca z rana wytrzasnołeś

córcia na leżąco pracuje i tak myślałeś że wszyscy tak robią 😁

Nie chciała jak tatuś jeść szczawiu i mirabelek i wzięła się do pracy jak umiała

Edytowano przez racyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

boisz sie ze twojej matce zrobi konkurencje ???-nie boj zaby u nas przy drogach nie stoja jak u lubelakow☺️


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

no tak pełna kultura 😁 przecież ona nowoczesna, sex kamerki itp . A Ty przymierzasz sie do roli   ciecia w tym biznesie ? jak ona tyle z tego obciąga 😄 

20-tka zawsze będzie konkurencyjna dla 73latki 😁

 

 

Edytowano przez racyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Stręczyciel job twoja mać jak nic. Osprey to nie był, za wolno. Ulman. Ubezpieczenie za przepięcia wypłacają na podstawie opinii i biorą regresem z energetyki. Komputer to w zasadzie Alan Turing - dla tych, dla których ma to znaczenie gej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
Napisano (edytowany)
10 godzin temu, jacus napisał:

nie matura lecz chec szczera zrobi z ciebie oficera- takie znane haslo z prl, znowu wraca, corka mature zdawala i poszla do pracy, zarabia teraz na godzine wiecej niz ja dziennie😊.

pinokio obiecal w krakowie ze rzeka serafa nie wyleje i wylala[jak zawsze ]😛

ogladalem chwile-szkoda czasu na oklepane frazesy,  glowni gracze ja olali,wystawiajac pionki.

 

nie dziwne z tą córką  , jak Jestes na chorobowym w krus za 15 zł na dzień .  a co premier miał powiedzieć spierniczajcie już bo was nieuratujemy ?  premier i ministrowie powinni używać jezyka dyplomatycznego i do ostatniej chwili podtrzymywać obywateli na duchu .       https://www.tvp.info/42766956/gazeta-polska-codziennie-czterej-politycy-po-skazani-za-pedofilie           

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402
Napisano (edytowany)

Chyba jednak lepiej byłoby powiedzieć że rzeka wyleje zgodnie z planem, bo skoro wylewa przy każdej takiej okazji to czemu nie tym razem?  Sztab kryzysowy to nie rekolekcje i ocena realnego zagrożenia jest tu jak najbardziej na miejscu. Akurat w tym przypadku zaklinanie rzeczywistości jest mało poważne i mało odpowiedzialne. 
Powódź to nie koniec ludzkości, tylko kwestia ewentualnego zabrania ludzi z danego miejsca.  Tu trzymanie za rękę nie ma nic do rzeczy, choć Noe też dostał otrzeżenie  " pakuj dupsko do arki bo i tak wyleje". A jak powódź minie to faktycznie przydałoby się podtrzymywanie na duchu aby ludziom chciało sie zaczynać od nowa.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Jak zwykle - od dupy strony. Teraz będą ostrzegać, iż może wylać i zalecać ubezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

to skoro zawsze  wylewa to co premier miał powiedzieć  , że teraz też wyleje ludzie jak zawsze wylewa to wiedzieli co sie stanie zawsze jest troche nadziei która umiera ostatnia . potrzymuje swoje zdanie o dyplomatycznych wypowiedziach , zauważyć można ze Tusk jak był premierem też albo mówił dyplomatycznie albo nie udzielał odpowiedzi  inaczej unikał trudnego tematu i brał na przeczekanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OnufryZagłoba    387

D669lPOXkAAB4fM.jpg

JEŚLI CHCESZ ZBIERAĆ SZPARAGI U NIEMCA .ZAPŁACIĆ ŻYDOM ODSZKODOWANIE .PRZYJĄĆ IMIGRANTÓW I POZBYĆ SIĘ POLSKIEJ WALUTY - GŁOSUJ NA KOALICJĘ EUROPEJSKĄ !!!

 D7T8DEfWsAAFOSU.jpg

 

D7KpbzMXYAAykXr.jpg

  • Like 1
  • Thanks 2

SI DEUS NOBISCUM , QUIS CONTRA NOS . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

A jaki zmasowany atak mentalny powyżej.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

A jak trafić do niektórych jak nie obrazkami ? :P

A przy okazji . @Rolnik1973 garnitur na wybory gotowy ? Wiesz na kogo głos oddać ?

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To jakby Schetyna dał 800+ , to zmieniłbyś poglądy ? B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Przecież do urwy nędzy to wybory do europarlamentu a Wam w głowie kto ile daje w Polsce.... Pomysłu na własne istnienie nie mają a europę chcą reformować. Ja się pytam: sami? Jakie cele? 500 + najlepiej niech obiecają, że wprowadzą z Funduszy Europejskich w euro. Ależ nie, nie można tego zrobić! Bronimy się przecież przed wprowadzeniem euro. Pracownik musi być konkurencyjny... O kurcze! Nie mieliśmy być siłą roboczą Europy! I co teraz? Już nie można tego do niczego przyrównać.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodki66    884

Osioł Georg to i po bańce może obiecać bo i tak złamanego grosika nie wydębi więc 800 z jego ust to jakiś blamaż. Lewactwo reformuje na całego Europę a przede wszystkim europejczyka który niedługo będzie wzorem jeśli będzie czarnym gejem wyznajacym Allaha że sztandarem w kolorach tęczy i poglądami z deklaracji lgbt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
47 minut temu, DTaras napisał:

Przecież do urwy nędzy to wybory do europarlamentu a Wam w głowie kto ile daje w Polsce.... Pomysłu na własne istnienie nie mają a europę chcą reformować. Ja się pytam: sami? Jakie cele? 500 + najlepiej niech obiecają, że wprowadzą z Funduszy Europejskich w euro. Ależ nie, nie można tego zrobić! Bronimy się przecież przed wprowadzeniem euro. Pracownik musi być konkurencyjny... O kurcze! Nie mieliśmy być siłą roboczą Europy! I co teraz? Już nie można tego do niczego przyrównać.

500 plus ma być z funduszy no na krowe ale zawsze to 500 plus . teraz czas zeby ukraina była siłą roboczą amy zapleczem interaktualnym  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

ja na glosowanie pojde w garniturze-jak orkiestra na weselu bedzie dobrze grala to do rana posiedze😛😛😛 i prosto do komisji,

chorobowe z krus-u to 10 zl a nie 15....dawno nie chorowalem wiec nie wiem od ilu lat nie podnosili.

racyl -zrob matce prezent na jej dzien[to chyba teraz jest,z 10 lat juz nie obchodze wiec zapomnialem] i wyprowadz sie, nie badz pasozytem do konca zycia-takie polskie bamboccino[czy jak to wlosi nazywaja] ,  mozesz sie nawet ozenic, tylko bron boze nie zapominaj o antykoncepcji-tacy jak ty niepowinni sie rozmnazac. 😛 w takim wieku to juz powinna sie prawnokow spodziewac a ty jej nawet wnuka nie dales- przestan bic niemca po kasku i dziela-kawalerzy do wziecia czekaja.

i po powodzi, przestalo lac-podobno na 2 dni- od poczatku maja to ze dwa dni dalo sie do pola wjechac, 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402
12 minut temu, jarecki napisał:

500 plus ma być z funduszy no na krowe ale zawsze to 500 plus . teraz czas zeby ukraina była siłą roboczą amy zapleczem interaktualnym  :D

Jak im zapłacisz to będą.😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
17 minut temu, jacus napisał:

racyl -zrob matce prezent na jej dzien[to chyba teraz jest,z 10 lat juz nie obchodze wiec zapomnialem] i wyprowadz sie, nie badz pasozytem do konca zycia-takie polskie bamboccino[czy jak to wlosi nazywaja] ,  mozesz sie nawet ozenic, tylko bron boze nie zapominaj o antykoncepcji-tacy jak ty niepowinni sie rozmnazac. 😛 w takim wieku to juz powinna sie prawnokow spodziewac a ty jej nawet wnuka nie dales- przestan bic niemca po kasku i dziela-kawalerzy do wziecia czekaja.

 

jak zwykle kulą w płot trafiłeś włosów na głowie to nie masz ale i w głowie rozumu też nie masz

pobudowałem dom to ma się z niego wyprowadzać ? , gdzie do ciebie ? i co miałbym latać jak dziad z krową po łące ? te czasy u nas mineły że ludzie wypasali rowy krowami

dwóch wnuków od mnie jej wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3132

Maja glosować - nie wiem ? - ustawę czy jakie inne co w temacie odbudowy lokalnych połączeń komunikacyjnych.
Rynek zdecydował , że t wszystko poupadało a nawet jeśli by wróciło to i tak nie będę korzystał bo zanim dojdę do przystanku to samochodem własnym dojade na miejsce a jeśli nie własnym to ktoś z rodziny... że co? jak ktoś nie ma rodziny? a no właśnie. Czy to nie lepszy argument na utrzymanie rodziny, dzieci itp niż 500+? 
Jeśliś życia nie zmarnował na starość nie zostajesz sam a jeśli nawet los zrządzi w szczególnych przypadkach to nie jest ich tak dużo aby odbudowywać komunalny transport do wożenia powietrza ...
Można się czepiać moich argumentów bo niepełne i nieudolnie sformułowane ale nie mam czasu a mniej więcej wiadomo o co mi chodzi.
Jeśli już musicie to zdejmijcie/zmniejszcie podatek z emerytur i rent z sugestią - na wynajęcie kogo czy co podobnego, bo samochodów prywatnych jest dzisiaj jak nigdy wcześniej... 
czasy się zmieniły a oni jeszcze serial "Daleko od szosy " przerabiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, jarecki napisał:

500 plus ma być z funduszy no na krowe ale zawsze to 500 plus . teraz czas zeby ukraina była siłą roboczą amy zapleczem interaktualnym  :D

Hehehe banda nierobów co tylko liczą na państwo by im dało następne +  chce być zapleczem ,,interaktualnym,,   😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A do tej polityki i do rządów , to niby po co lecą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj