Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
soltys48    19717

Soltys przyjada teraz 2x kuhn 1200 l i belkami 21 m na komputerze. Ja biore jeden na alu lancach i cena o kilka tysi mniejsza niz ten hardi....

ja potzrebuje o belce max 18m i do 1000l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LordFift    3

Proszę , jaki  piękny obraz zróżnicowania ceny  w zależności od regionu Polski.

https://www.olx.pl/oferta/rauch-mds-61-nie-amazone-sulky-CID757-IDkwy18.html

 

 a tutaj ten sam , juz za 6200 zł.

https://www.olx.pl/oferta/rozsiewacz-rauch-kuhn-sulky-vicon-kverneland-amazone-CID757-IDjzacP.html#e5ea2693a3

 

To ja sprzedaje od wujka  Rauch MDS 701 z 1998 roku wystawiony za 4400zł i nikt nie dzwonił nawet

A tu gość kupił za 4500zł i che za 6200zł sprzedać

 

Edytowano przez LordFift

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W drugim ogłoszeniu jest 3200 a nie 6200. Stan lepszy i rocznikowo młodszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    588

Cena 3200 dotyczy Sulki , mds 61 6200 zł, wiem bo pytałem . To jest ten sam egzemplarz.

Edytowano przez andrzej78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

Ja kupiłem Brzeg MX za 1800 stan bdb. , a ludzie o wiele gorszy stan cenią od 2500 do 3500 i potem sprzedają to latami. Chyba niektórzy traktują to jako lokatę kapitału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LordFift    3

Ja osobiście mam Rauch MDS 62 kupiłem go za 800zł włożyłem 300zł i jest jak igła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Ma może ktoś opony 20/650 na sprzedaż dwie w dobrym stanie do woza najlepiej do 50 km od radomia.

Chyba kolego cię poratuje tylko sprawdzę jutro czy aby na pewno ten rozmiar pisz na pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ten rozsiewacz Rauch już się sprzedał za taką kasę, bo zostały zdjęcia sulky a cena już 3400. Sulky jest w niezłym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecho    0

Produkuje coś podobnego który z polskich producentów https://www.youtube.com/watch?v=gijCdmgGyNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9916

Ja tego lakieru za dużo na niej nie widzę :o
Jakby komuś byly potrzebne części do renault kangoo 99 r posiadam calego na części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

no gdzie, co, jak nie, piękna rdza metalic default_images_smilies_smf_nabijasie.gif


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Śmiej się jak u mnie w okolicy nawet wyższe ceny są. 100 zł za kostkę 200 kg co daje 500 zł za tonę i wiezione z Węgorzewa. Kupujesz, albo patrzysz jak bydło w gó... stoi. W wielkopolsce też ceny nie mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od początku roku kupiłem 30 belek 160×120 po 40zł.
42 belki 120×120 po 43zł
I 18 belek 160×120 po 50zł.
U mnie 90% ozimin w 2016r wymarzło i słomy jest b.mało ale ceny proponowane przez handlarzy to czysta spekulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj