Gość Profil usunięty

Jakiego macie operatora telefonii komórkowej

Polecane posty

Zetor5340    1
Tak samo i ja

Potwierdzam, u mnie cała rodzina siedzi w plusie i nikt zasięgu nie gubi :D a na różnych że tak powiem "zadupiach" sie bywało i zasięg w miare był, spadł lekko ale nigdy nie zgubiłem całkowicie.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol12    0

Ja mam erę... zasięg jest dobry a zniżki tam jakieś mam bo już jestem parę ładnych lat z nimi :D A teraz planuje przejść na Prałat Mobil :D :D :D:)


U-R-S-U-S ------> moc i potęga :)

ZAPRASZAM NA MOJE FORUM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Ja mam w mixie w Plusie i jest dobrze.Wada sa doladowania co miesiac,ale mozna sciagac tyle pakietow ile sie podoba.Nalogowo to kiedys pisalem po 200 esow na dzien(rekord ponad 300),a teraz po 10-20 na dzien,a czasem zero.Ciesze sie z tego,ze "rzucilem" to. :)


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

Ja też mam Mix'a xD fajne są te pakiety :)


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Ja mam jeden telefon w Plusie drugi w Orange dzwonie i piszę z którego taniej :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus    22

Ja mam w Orange MUSIC


Claas Arion 410 CIS
Zetor 5340 + Track Lift 100
Fortschritt E 514
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fedzio255    1

Ja mam dwie karty orange i plus i używam tylko plusa bo z orange to zasięgu czasem brak i esy dłużej przesyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caseon    1

Ja mam orange dla firm zasieg w kazdym miejscu (czasem gdzies sie zdazy jakas dziura ze niema) ale takto jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w Mix Plusie, miałem w Orange w Erze, ale jednak najlepiej mi w plusie, wierza pod nosem:D, Tanie rozmowy i esy:d


Pozdrawiam wszystkich rolników z AF:D
Liczy sie siła i potęga Ursus 1014, Deutz Fahr Agrotron 130 i Claas Tucano320
Moc i Wytrzymałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobiasz912    1

ta ja widze że dużo osób ma w plusie tak jak ja, zasięg zawsze i dużo pakietów


Praca rolnika godna jest szacunku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

e tam orange i tak jest najlepszy mnie w plusie wku** to ze jak sie nie ma nic na koncie to nie mozna wysylac esów z pakietu a w orange jest to mozliwe :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo161    0

W dzisiejszych czasach zasięg ma każdy operator wszędzie u mnie, co 10 kilosów średnio jest wieża. Oczywiście mam simplusa już od 4 lat, bo najtaniej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie w Plusie nie ma dobrego zasięgu i miałem z Orang ale mi zablokowali konto:p potem z Heyah ale Pinu zapomniałem i mimo słabego zasięgu teraz będzie Plus :D

EDIT

Mój tata w orange jest jakoś od początku telefonii komorkowej w polsce najpierw miał Plusa, ale potem zmienił na Orange i jest już z nimi ponad 7 lat albo i dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor5321    1

mój tata też ma w orange

a ja mam w plusie i co mieśionc zmieniam numer

bo mam karty startowe za 3 zł na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

Mam Erę i Heyah i zasięg mam jakbym stał pod anteną i to gdzie nie będę w oborze na polu itd.A z Plusa i Orange miałem i w życiu już nie chcę mieć bo za Chiny nie mam nigdzie zasięgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matias89    2

Ze względu na zasięg mam Orange ale w krótce ma sie pojawic nadajnik z Ery więc automatycznie przechodze ze wzglądu na tańsze i większy wybór telefonow na abonament


Moje filmy na YouTube: http://pl.youtube.com/user/Godziu89 <----- zapraszam do oglądania i komentowania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

a ja mam francuskiego orange i zasieg mam tam gdzie slonce niedochodzi


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj