Polecane posty

Gość   
Gość

Siłownik a raczej coś co tam popycha jest w środku kolumny i z kolumny jeden dron zek do przodu idzie a potem tak jak w 360 pod spodem złączone dwa koła drążkiem.Grunt aby wiedzieć od jakiego samochodu ta kolumna a nie wiem bo majster nie chciał mi powiedzieć..To prosta robota.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791
10 minut temu, sumek666 napisał:

no dobrze ale taki jest siłownik jak na tej aukcji? bo na takim mi właśnie najbardziej zależy.

a czemu chcesz właśnie tak? z tego co słyszałem akurat to jest najdroższym rozwiązaniem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafix255    39

Pytanie techniczne do Was. Znacie bądż polecacie jaką firmę/osobę która super remontuje od podstaw przyczepy?? Nowa zabudowa, elektryka, pneumatyka, zabudowa piaskowanie plandeka tak na cymes. Ja jestem z Kutnowskiego (łódzkie) i tak do tych 120km promień bym dał do remontu bo trafiaja mi się ramy od HL 8011 i tylko kwestia zeby ktoś to zrobił dobrze bo mam HL 6011 po odbudowie blisko chłopak robił niby zaczął się bawić ale osobiscie nie polecam nikomu.... Nawet przewody od hydrauliki były stare.... siłowniki ciekły.. długa historia i teraz szukam kogoś godnego polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jutro zrobię zdjęcie to może ktoś pozna od czego ta kolumna i od czego pompa oleju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
9 minut temu, rafix255 napisał:

Pytanie techniczne do Was. Znacie bądż polecacie jaką firmę/osobę która super remontuje od podstaw przyczepy?? Nowa zabudowa, elektryka, pneumatyka, zabudowa piaskowanie plandeka tak na cymes. Ja jestem z Kutnowskiego (łódzkie) i tak do tych 120km promień bym dał do remontu bo trafiaja mi się ramy od HL 8011 i tylko kwestia zeby ktoś to zrobił dobrze bo mam HL 6011 po odbudowie blisko chłopak robił niby zaczął się bawić ale osobiscie nie polecam nikomu.... Nawet przewody od hydrauliki były stare.... siłowniki ciekły.. długa historia i teraz szukam kogoś godnego polecenia

tutaj pytaj. mi się podoba ich robota

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-rolnicza-ifa-hl-hw-8011-hk-8-z-niemiec-CID757-IDCajd2.html#91f5e12822


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28761
8 minut temu, Wiesi0 napisał:

Jutro zrobię zdjęcie to może ktoś pozna od czego ta kolumna i od czego pompa oleju.

Strzelam że pewnie od Lublina zestaw zaadaptowany, to dosyć popularne rozwiązanie, co chwilę na YT widać takie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
15 minut temu, kopin napisał:

a czemu chcesz właśnie tak? z tego co słyszałem akurat to jest najdroższym rozwiązaniem

 

mam takie w 80tce i dzała. mało elementów. z tymi poprzeczkami to jakieś drążki, uchwyty ch*je muje sto pińsiont głowek do smarowania a ić pan w uj

4 minuty temu, bratrolnika napisał:

Strzelam że pewnie od Lublina zestaw zaadaptowany, to dosyć popularne rozwiązanie, co chwilę na YT widać takie coś

 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafix255    39
23 minuty temu, sumek666 napisał:

no też własnie patrzyłem na ich ogłoszenia i wygląda to w miare ok.

patrzę też na tych https://www.olx.pl/oferta/3-hl-hw-3-stronny-wywrot-6011-hw-8011-ladownosc-6-przyczepa-rolnicza-CID757-IDB62br.html#9718151f2b i widzę że  mają roboty

bo kupno nwej bez dofinansowania naprawdę mija sie z celem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafix255    39
1 minutę temu, sumek666 napisał:

o koluszkach najwięcej Ci powie @Rolnik1973

rzuć okiem w jego galerię ma tam od nich kupioną

on ma z Kalinowic w lubelskim. teraz patr0zyłem na jego galerię...  Powiem wam ze 2 czy 3 tys nie graja roli na takiej przyczepie bo ta wyszła tanie w zakupie a zabawy jeszcze będę na wiosne raz ja malował bo miejscami nawet słabo pomalowana jest ale juz nie rzucałem sie o to.. wiecej nie zarobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12203
sumek666 napisał:

o koluszkach najwięcej Ci powie @Rolnik1973

rzuć okiem w jego galerię ma tam od nich kupioną

Nie Koluszki tylko Jatutów koło Zamościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To ze 100km od Ryśka.

A tam gdzie te youtubery rolniki z hoolywood kupowali

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafix255    39
13 godzin temu, Wiesi0 napisał:

To ze 100km od Ryśka.

A tam gdzie te youtubery rolniki z hoolywood kupowali

no a oni właśnie od kogo dokladnie je wzieli bo po tych filmach nie mogłem dojść.. z Sępólna Krajeńskiego czy z Koronowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifarifa    16

Z Sępólna Krajeńskiego,wylot na Bydgoszcz.Dalej w tym kierunku jest zagłębie firm remontujacych przyczepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19780

Dokładnie , te dwa przygłupy brały niedaleko sępólna

tam rzeczywiście gdzie byś nie podjechal to wszędzie remonty hl

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559
15 godzin temu, slawek74 napisał:

Nie Koluszki tylko Jatutów koło Zamościa

Jatutów niedaleko Kalinowic jest i to praktycznie ta sama firma,tylko dwóch braci, z czego na jednego przyczepy a na drugiego ciągniki. Interesy takie same, pochodzę z tamtych stron i wiem jak wyglądają te sprzęty. @Rolnik1973 jak przyczepa po żniwach? Nie cieknie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12203
Belaruss820 napisał:

15 godzin temu, slawek74 napisał:

Nie Koluszki tylko Jatutów koło Zamościa

Jatutów niedaleko Kalinowic jest i to praktycznie ta sama firma,tylko dwóch braci, z czego na jednego przyczepy a na drugiego ciągniki. Interesy takie same, pochodzę z tamtych stron i wiem jak wyglądają te sprzęty. @Rolnik1973 jak przyczepa po żniwach? Nie cieknie jeszcze?

A co ma w przyczepie cieknąć ? 😃 tez mam z tamtąd brandyske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafix255    39

No chłopaki właśnie w przyczepie moga się pocić przewody, z siłowników może się lać więc to jest ważny temat.

https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/iN9Ks/   czuje żę ci ,,słynni jutuberzy,, kupili od niego przyczepy

a ten https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-hw-hl-8011-3-stronny-wywrot-8-ton-idealna-CID757-IDv7ZhE.html#efdb91accc      mi odpisał że też remontuje przyczepy według uznania klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Osobiście widziałem przyczepę z Gniezna na skupie. Kilka godzin pogadałem z rolnikiem co ma taka. Zadowolony jak cholera. Mi też się podobała i nawet ładnie pomalowana. Koła tirowskie całkiem  ladne. Spinane burty na pas transportowy. Plandeka ok. Mówił, że jak pada to nic nie cieknie, ale z praktyki musi uchylać burty bo się skrapla jak stoi na dworze. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj