Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

60 tys. zł z PROW - pomoc dla ASF.

galeria
Lely Terra
marko-kolo    709

nie wiem czy dużo... ale ponoć jak inni rozdali 2 mln na 1000 urzędników  to wielka afera wedle pisuaru ...


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134

Właśnie to jest nadużywanie praw bo prawo do ustalenia wysokości wynagrodzeń mają pracodawca i pracownik we wzajemnych negocjacjach cała reszta występuje tu w roli tego "diabelskiego faktora". Tylko czy diabeł fakturuje nie swoje rachunki by dbać o ich rzetelność? czy ma inny interes? Granie społecznymi emocjami na zazdrości jednakowo obrzydliwe nie ważne kto tego używa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

jest za duzo wolnego czasu i media musza ta wolną luke wypełnic , otwierasz onet ....... a tam tylko reklamy bo nic sie niewydarzyło  . do telewizji biorą durnych expertowk  aby wypełnic luke czasową zarowno tvn jak i  tvp kazdy chce aby cos sie działo bo bedzie oglądalnosc   o knf  wystarczyło by 3 godziny i by starczyło  a  klepanie 3 dni otym staje sie nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

A teraz to  twierdzą że już cały VAT ściągają?  Też wiedzą że  nadal sa wałki na vacie bo niby zmniejszyli dziure a nie zlikwidowali.  Dla mnie jest zdumiewające że Suski jest zdumiony  bo obecni mowią dokładnie to samo co poprzedni.  No i to mówi facet od carycy Katarzyny  oraz to że radomskie lotnisko jest lepsze do latania do Egiptu bo jest na południe od Warszawy.

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951
Jarecki - czytałeś wogóle artykuł o bateriach? Dla mnie 5 mln euro to dużo ale przy takiej inwestycji to jakieś drobne. Jesteśmy na etapie cvt a Ty coś o vigusie wrzucasz. Półbiegi? Mam ciągnik z 1987 roku czyli 30 letni. W owym czasie wychodził sprzęt z 4 przełożeniami na obiegówkach a jedyna nowinka to elektroniczne sterowanie. Sama przekładnia zautomatyzowana plus hydrokonwerter to rozwiązanie już zgoła 70 letnie... Jarecki - metoda prób i błędów prxy stosowaniu wymyślonych już rozwiązań to są laborki dla studentów. Teraz jest to projekt, symulacja, prototyp i testy obciążeniowe. Firma z tradycjami nową skrzynię pokroju vigusa poskłada w maks rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4612
14 godzin temu, Ulman napisał:

Pragmatyczny Niemiec kupi coś gorszego bo to niemieckie?  To co robią u nich japońskie samochody  JD NH czy inne Valtry? Pragmatyczne to jest by kupując coś dostać jak najwiecej za określona kwotę. 

przypominam ci że fendt w latach 90 nie miał nic swojego 

 

14 godzin temu, Ulman napisał:

Pragmatyczne to jest by kupując coś dostać jak najwiecej za określona kwotę. 

a ja wolę zapłacić i mieć solidnego 

2 godziny temu, marulekk napisał:

skubana ty nie widziałeś skubania ..

a tak z ciekawości wiesz kto napisał tą ustawę ? prawo na taką operację pozwala . i Zawód: Manager   zeby przeskoczyć ustawę kominową |??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Jak to nie miał nic swojego? Cudze miał? 

Piszesz to samo co ja . Chcesz dostać jak najwiecej za okresloną  kwotę i nie chodzi tu o ilość a o zbiór cech porzadanych.

Taki starosta gdyby był z PO to byłby skok na kasę , etycznie naganna postawa, trzymanie się koryta, niskie standardy opozycji itd. Tyle że jest z PIS i w takim wypadku - "prawo na taką operację pozwala"


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4612
6 minut temu, Ulman napisał:

Taki starosta gdyby był z PO to byłby skok na kasę , etycznie naganna postawa, trzymanie się koryta, niskie standardy opozycji itd. Tyle że jest z PIS i w takim wypadku - "prawo na taką operację pozwala"

ja nie napisałem ze popieram tylko gorszy jest ten co dał prawo do tej kasy jak ulmanku sam piszesz bo 500+ się należy i się bierze jak dają wiec o co ci kaman ?

mógłbym ci napisać śmiało  poseł pis jak postawa twoja 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Tyle że gdyby nie był z PIS byłoby to naganne zdradzieckie, etycznie wątpliwe i wskazujace na niskie standardy opozycji. Tyle że  takie samo zachowanie pod szyldem PIS jest jak najbardziej na miejscu, Zaprzaństwo na poziomie mistrzowskim

  • Like 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4612

ulman czysta Dygresja z twojej strony 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4612
1 minutę temu, marko-kolo napisał:

  oj roman jaki ty tępy ;)

 

napewno? jak czemu twoja opcja polityczna jest taka tępa i bierze 500 ? walczyła z 500 a pierwsi takie chamy ochłapy czy żebracy słucham ?? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

jaka moja opcja ? możesz sprecyzować bo ja takiej nie mam 

złodziej dla mnie jest złodziej i nie ważne czy z pis czy z po 

a ty tu usprawiedliwiasz swoich złodziei jak jakiś  ograniczony  umysłowo 

ps. i 500+ nie pobieram i nie pobierałem i żyje ,nikt mi nie dokładał do wychowania dzieci i dałem rady 

a ty co nierobie bronisz złodziei bo ci parę złotych dali ? na głowe upadłeś ? 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Tępy to jest  ktoś kto by nie brał od tych socjalistycznych  pseudo prawicowców. 

Marko - twoja opcja to wszystko co Roman zalicza do nienaszości. 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4612
17 minut temu, marko-kolo napisał:

jaka moja opcja ? możesz sprecyzować bo ja takiej nie mam 

złodziej dla mnie jest złodziej i nie ważne czy z pis czy z po 

a ty tu usprawiedliwiasz swoich złodziei jak jakiś  ograniczony  umysłowo 

ps. i 500+ nie pobieram i nie pobierałem i żyje ,nikt mi nie dokładał do wychowania dzieci i dałem rady 

 

15 minut temu, Ulman napisał:

Tępy to jest  ktoś kto by nie brał od tych socjalistycznych  pseudo prawicowców. 

sami sobie odp 😂 więc tępy pisowiec jak by nie wziął i te święte prawo zapewnił mu tusk amen jak 500+ pis a bierze po, amen 

17 minut temu, marko-kolo napisał:

a ty tu usprawiedliwiasz swoich złodziei jak jakiś  ograniczony  umysłowo 

po pierwsze jak ty napisałeś nie swoich ..  tylko wybieram mniejsze rozkradanie 

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4612

a oglądał ktoś yt ??  już  dziękują naszym tusk lewandowski róża thun i inni 

Artykuł 13 – istnieje lepsze rozwiązanie

Artykuł 13 jest częścią zaproponowanej przez Parlament Europejski dyrektywy dotyczącej praw autorskich, której celem jest znalezienie efektywnego sposobu ochrony twórczości i interesów właścicieli praw autorskich w sieci.

Popieramy cele artykułu 13, ale jego obecna wersja napisana przez Parlament Europejski może spowodować poważne, niezamierzone konsekwencje, które mogą zupełnie zmienić oblicze internetu.

Istnieje lepsze rozwiązanie. Dowiedz się więcej i spraw, by usłyszano Twoją opinię.

 
 
cenzura 
 

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576
8 godzin temu, Roman176 napisał:

 

sami sobie odp 😂 więc tępy pisowiec jak by nie wziął i te święte prawo zapewnił mu tusk amen jak 500+ pis a bierze po, amen

Ale ze co, jak, po co i kto komu  za co? 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
10 godzin temu, Roman176 napisał:

 

 

po pierwsze jak ty napisałeś nie swoich ..  tylko wybieram mniejsze rozkradanie 

skoro wybierasz to chyba jednak swoich ...  to co  teraz nowa definicja  złodziejstwa , rozkradania ? :D

znaczy jakie mniejsze skoro kradną więcej jak poprzednicy ? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134

Przekręty vat-wskie można uniemożliwić jednym cięciem. Przekonstruować system tak aby nie było możliwości zwrotu  innych niż nadpłaty tzn uniemożliwić zwrot nie swoich wpłat bo obecnie tak jest i dużo pisania po uprzednim jeszcze dłuższym szukaniu by mnie czekało aby to wyjaśnić "łopatologicznie" .
Brak zmian samej formuły vat jest jednoznaczny z intencjami rządzących którzy (wszyscy jak do tej pory z obecnymi włącznie) nie zamierzali nawet nic w tym kierunku zrobić aby podatki uprościć i uniemożliwić wyprowadzanie pieniędzy z systemu przez te tzw "mafie podatkowe' którymi są de facto najczęściej działający zgodnie z tym debilnym prawem całkiem niegłupi ludzie.

NIE MA DYSKUSJI to się da zrobić a jak? jeśli by ktoś był skłonny zapłacić za taką poradę to chętnych szybko znajdzie tylko na razie rządzący raczej płacą za to aby się nie znalazł bo przy okazji absurdalna komplikacja przepisów podatkowych daje utrzymanie rzeszy doradców różnej maści którzy tak doradzają i rządzącym m. in. aby były możliwości "płacenia" podatków o faktycznie ujemnych stawkach co im generuje popyt klientów i utrzymanie jako doradcy tych głupków polityków którzy przed samymi sobą własnym ograniczeniem umysłowym tłumaczą konieczność utrzymywania ekspertów a nie niepotrzebną komplikacją przepisów o którą owi eksperci najbardziej w takiej sytuacji dbają.
Z punktu widzenia zdrowych relacji społeczno gospodarczych nic nie stoi na przeszkodzie aby tę bandę ekspercko polityczną zwyczajnie rozegnać i nie nawołuję tu do aż tak drastycznych poczynań ale powinniśmy tej szumowinie uświadamiać  głośno i otwarcie mówiąc -WIEMY JAKI SZWINDEL ROBICIE NASZYM KOSZTEM I NAWET MAMY WASZE DANE PERSONALNE.
PiS obiecał uprościć to wszystko i co?... bez "doradców" nie potrafi? czyli g.. z tego będzie. 
Może to i lepiej że nie próbują samodzielnie jeśli podejrzewana wyżej samoocoena słuszna i tacy lepiej niech nie majstrują samodzielnie przy czymś co jednak jakoś tam jeszcze działa. Może kiedyś się trafi ktoś kto od tego zacznie.
Dla kogoś komu Konstytucji zmiana ważniejsza od reguł codziennych "rozliczeń naszych powszednich" wiadomo o co głównie chodzi.

zamierzałem poruszyć jeszcze temat "artykułu trzynastego" unijnego (Acta2) w stosunku do którego prywatna firma rozpoczyna polityczną kampanie ale to całkiem nowe zjawisko że zasługuje na oddzielnego posta między Waszymi dowodami kto lepszy na scenie politycznej polskiej i pozostałych bo właśnie próbuje wkroczyć na tę scenę owo nowe zjawisko - wolność informacyjna - śmiertelny wróg propagandy, tylko próbuje wejść "kuchennymi drzwiami".
 

 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Wybitne dzieło . W sam raz na miarę proletariackiego intelektu lepszego sortu


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Nie  ma już  lepszego  sortu   są  ,,współcześni  bolszewicy,,  nie  słyszałeś  ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj