Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
soltys48    19724

nawet pojedyncze po te 8 zeta zachęcająco

15 minut temu, mf362 napisał:

A potem z takim case problem z rejestracją po takim czasie od sprowadzenia

żaden problem

edit

co jest urwa z tymi powiadomieniami??

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4417

Sporo wyświetleń,więc nie wiem jak tam w tej lokalizacji,ale obstawiam że najlepsze mogą być wybrane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

exportowana do warsztatu na malowanie i handel 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

U poprzedniego właściciela jak zetorka malowali, to nawet kablom nie odpuscili.  Cała wiązka czarna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arkady12    18

widać że malowany ten mf na masce przy kabinie winna być uszczelka są tylko odciski w starym lakierze, ramiona tuza całe w farbie ( raczej nie realne w polu a na pewno nie ten połysk farby tak samo czarna farba kabiny jest świeża) po mijając miejsca gdzie mf się zawsze poci i na moście w kabinie i tam by na pewno były zabrudzenia z oleju np. przy maglownicy :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
2 godziny temu, daron64 napisał:

U poprzedniego właściciela jak zetorka malowali, to nawet kablom nie odpuscili.  Cała wiązka czarna :)

Podobnie u mnie w 3p jest 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No bez jaj . 60 to już za drogo za niego by było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517

Toż to prawie nówka , kupisz takiego to do śmierci będziesz śmigał bez problemów :D


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906

To tak wychodzi że niekturzy biorą ślub z Zetorem a potem do grobowej deski🤔 Koledzy szukam korpusu do pługa podorywkoweg starszy typ ramy czyli rogacz jak to muwią u mnie na ten pług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1458
43 minuty temu, stempos1980 napisał:

To tak wychodzi że niektórzy biorą ślub z Zetorem a potem do grobowej deski🤔 Koledzy szukam korpusu do pługa podorywkowego starszy typ ramy czyli rogacz jak to mówią u mnie na ten pług

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8061
47 minut temu, stempos1980 napisał:

To tak wychodzi że niekturzy biorą ślub z Zetorem a potem do grobowej deski🤔 Koledzy szukam korpusu do pługa podorywkoweg starszy typ ramy czyli rogacz jak to muwią u mnie na ten pług

To jest ten co ma dwie korby przy wierzyczce? 

@MF675ursus nie rób konkurencji @zetorki12 xD

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj