silver105

Jakie rzadko spotykane maszyny są u Was w okolicy?

Polecane posty

samczyk1991    83

U mnie w wiosce Ursus rządzi , poza nimi kilka zagranicznych można zobaczyć, Np tylko ja w mojej wiosce mam MF'a ;)


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusik1634    1

ja nigdy nie widziałem w mojej okolicy same, lamb., mój wujek ma DF duż jest john deerów z agro-efektu i maszyn od korbanka nie tylko traktorów a NH to nawet nie pytajcie bo nie znam nikogo kto by miał taki sprzęt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bili    2
a widział ktoś wyorywacz samojezdny produkcji ZSRR?

 

albo rs-09

 

 

ja mam kirowca k 700a 240 KM ruska maszyna bardzo rzadko spotykana ;)

 

he he RS 09 jest u mnie w okolicy ciekawa konstrukcja jak na ciągnik :)

a co do kirowca to jast u nas gospodarz który ma ich aż pięć :) i obrabia nimi 1600 hektarów facet wydzierżawił wszystkie ziemie wokół po upadłym PGR i jeszcze dobiera jak mu sie gdzieś trafi kawałek ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metys    0

U mnie w okolicy nie ma ani jednego Fendta, DF, Renault, Kubota, Kirowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

U mnie w okolicy są ciągniki każdej marki, nie ma tylko kuboty i claasa. Jest tesz maszyna do zbierania kamieni Kongskilde i praso-owijarka Gallignani.


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jd3    0

U mnie na wsi gosc ma Kombajn Claas Bautz Titan. Śmiesznie wyglada i dziwna nazwa :D


Jest jedna rzecz czym Polska moze sie pochwalic - to ciagniki marki Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamkon    16
A u nas w jednej wiosce jest więcej krów niż mieszkańców. :)

U mnie na wsi jest tak samo :D i ani jednej świni. Nie ma też nawet jednego zetora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSZ110    163

U mnie nie ma takich ciagników jak Claas, renault, fendt, Deutz Fahr i inne zachodnie. Bardzo duzo ursusow, zetorow MTZ oraz nie sa spotykane smieszne T25. Nie ma sieczkarni samobieznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

Umnie w pobliskiej wiosce jest ursus c-45 i jedem gospodarz we wsi.(ja)

  • Like 1

Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendtrisix    32

U mnie w okolicy to nie było claas'a lexion'a 600 ale właśnie przyjechał :D. tylko jeden koń jest, NH tc to chyba w ogóle niema i John deere'ów z seri 8030 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poke912    0

U mnie są dwa Ursusy serii FINN (914 i 1614) i ten sam właściciel ma 1224 DL i 5 bizonów na chodzie też ma

Ogólnie żadnego kirovca nie ma u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Unas we wsi dziś przybył opryskiwacz samojezdny i jest to pierwszy egzempaż w okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubala993    4

U mnie w okolicy jest traktor własnej konstrukcji o nazwie wymyślonej przez właściciela Jeep pyzatym można spotkać Vistulę koleś kupił ją w celach kolekcjonerskich ima jeszcze 5 zetorów bocianów i teraz najważniejsze ja posiadam jedyny ciągnik sześcio cylindrowy i 3 Bizony w tym niebieskiego Rekorda z 96r. i wszystkie sprawne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profus2    5

U mnie rzadko spotyka się Jd Ale najrzadziej (tu się nie zdziwcie ) Kombajn jeszcze 6 lat temu było 3 kombajny potem odszedł jeden potem drugi i nie dawno trzeci Ale moje tereny to zagłębia sadownicza to się nie dziwic


John Deere-jedyny słuszny odcień zieleni:P
Pozdrawiam wszystkich sadowników !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

U kuzyna we wsi zadko spotykana jest Valtra tylko moj kuzyn ma ciagnik tej marki i Rekord przewaznie sa zwykle Bizony albo NH, Claas czy JD a Rekord jest tylko jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woyto    16

u mnie jest jedna ANNA ludzie sie patrzą jak na ufo

 

kolega miał wistule jak kosił to druga osoba wode w chłodnicy uzpełniala,sprzedał i dalej nia kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj