Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Ulman    5576
Napisano (edytowany)

A ten co sie wysadził był uchodźcą?

 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Ja bym zamkął wszystkie budy z kebabami w miastach. W takiej kebabowni zawsze kilku bezowych siedzi, maja noże więc moga chlasnać cie maczetą albo zaatakować bronią biologiczna ukrytą w sprzedawanym żarciu. 

 

Ach jaki dowciapny , zobaczymy co powiesz jak tragedia dotknie twoich bliskich . Tylko nie pierdziel że nie ma większego zagrożenia przez to że rządzący światem coś sobie ubzdurali , tylko ciekawe dlaczego tyle ochrony ze sobą włóczą .

 

Ty naprawdę taki głupi że nie widzisz związku przyczynowo - skutkowego ?

Nie , nie był uchodźcą , zapewne był katolikiem i chrześcijaninem z dziada pradziada tak jak ty , a wysadził się dla rozrywki .

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
Napisano (edytowany)

By się rodziły dzieci konieczny jest seks. Ludzie uprawiają go też dla przyjemności. Prezes o tym nie mówi bo się tym brzydzi więc mogłeś nie wiedzieć

Za kilka lat dowiesz się szczegółów o co w tym wszystkim chodzi :P

Mówisz  poważnie  czy  żartujesz  :lol: :lol: :lol:

 

 

 co było widać już  po 1:27. Dodatkowo takiej zawiłości taktycznej elektorat PIS mógłby nie pojąć 

Masz jakieś  problemy  z  Psychikom że  ciągle  to  samo  powtarzasz ??????

 

A ten co sie wysadził był uchodźcą?

 

A co nie był

 

https://www.youtube.com/watch?v=rT3uxaOFwrc         

 

 

 

 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No to to na pewno , tylko ciekawe co następni naobiecują , żeby dostać się do koryta ? :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

@ Zetorki , najbardziej to chyba boi sie ten mały staruszek bo ochrona przy nim od wielu lat niespotykanie duża.

Co do związku przyczynowo skutkowego - chyba wszystkie zamachy dokonane były przez urodzonych na zachodzie europy a nie tych co teraz tam przybyli. Czemy więc twierdzisz że terror szerzą imigranci a nie muzłumanie urodzeni na zachodzie europy.i co zmiani brak napływu imigrantów skoro terror sieją urodzeni w europie.

 

Marek - jeśli już to z psychiką.

Skąd i kiedy przybył ten który się wysadził ?

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ludzie zrozumcie, że terroryści jak zechcą to i tak przyjadą. Straszenie terrorystami jeśli przyjmie się uchodźców działa tylko na głupków. Bo USA nie przyjmowało uchodźców jak im Binladen WTC wysadził. A w zamachach terrorystycznych przeprowadzonych w Europie przez IRA, ETA, OAS i innych zginęło więcej niż w zamachach ISIS. A terrorystami byli wtedy europejczycy a nie muzeumanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Bo idę zazwyczaj na skróty i dla Mnie to właściwie jedn . Tym bardziej że nikt potrafi odróżnić terrorysty od uchodźcy . To właściwie dlaczego cała zachodnia cywilizacja ma za to cierpieć i pozwalać na mord niewinnych ?

 Co do "kurdupla" - to wcale się nie dziwię że ma taką ochronę , Ja na jego miejscu bał bym się sam spać , po tym jak brata wysłał na śmierć .

Hubertus , nieszczęście może nas spotkać wszędzie , ale po co zachęcać psychopatów i płacić im za to że może zgwałcą lub zamordują ci siostrę , bo przecież dla nich niewierny to to samo co pies . WYTŁUMACZ PO CO SAMEMU PROSIĆ SIĘ O KŁOPOTY , TO MAOŻE ZROZUMIĘ I PRZYJMĘ KILKU BLIŹNICH MUZUŁMANÓW .

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

https://ndie.pl/kryzys-imigracyjny-w-calais-kosztuje-wielka-brytanie-100000-tys-funtow-dziennie/

.Wydali 200mln funtów żeby nie wpuszczać nielegalnych emigrantów a i tak nie zabezpieczyło ich to przed zamachami terrorystycznymi. Każdy kto przekraczał granice UK wie jak dokładna jest kontrola graniczna, każdy musi się spowiadać celnikowi gdzie jedzie i dlaczego. A u nas południowa i zachodnia granica otwarta na oścież, każdego dnia może swobodnie wjechać nawet milion terrorystów a PiS wciska kity, że jeśli nie przyjmiemy ani jednego emigranta to jesteśmy bezpieczni.... hehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

Ale o jakich kłopotach ty piszesz?

Przyjęci powinni być tylko uchodźcy zweryfikowani tj znani z imienia i nazwiska i adresu zamieszkania..W ich interesie powinno być udowodnienie tych danych. Umowa którą podpisała Kopacz stanowi, że Polska przyjmie tylko zidentyfikowanych uchodźców a nie jak leci. Po przyjeździe do Polski trzeba nakazać od razu naukę języka, dzieci do szkoły a delikwent do pracy. Jak nie spełnia tych warunków lub coś wywinie to za d do samolotu i do domu. Zrozumcie w końcu, ze nie przyjęcie uchodźców wcale nie chroni Polski przed terroryzmem. Terroryści mogą przyjechać do nas i zorganizować zamach. Jeśli uznają, że to w czymś im posłuży.

Poza tym zobaczcie ilu ludzi innego koloru skóry porusza się po dużych miastach. Siedzicie gdzieś po wioskach i guzik widzicie. Pojedźcie do dużego miasta a zobaczycie ilu obcokrajowców porusza się po naszych ulicach i nic nie wysadzają. Ilu jest studentów gdzieś z Afryki i Azji w tym Muzułmanów i nikogo nie gwałcą.

W Polsce już jest cała masa Muzułmanów i co? I nic.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Dlatego powinno sie jak pisałem "dla fasonu" przyjąć dwa lub trzy autokary , broń Boże nie dawać grosza a do żarcia tylko wieprzowinę i suchary. Zakwaterować nad Odrą i pilniować by się nie rozleźli w innym kierunku jak na zachód. Po kilku tygodniach rozłożyć bezranie ręce i powiedzieć "po prostu uciekli"  :P   Oficjalna linia naszej władzy powinna potem brzmieć " Jako że nasz naród tak wiele razy był zniewolony i narzucane były nam obce prawa wiemy jak to jest. Bedąc pełnymi empatii i poszanowania praw do wolności nie bedziemy siłą zatrzymywać emigrantów" ;)

 

Hubertuss - ja tez pisałem że potencjalnym terrorysta może być turek od kebabu albo student z Maroka ale to nie dociera.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A jak ich zweryfikować , jak wedle danych większość posiada fałszywe dokumenty ? Dlaczego nie kierują się do krajów arabskich , tylko głównie w kierunku Europy ? Po co ci oni potrzebni ? Pomagać można w różnych formach . Zgadzam się że pomagać im trzeba , ale czy ich forma "podziękowania" na pewno ci odpowiada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianb89    79

Jak byśmy się nie sprzeczali która partia ma racje z imigrantami to nasz głos jako zwykłych obywateli polski mówi prosto większość polaków jest za tym by nieprzyjmować a to chyba o czymś świadczy. I nasze zdanie jest wzięte pod uwage przez rządzących. A co zrobiło PO obcym chcą wielce pomagać a własnym po powodzi w 2010 nie potrafili tyle naobiecywali pomocy poszkodowanym tyle udoskonaleń wałów woda zeszła a pomocy brak i wałów brak a mieszkam niedaleko wału nad Wartą i tak jak inni pilnowaliśmy wałów całe dnie i noce. Zresztą ta sprawa uchodźców była PO na ręke przed samymi wyborami wiedząc że przegrają podpisywali wszystko jak leci by ud***ć PIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Zetorki , jak będziesz miał ich niewielu , pod silnym nadzorem i z sugestią że na zachodzie jest lepiej to nie ma co ich weryfikować tylko zadbac by w miare szybko znaleźli się z drugiej strony granicy.  Nie idą do krajów arabskich bo nikt im tam nie da socjali za nic. Nie są mi do niczego potrzebni i wcale ich tu nie chcę ani nie potrzebuję. ale nie o to tu chodzi. Jesteśmy w okreslonej sytuacji geopolitycznej i czasem trzeba ustapić nawet pozornie by móc potem coś uzyskać. W kwestii uchodźców nie ustepują na centymetr a chcą by UE podjeła zdecydowane kroki w sprawie Nord stream 2.  :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

za to teraz beda miliardy na waly-przynajmniej nad wisla, bo co do warty to sie tym nie interesowalem, na razie robili pomiary, w tym tygodniu zaczela jezdzic wiertnica wiec pewnie niedlugo u ciebie zaczna robic :P -jak sie dorobicie prezydenta, premiera i polowy rady ministrow w okolicy B)

 

a ten student chemii z wroclawia co go teraz sadza to z jakiego kraju jest emigrantem ???

polska ma piekna karte w historii - kaczynski,pilsudski, czolgosz-to gwiazdy swiatowego terroryzmu pierwszej wielkosci, w zadnej innej dziedzinie nie mamy takich zaslug....


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Bo idę zazwyczaj na skróty i dla Mnie to właściwie jedn . Tym bardziej że nikt potrafi odróżnić terrorysty od uchodźcy . To właściwie dlaczego cała zachodnia cywilizacja ma za to cierpieć i pozwalać na mord niewinnych ?

 Co do "kurdupla" - to wcale się nie dziwię że ma taką ochronę , Ja na jego miejscu bał bym się sam spać , po tym jak brata wysłał na śmierć .

Hubertus , nieszczęście może nas spotkać wszędzie , ale po co zachęcać psychopatów i płacić im za to że może zgwałcą lub zamordują ci siostrę , bo przecież dla nich niewierny to to samo co pies . WYTŁUMACZ PO CO SAMEMU PROSIĆ SIĘ O KŁOPOTY , TO MAOŻE ZROZUMIĘ I PRZYJMĘ KILKU BLIŹNICH MUZUŁMANÓW .

 

Powiedz, czy ty od dzieciństwa taki popie....y jesteś, czy dopiero pod wpływem jedynie słusznych mediów?

Nie ma tygodnia, w którym gdzieś w Polsce nie ginie dziecko zabite przez Polaka/Polkę. W czym różni to nas od "potencjalnych terrorystów"?Wg. twojej wykładni jesteśmy narodem psychopatów, czyli wszystkie państwa(w których są nasi miganci (czyli całkiem sporo) powinny wywalić naszych rodaków by nie prosić się o kłopoty.

Jarek nie śpi sam, ma kota. Czy ten kot wymaga ochrony? Nie wiem. Ale sugerujesz, że Jarek wiedział o planowanym zamachu i wysłał brata do Smoleńska. To coś nowego, może Macierewicz się tą teorią zainteresuje. Na wszelki wypadek: -  ukryj się, zerwij kontakty i zrozum, że po śmierci nikt cię nie przesłucha i nie udowodni,że o tym wiedziałeś. Do niczego nie namawiam, ale chyba wiesz co zrobić...Szkoda, że tak młodo..., ale może to i lepiej. Zrozumieć i tak byż nie zrozumiał.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

A jak ich zweryfikować , jak wedle danych większość posiada fałszywe dokumenty ? Dlaczego nie kierują się do krajów arabskich , tylko głównie w kierunku Europy ? Po co ci oni potrzebni ? Pomagać można w różnych formach . Zgadzam się że pomagać im trzeba , ale czy ich forma "podziękowania" na pewno ci odpowiada ?

 

Ty naprawdę tego wszystkiego nie rozumiesz. I widać jak propaganda cię przerabia. Jak nie da się zidentyfikować to nie bierzemy proste jak drut. Kopacz zgodziła się na przyjęcie zidentyfikowanych uchodźców. Jak się nie da zidentyfikować to nie bierzemy. A wam propaganda pisowska wpiera, że przyjadą sami terroryści. Jak będą zidentyfikowani i wiadomo z jakiego kraju. To jak będą nam rozrabiać lub nie stosować się do zasad to za d i do kraju skąd przyjechali.

Ja tutaj nie agituje za uchodźcami ale raczej wyśmiewam się z waszej panicznej histerii. Jaką zasiała w was propaganda pisu. Boicie się sami nie wiecie czego. Tylko dlatego, że ktoś wam bzdur naopowiadał. A jak pisałem po naszych ulicach chodzą już tysiące obcokrajowców z Azji i Afryki. Wystarczy pojechać do dużego miasta i gwarantuje wam, że jadąc pół miasta tramwajem czy metrem na pewno takich spotkacie. Przejdźcie się teraz na jakieś juwenalia czy do jakiegoś klubu, dyskoteki. Zobaczycie, że sporo tam takich. Nie latają z maczetami nie gwałcą i nie mordują. A jak pisałem jest ich już w Polsce tysiące.

Dlaczego nie idą do krajów arabskich to też już było pisane. Bo tam nie ma zasiłków nie ma socjalu. W Polsce póki co ten socjal tez jest słaby na tle krajów zachodnich. Dlatego ci uchodźcy szerokim łukiem omijają nasz kraj.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Kopacz ...hahaha Kłamczucha 

Oto jak pomagali uchodźcom! To rząd Ewy Kopacz drastycznie obciął świadczenia przekazywany potrzebującym w Syrii!
 
7450e218832147d4873a13b29da8d8ad.jpg
 
Wiele mówi się o solidarności i wsparciu dla ofiar wojny w Syrii. Politycy PO stale przekonują, że należy pomagać uchodźcom, przyjąć ich do Polski, na co zresztą sami zgodzili się w czasie swoich rządów. A okazuje się, że gdy byli przy władzy, obcinali kwoty przekazywany na pomoc ofiarom wojny!


 
O sprawie w programie „Bez Retuszu” poinformował dziennikarz serwisu „defence24.pl” Witold Repetowicz.
 
– Pani była premier Ewa Kopacz bardzo dużo lubi mówić o miłosierdziu, solidarności, powoływać się na Franciszka, na miłość chrześcijańską (…) pani premier Ewa Kopacz w 2015, w 2014 roku raptem polskiej pomocy zagranicznej MSZ, pomoc dla uchodźców syryjskich, chodzi o program realizowany w libańskim Akkarze, było przeznaczonych 2,5 mln złotych. W 2015 roku tuż tuż przed wybuchem kryzysu migracyjnego, pani premier uznała, że można obciąć te pieniądze i obcięła o 20 proc., zamiast 2,5 mln było 2 mln – mówił Repetowicz w programie „Bez Retuszu”.
 
Dodał, że obecnie na pomoc zagraniczną dla uchodźców w Syrii przeznacza się pięć razy więcej niż przeznaczał rząd PO.
 
Dziękujemy, zaorane porządnie!
 
Źródło: TVP Info

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianb89    79

@jacus ale ty nie podczepiaj teraz kwestie wałów do PiSu bo to PO wtedy rządziło i to oni obiecywali a mieli na to aż 5 lat jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co wy z propagandą . Słucham tv , takiej w jakiej coś Mi się podoba . Większości polityków nie cierpię i to od lewa do prawa . Chociaż są postacie , których darzę jakimś szacunkiem .

Ciężko zrozumieć , że ktoś ma inne zdanie ? Bardzo możliwe że się mylę , ale przynajmniej zdaję sobie sprawę że nie jestem nieomylny .

Edikopter , gdzie dowody zamachu ? Dla mnie to wypadek , a te całe komisje , miesięcznice , pomniki to wyrzuty sumienia prezesa .

Każdy morderca jest psychopatą , niezależnie od narodowości , ale tamci jak na razie w tej chwili są najbardziej aktywni i ciężko Mi pojąć po jaką cholerę ściągać sobie kłopoty na własne życzenie , tylko po to żeby udawać że popieramy politykę unii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem przymusowej relokacji islamskich ''uchodźców '' do Polski zawdzięczamy rządowi  Platformy Obywatelskiej !!!

To rząd Platformy Obywatelskiej zgodził się na przymusową relokację !

To politycy Platformy Obywatelskiej w Parlamencie Europejskim głosowali za sankcjami i karami finansowymi dla Polski w przypadku nie przyjęcia ''uchodźców ''!

Więc niech teraz posłowie Platformy Obywatelskiej w swoich okręgach wyborczych znajdą odpowiednie miejsca na ulokowanie ''uchodźców''

Następnie niech poinformują publicznie swój elektorat o miejscu w którym zamierzają umieścić ''uchodźców '' oraz ich  liczbie .


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

Bogdan czy ciebie nie razi łamana polszczyzna tekstów i memów które tutaj wklejasz?

Tak na uchodźców zgodził się rząd po. Ale pis nie zgadzając się teraz na to spowoduje, że będzie nas to bardzo drogo kosztowało. Znacznie drożej niż przyjmowanie tych ludzi. Rząd straszy obywateli gwałtami, morderstwami. Ale po naszych miastach już chodzą już tysiące Muzułmanów jak pisałem wyżej. Jakoś nie gwałcą i mordują częściej niż sami Polacy.  zasadzie nie słychać o takich przestępstwach z ich udziałem.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Theodore_Kaczynski

 

Theodore Kaczynski

 

Pamiętacie tego gościa? Jak sobie przypomniałem o unabomberze i gdy zobaczyłem nazwisko to się uśmiałem. Ciekawe kiedy przestaną nas wpuszczać do USA jako niebezpiecznych terrorystów?

 

http://culture.pl/pl/dzielo/wojciech-lada-polscy-terrorysci

 

Kurcze naprawdę powinni nas się bać. Czyżby oni wszyscy byli Muzułmanami?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Ale na zachodzie już tak . Ostatnio przedwczoraj , jak byś nie wiedział . Do tego mamy dążyć ?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj