Skocz do zawartości

Polecane posty

Thomas2135    1188

Co do tamtego rozsiewacza to ma pewną wadę, tj stabilność. 5 m szerokości załadowane do pełna na wąskim rozstawie kół nie jest zbyt stabilne. Jak ktoś ma górki i inne pochyłości to może zapomnieć.

jahooo    244

Pewnie ci odpowiada ze względu na córkę właściciela :D

Thomas2135    1188

Ło co chodzi, bo nie wiem? :? U mnie płasko jak na stole to problemu nie ma. Napisałem co zauważyłem.

stuart    37

Witam, Panowie szukam tura do case mx 135, co powiecie na to, zna może ktoś z Was gościa

https://www.olx.pl/oferta/ladowacz-czolowy-trima-5-0p-quicke-q65-2007r-new-holland-case-steyr-CID757-IDezVxh.html#33f9e9Za 

Z te pieniądze kupisz dobry nowy polski produkt Ale nie K*** jakiś garażowy albo aby najtańszy. Bardzo dużo teraz polskich ładowaczy jedzie na zachód. 

Thomas2135    1188

Za 12 tyś to nic dobrego nie kupisz. Byle metaltechnik z amortyzacją co nie powala wykonaniem kosztuje 16 tyś brutto.

stuart    37

Za 12 tyś to nic dobrego nie kupisz. Byle metaltechnik z amortyzacją co nie powala wykonaniem kosztuje 16 tyś brutto.

A później tacy ludzie najwięcej krzyczą czyja wina że niemcy przejmują polskę bo nasza gospodarka jest znacznie słabsza :D

soltys48    314

Spaw met na full do 16 netto,chwalą se go ludzie

Thomas2135    1188

Ja jestem oczywiście za polskimi ładowaczami. Chodziło o cenę 12 tyś za którą nic dobrego nie kupi. Taki hydramet extreme to już coś, agromasz też niezły tylko za takie trzeba zapłacić.

zajaczek75    0

Szanowni koledzy to co mi doradzacie kupić polski spaw -met ? faktycznie w opiniach ludzie wypowiadają się pozytywnie

PRIMO    174

Kolego lepiej dołóż parę złociszy i kup coś porządnego żebyś później nie pluł sobie w brodę jak zacznie się coś giąć i pękać

zajaczek75    0

Kolego lepiej dołóż parę złociszy i kup coś porządnego żebyś później nie pluł sobie w brodę jak zacznie się coś giąć i pękać

Masz rację tylko pytanie co to ma być. Pewnie więcej doświadczenia macie wiec proszę o rade

PRIMO    174

Ja mam z Hydrametu Giżycko Tur 12 od 2004 r. i jeszcze nic się nie wygięło tylko pękła prawa adaptacja ale to była wada fabryczna.Dwóch znajomych ma z Biedaszek i też nie narzekają a lekkiego życia nie mają.Popytaj jeszcze innych użytkowników 

szymon09875    94

Spaw met jest z mojej okolicy bliskiej i naprawdę firma robi konkretne ladowacze. W tych pieniądzach wydaje mi sie ze warto wziąć go pod uwagę

stuart    37

Metal-technika nie polecam, praktycznie z każdym egzemplarzem problem. Metal-fach na okrągłej belce są bardzo dobre, nie produkują już ich a używanego ciężko złapać. Te nowe też pękają ale podobno poprawiona ta wada i naprawia ją serwis nawet po gwarancji. 

kizak    65

Dobrze pogadać ze sprzedawcą,to można wyrwać w cenie 12-13 tys :)  z metal  fachu,czy  metal technika kompletnego 1600 kg,mam tego pierwszego,i to wraz z montażem,transportem i gwarancją i nic cię nie interesuje że może coś nie pasi :) . Miałem ten sam problem z zakupem,ale płacić za stary wybity cenę nowego,w moim przypadku chciał 11,5 tys.,przywieść i zamontować,o ile idealnie będzie pasować,a jeśli nie :blink: ,chcesz to i na krechę sprzedadzą. Oczywiście sąsiedzi mówią że za wielki [mają mniejsze],biorę na paleciaka bb 1000 kg i jadę,a i w przypadku uderzenia z przeszkodą [szufla] jest on masywniejszy. Oczywiście zachodni być może jest z lepszego materiału,nie wiem i przez to jest ze 100 kg lżejszy,ale co do spawów ,czy wykonania naprawdę nie ma za co się przyczepić. A teraz dostanę po łbie od wielbicieli lub fanatyków ładowaczy za 35 tys i fanatyków z najwyższej półki na 14 ha.   

stuart    37

Chcesz to dam ci namiary na firmę co montują w całej Polsce

Thomas2135    1188

Ile za taki ładowacz do 904 trzeba wyłożyć z Metalfachu? Ten rok się przetłukę starym, ale w nowym trzeba pomyśleć o czymś.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się