Polecane posty

daron64    4292

@soltys48

6kola to tutaj na opony dużo za mało, a gdzie resztę. Jeszcze ciekawe co więcej do zrobienia jak jest w takim stanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmarcinn001    25
2 godziny temu, bratrolnika napisał:

Przecież tam nie ma nawet słowa o papierach z i tablic też nie widać. Akurat te przyczepy robi gość niedaleko mnie, koło Skierniewic, i u niego cena za taką nową to 12500, a tu używana za 16000

Za 12,5tys dostaje sie przyczepę tylko z górnym otwieraniem i burtą 50. Dodatkowo bez sypu na zboże w tylnej burcie. 

Zresztą ta przyczepa stoi w ogłoszeniach od sierpnia, więc cena jednak za wysoka.

 


Od myszy po cesarza, wszyscy żyją z gospodarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
6 minut temu, soltys48 napisał:

już pytałeś

i kurła tak byliśta zajęci "żytem" że nikt nie zauważył chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7909

I w zimę na zgaszonym silniku nie zamarznie bo sobie webasto cyknie i w jajka będzie miał ciepełko. A tak na poważnie to po fotkach ok bo pewnie malowanki było. Jeżeli mechanicznie ok to fajny traktorek według mojej myśli. 3p to dziad przynim. 

@Agresta twoje ziemniaki ktoś na obiad wszamał😆😆😁

Edytowano przez stempos1980
Dopisanie posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4471

Duża ilość skrobi mają,jak byś chleb mąką zagryzal.Bardziej mi się wydaję ze to takie przemysłowy,przynajmniej ja z takimi miałem styczność

Edytowano przez Baks00
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791
18 minut temu, Agrest napisał:

A jadł ktoś fioletowe ziemniaki, smaczne to?

ja kiedyś zjadłem zielonego,to się potem fioletowy zrobiłem ,ale to się chyba nie liczy ? 😉

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
26 minut temu, stempos1980 napisał:

I w zimę na zgaszonym silniku nie zamarznie bo sobie webasto cyknie i w jajka będzie miał ciepełko. A tak na poważnie to po fotkach ok bo pewnie malowanki było. Jeżeli mechanicznie ok to fajny traktorek według mojej myśli. 3p to dziad przynim. 

@Agresta twoje ziemniaki ktoś na obiad wszamał😆😆😁

z tego co wyczytałem to ma rewers i porządny skręt mają także myślę że ciągnik praktycznie do wszystkich lekkich prac od koszenia do rozsiewania nawozu a nawet z turem by fajnie polatał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt308lsa    427

Zamiast szukać następcy na 3p lepiej kupuj pług 4 skibowy do zetora i udowodnij nam wszystkim prawdziwe oblicze zetora potwora :D

 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
4 minuty temu, Fendt308lsa napisał:

Zamiast szukać następcy na 3p lepiej kupuj pług 4 skibowy do zetora i udowodnij nam wszystkim prawdziwe oblicze zetora potwora :D

 

ty sie nie boi ;) jak sie trafi to bedzie albo 3x50 albo 4 skibowy ;) chyba że nic ciekawego nie bedzie to sie kupi co bedzie w dobrym stanie i w odpowiedniej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj