Polecane posty

extrabyk    5593

Miałem takiego na początku lat 80-tych z 3 biegową skrzynią tylko,że w kolorze zielony groszek...szybko go dobiłem dziwnymi przeróbkami i szaleńczą jazdą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

Byłeś do przodu względem mnie bo ja marnym Rometem a Ty już na czterech kółkach kabrioletem :D a taki wózek ze zdjęcia to teraz pewnie też sporo kosztuje...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28838

ile kosztuje nie wiem, ale parę lat temu mamuśka wyciągnęła go ze strychu, umyła, i moje pociechy tez w nim woziła, wszyscy się śmiali że taki staroć, a potem okazało się że po 20 latach na strychu jeździ lżej od tych naszych nowych ze sklepu, i łatwiej w nim dzieciaczka uśpić, bo fajnie się buja gondola na tych paskach, i tak wrócił do łask na kolejne pokolenie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

Jeśli to Twój to trzymaj go dla następnych...jeszcze Tobie się przyda a później dla wnuków żeby nie musiały wychowywać się od noworodka w tych chińskich gównach. Taki wózek to jak stary Jaguar czy Aston Martin. Mam chyba z jedno zdjęcie swoje w podobnym z 69 roku...ale mojego wózka już nie ma...

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zamienić? Teściową lepiej oddaj.

W takim wózku to i ja się wychowałem. Wypaść z niego też podobno potrafiłem. Niedawno widziałem taki nowy retro wózek, więc robią na wzór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
13 minut temu, soltys48 napisał:

ciekawe czy na moja babę by się zamienił

musiałby wyprobowac czy tez zechce jezdzic ,i czy wrazie czego jak by obiad niesmakował czy reklamacje przyjmiesz

Edytowano przez jarecki
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28838
37 minut temu, extrabyk napisał:

Jeśli to Twój to trzymaj go dla następnych...jeszcze Tobie się przyda a później dla wnuków żeby nie musiały wychowywać się od noworodka w tych chińskich gównach. Taki wózek to jak stary Jaguar czy Aston Martin. Mam chyba z jedno zdjęcie swoje w podobnym z 69 roku...ale mojego wózka już nie ma...

ten ze zdjęcia to poglądowy, jakieś w internecie znalezione zdjęcie, ale miałem taki sam

co do tego że mi się jeszcze przyda-myślę że już nie, bardziej u brata bo on jeszcze przychówku nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KroneMat    17
18 minut temu, czesio200 napisał:

Mam ze 3 zestawy, ale do Poznaniak standard;)

A podejdą do amazone standard ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
1 godzinę temu, Thomas2135 napisał:

Zamienić? Teściową lepiej oddaj.

W takim wózku to i ja się wychowałem. Wypaść z niego też podobno potrafiłem. Niedawno widziałem taki nowy retro wózek, więc robią na wzór. 

Widać tego skutki 😅

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, soltys48 napisał:

ciekawe czy na moja babę by się zamienił

Ojjj . Na krawędzi jesteś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19865
2 godziny temu, Thomas2135 napisał:

Zamienić? Teściową lepiej oddaj.

W sumie lepsza opcja

2 godziny temu, jarecki napisał:

czy wrazie czego jak by obiad niesmakował czy reklamacje przyjmiesz

na to ze bedzie smakowało gwarancje na pismie daje

1 godzinę temu, KroneMat napisał:

Witam. Czy posiada ktoś na sprzedaż spulchniacze śladów do siewnika amazone d7 standard ?

mam od d7 special II

@zetorki12 czy na krawędzi?eeee chiba nie

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4305

Jakie tam na krawędzi - był tu niedawno taki, co to bez wiedzy swojej dziewuchy jej zdjęcie wstawił i pisał, że krzywo stoi, bo ja pewnie cycki przychylaja :)

Powtarzam pytanie - wie ktoś, gdzie można dostać kompletna szybę tyłnia z ramka, do zetorka ciężkiej serii? 

Edytowano przez daron64
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19865
6 minut temu, daron64 napisał:

Jakie tam na krawędzi - był tu niedawno taki, co to bez wiedzy swojej dziewuchy jej zdjęcie wstawił i pisał, że krzywo stoi, bo ja pewnie cycki przychylaja :)

Powtarzam pytanie - wie ktoś, gdzie można dostać kompletna szybę tyłnia z ramka, do zetorka ciężkiej serii? 

wiem jeno z telefonu nie umiem linka wstawić

o tego mi chodzilo

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
35 minut temu, daron64 napisał:

Jakie tam na krawędzi - był tu niedawno taki, co to bez wiedzy swojej dziewuchy jej zdjęcie wstawił i pisał, że krzywo stoi, bo ja pewnie cycki przychylaja :)

Powtarzam pytanie - wie ktoś, gdzie można dostać kompletna szybę tyłnia z ramka, do zetorka ciężkiej serii? 

No gdzie ? Ja bym takie cóś przegapił ?

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ło masz . Tak czułem że za mało czasu na AF poświęcam i mogę coś przegapić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19865
11 minut temu, bratrolnika napisał:

Wyprostowalismy mu kręgosłup moralny i zaraz usunął😂

może niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj