Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Owsiak , Tusk , Kaczyński. Tych 2 pierwszych będą pamiętali jako wspaniałego człowieka (Owsiak) i "prezydenta" Europy (Tusk). 

Tusk będzie zapamiętany jako pierwszy  "prezydent" Europy za którego kadencji obywatele kraju członkowskiego Unij Europejskiej  zdecydowali o opuszczeniu UE.

Teraz to nawet Angela kopnęła Donka w d*pę .

 

Cxe-jRYWIAAu0qA.jpg

 

Edytowano przez WawrzyniecPruski

PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Żebyś się tylko nie zdziwił jak go na drugą kadencję wybiorą. A co do tego państwa członkowskiego. To tam głosowali raczej przeciwko emigrantom niż UE. W tym emigrantom z Polski Bo głównym hasłem eurosceptyków było to, że emigranci w tym również z Polski zabierają pracę, wyłudzają zasiłki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

7026839-piss-off-reaktywacja.png

 

 

 

wie ktoś może kto teraz bardziej jest wrogiem ? Niemcy czy Rosia bo już się gubię  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wozak71    140

Pamiętać za głupotę będą : Tuska - idiota. Bez umiejętności posługiwania się  językiem angielskim chciał piastować stanowisko wymagające jego znajomości.Uczył się pajac dopiero gdy dostał stanowisko co często było powodem śmiechu z tego idioty wśród przedstawicieli Europy. I nie tylko dlatego. Przygłup platfusów więc to dla nich naturalne. Za lizanie tyłka Merkel co jest przyjmowane z obrzydzeniem przez większość myślących obywateli Polki i Europy. Ale wiadomo folksdojcz to czego wymagać.  2. Wałęsa. Większego debila z wypowiedzi nie zna Europa i świat. Sam nie wie co mówi i to jest niestety typowe dla tego osła od lat. 3. Kijowski, Petru, Schetyna - typowe bezmózgowi przedstawiciele liberałów europejskich Tak tępi, że nie dociera do nich, że przegrali wybory. Zaklinacze rzeczywistości. Czyli pozbawienie realizmu. Bujający w chmurach oszołomy i kretyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Zasłabłeś intelektualnie?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Pamiętać za głupotę będą : Tuska - idiota. Bez umiejętności posługiwania się  językiem angielskim chciał piastować stanowisko wymagające jego znajomości.Uczył się pajac dopiero gdy dostał stanowisko co często było powodem śmiechu z tego idioty wśród przedstawicieli Europy. I nie tylko dlatego. Przygłup platfusów więc to dla nich naturalne. Za lizanie tyłka Merkel co jest przyjmowane z obrzydzeniem przez większość myślących obywateli Polki i Europy. Ale wiadomo folksdojcz to czego wymagać.  2. Wałęsa. Większego debila z wypowiedzi nie zna Europa i świat. Sam nie wie co mówi i to jest niestety typowe dla tego osła od lat. 3. Kijowski, Petru, Schetyna - typowe bezmózgowi przedstawiciele liberałów europejskich Tak tępi, że nie dociera do nich, że przegrali wybory. Zaklinacze rzeczywistości. Czyli pozbawienie realizmu. Bujający w chmurach oszołomy i kret

 

 

Wałęsa swoją głupotą to chyba bije wszystkich na łeb na szyje...

http://www.sport.pl/sport/5,65025,20994302.html

Edytowano przez jaco25

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Wałęsa szczególnie wybitny intelektualnie nigdy nie był ale wyśmiewanie się z niego jest cecha jeszcze większych głupków  którzy robia to by poprawić swoja samoocenę


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Ulman głupota pal licho jeden się rodzi głupi drugi mądry z tym da się żyć ale jak ktoś nie dość że głupi to jeszcze szpicel i donosiciel to już chyba za wiele...


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Wyśmiewanie Wałęsy to również wyśmiewanie naszych rodziców i czasami dziadków. Byli tak naiwni i szczerzy w swoim działaniu że podjęli się zmiany systemu. Nie wiedzieli czy będzie lepiej ,czy gorzej ale wiedzieli że tak dłużej być nie może.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Komuna i tak by upadła  z Wałęsą czy bez, jednak ,,Bolek" kojarzy mi się najbardziej z okrągłym stołem i Magdalenką, gdyby wiedzieli Nasi rodzice,  jaki układ szykuje Nam się po Magdalence to tak ochoczo by wtedy Wałęsy nie popierali...


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Powiem tak: czy Wałęsa współpracował czy nie, jest sprawą drugo lub trzeciorzędna Niech się nad tym głowią historycy. Wałęsa to temat zastępczy by zająć czmś masy, odbić piłeczkę, usprawiedliwić własne jałopstwo i małość. - "Wicie, rozumicie to że klepiecie biede to wszystko wina Wałęsy, komuny, układu ,żydów masonów i komunistów"

Ludzie lubią takie historie bo odsuwa to od nich odpowiedzialność za niepowodzenia którym oni sami są winni. Czym gorszy gamoń tym wiekszą ma potrzebę usprawiedliwiana i szukania winnych.Użalanie się nad sobą jest małe.

Chciałbym doczekać czasów gdy władzę obejmie ktoś normalny i powie krótko " O rzesz ku...a wasza mać! Do roboty a nie mi tu żale wylewać" Od biadolenia sama robota się nie zrobi ani pieniadze się nie zarobią"

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

To przez to tak biadolisz na forum od roku? Ciekawe co mądrego wymyślą elity żeby skomentować nie zmieniony rating z agencji SP. Jeszcze perspektywe podniesli, szok tak nie miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Znajdź jedna moją wypowiedź w której za swoje niepowodzenie obwiniam bliżej nieokreślony układ, Tuska, Wałęsę, Kaczyńskiego ,komunistów, masonów żydów czy inne siły nieczyste. W nagrodę przeslę litra kurierem.

Od momentu obniżki ratingu przecież powszechnie wiadomo że S&P kłamie i jest inspirowana wrogimi siłami a ty piszesz że maja racje? Albo są wiarygodni albo nie

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Pamiętać za głupotę będą : Tuska - idiota. Bez umiejętności posługiwania się  językiem angielskim chciał piastować stanowisko wymagające jego znajomości.Uczył się pajac dopiero gdy dostał stanowisko co często było powodem śmiechu z tego idioty wśród przedstawicieli Europy. I nie tylko dlatego. Przygłup platfusów więc to dla nich naturalne. Za lizanie tyłka Merkel co jest przyjmowane z obrzydzeniem przez większość myślących obywateli Polki i Europy. Ale wiadomo folksdojcz to czego wymagać.  2. Wałęsa. Większego debila z wypowiedzi nie zna Europa i świat. Sam nie wie co mówi i to jest niestety typowe dla tego osła od lat. 3. Kijowski, Petru, Schetyna - typowe bezmózgowi przedstawiciele liberałów europejskich Tak tępi, że nie dociera do nich, że przegrali wybory. Zaklinacze rzeczywistości. Czyli pozbawienie realizmu. Bujający w chmurach oszołomy i kretyni.

 

Następny frustrat się pojawił. Obelgi, które wylewasz pod adresem tych ludzi. Świadczą tylko o twojej głupocie i bezradności. Chamstwo i prostactwo to dość powszechna cecha u obrońców pisu. Do tego pomieszane jest to z głupotą. Bo wielu wrzuca tu jakieś durne po montowane ilustracje lub filmiki będące na ich poziomie umysłowym. Rożnica jest taka, że przeciwnicy pisu nawet na tym forum operują faktami i konkretami. Wielu obrońców pisu jako argumentacji używa głupoty pomieszanej z obelgami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Dogryzał kocioł garnkowi. A Twoje obelgi chamstwo i prostactwo są przejawem Twojej mądrości?
Myślisz ulman że nie mam ciekawszych zajęć? Od roku narzekasz że nikt tak mądry jak jkm nie rządzi w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Zauważ tylko, że nigdy pierwszy nie zaczynam z obelgami. Robię to zawsze gdy ktoś zacznie w stosunku do mnie. Nie wklejam też durnych fotomontaży czy filmików. Które za grosz nie mają nic wspólnego z istniejącymi faktami i rzeczywistością. Więc chamem i prostakiem możesz być najwyżej sam. Bo zdaje się tobie jakiś czas temu z braku argumentów przyszedł do głowy pomysł. Aby zaatakować mnie osobiście i zrobić sobie wycieczkę na temat mojej sytuacji osobistej. Czego ja wcześniej w stosunku do twojej osoby nie zrobiłem. Ba nie zrobiłem tego nawet po tym fakcie. Więc daruj sobie te uwagi. Bo przejawiałeś typowy dla pisowskiej strony styl. Brak argumentów merytorycznych to atakujemy osobowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Owszem  krytykuje  PO czy PIS bo to socjalisci/bolszewicy w post solidarnościowym wydaniu.a nie żadna prawica. Liczę że kiedyś ktoś z realnej prawicy obejmie władzę i a JKM to raczej nie bedzie z racji wieku. Jka juz kiedys wspominałem nie uważam go za jakiegoś guru ale moje poglądy są zbieżne z jego gdzieś w 80% ii dlatego go popieram.

Co do obwiniania innych za swoje porażki - każdy ma głowę dwie nogi, dwie rece i funkcjonujemy w jednakowych warunkach. Jeśli jednym wychodzi a drugim nie to jest to zupełnie naturalne jak to w przyrodzie. Nie skorzystali z PROW - tylko ich wina. Może za późno podjeli temat, za słabego doradce wzieli, w szkole mieli niecheć do nauki i za ciasne łby maja. Nie kupili ziemi w latach 90tych? Może za młodzi byli, zbyt ostrożni, za głupi? Nikt nie jest winien ich obecnej sytuacji oprócz ich samych. Zauważ że nawet PIS spędza 3/4 czasu na tłumaczeniu swojemy socjalnemu elektoratowi że to wszystko wina TUSKA, PO, układu, Sorosa, masonów, Merkel, Jest to małe (jak prezes) smutne, prymitywne , przyziemne i małostkowe. W naturze od zarania dziejów jest tak że przeżywaja i rozwijaja się jednostki lepiej przystosowane. Wszyscy socjalisci działają wbrew naturze na siłę pomagajac jednostkom nie przystosowanym.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wozak71    140

Ciekawe że najwięksi socjaliści w tym kraju to rolnicy. Jak by nie było tylko w bolszewickiej UE rolnicy dostają dotacje, dopłaty itd. Jak jesteś takim kapitalistom to oddaj dopłaty i to co dostajesz z UE i gospodaruj jak na wolnym rynku. Zobaczymy jak długo pociągniesz jak bez dopłat w Europie.


Ciekawe że najwięksi socjaliści w tym kraju to rolnicy. Jak by nie było tylko w bolszewickiej UE rolnicy dostają dotacje, dopłaty itd. Jak jesteś takim kapitalistom to oddaj dopłaty i to co dostajesz z UE i gospodaruj jak na wolnym rynku. Zobaczymy jak długo pociągniesz jak bez dopłat w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

co za problem niech zlikwidują dopłaty w całej  UE

przed wejściem mieliśmy dopłaty ? nie ...   konkurowaliśmy z tymi co je mają  czy nie ? 

więc o jakim wolnym rynku tu zmyślasz ? 

druga sprawa nie używaj słów,  których nie znasz znaczenia bo  to żałosne 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wozak71    140

No własnie dotacji nie było. Dziś nie ma wolnego rynku.Za to są dotacje. Jak w socjalizmie. Bez nich nikt by się w Polsce z roli nie utrzymał. Tyle faktów.  Rolnicy to socjaliści. Jak nie znasz tego pojęcia to zapoznaj się ze słownikiem słów i wyrażeń bliskoznacznych. Podpowiem Ci od socjalizmu :) I ucz się skoro nie wiesz. Przyda ci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Ciekawe że najwięksi socjaliści w tym kraju to rolnicy. Jak by nie było tylko w bolszewickiej UE rolnicy dostają dotacje, dopłaty itd. Jak jesteś takim kapitalistom to oddaj dopłaty i to co dostajesz z UE i gospodaruj jak na wolnym rynku. Zobaczymy jak długo pociągniesz jak bez dopłat w Europie.

 

Funkcjonowanie w socjaliźmie nie czyni cię socjalista. Jak żyłeś w komunie to byłeś komunista?

Ja biore dopłaty czy 500+ z prostej przyczyny - płacę za to. Niezmienia to faktu ze wolałbym nizsze podatki i brak dopłat ale wtedy tysiące krewnych rządzących z każdej kolejnej ekipy nie mogłoby liczyc na ciepłe posadki i żyć za nasze podatki

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wozak71    140

Ale popierasz. Skoro korzystasz z tego co Ci dają. A to socjalizm. Komunizm to inna bajka. Tam nie miałeś wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Jesli  uważasz ze i korzystanie jest równoznaczne  z popieraniem to dalsza dyskusja bedzie trudna. By sprawe doprecyzowac - jak korzystamy z ruskiego gazu to znaczy ze popieramy Rosję?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wozak71    140

A mamy wyjście by obecnie nie brać gazu z Rosji? Mało inteligetne pytanie w kontekście podpisanych długoletnich umów przez złodziei z peselu. Ale tak oczywiście wspieramy tym Rosję i jej budżet. W końcu tam idą nasze pieniądze jakbyś nie wiedział :) To czyj budżet zapełniasz? Pomyśl zanim coś napiszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj