Polecane posty

jarecki    3274
29 minut temu, 6465 napisał:

Co myślicie o tym rozrzutniku mam zamiar jechać go obejrzeć a trochę daleko.

https://www.olx.pl/oferta/rozrzutnik-obornika-tandem-8-ton-CID757-IDsEDjf.html

brak rocznika i jakiej firmy , rocznik to wiadomo stan sie liczy jakoś układ jezdny jest pod srodkiem za małe dociazenie ciagnika i rozrzutnik moze na zaczepie skakac iniewiem czy ta os jakas niejest wąska bo takie kapcie powinny byc szersze po mojemu od rozrzutnika 

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
Dnia 9.01.2019 o 10:52, zetorki12 napisał:

Nadal Was to bawi ? Wciskajcie F5 na klawiaturze na tej stronie i szykbo po tysiaku nawalicie . Tylko bez przesady , bo was olx zablokuje .

No a jak ... :P i nabicie 100 wyświetleń zajmuje moment dzięki temu czarodziejskiemu klawiszowi 😛

Gościu w końcu ogłoszenie zdejmie bo będzie się bal że jak tłum ludzi się zjedzie to się pozabijają o tą ramę 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25619

Olx w zamian za reklamę wykupi tą ramę i w ramki obsadzi😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudi834    18

To teraz wysylajcie wiadomosci zobaczymy czy nadarzy odpisywac a pozniej akcja z dzwonieniem heee

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Nie wiem co was w tym tak bawi? I czy robicie z gościa głupka czy z siebie wariatów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

A ja głupi chciałem tą maszynę pochodzącą z byłego związku radzieckiego  kupioną w składnicy obecnie w stanie db. do bdb. sprzedać za tyle samo .

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975
zlomiarze i pijaki na PKP się grzeją i na hotspocie siedzą patrzą gdzie kto jaki złom ma żeby zapitolic 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12192
jest zima to roboty nima Dariusz/Janusz biznesu dał nam zajecie i ceni zawzięcie 😉 ja mu wysłałem wiadomość że daję 1400 powoli zchodźcie z ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28758

Prawda jest taka że każdy link dodany tutaj jest kilkanascie razy więcej wyświetlony niż normalnie. Kiedyś dodałem tu link do swojej aukcji, i z 600 wyświetleń na tydzień zrobiło się 3500 w dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517

To cza uważać bo Yacenty może zacząć prowizję pobierać ;)


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niech najpierw odda prowizje za każdą wypełnioną ankietę :D

 

Niezła akcja z tą ramą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12192
gdyby wystawił za normalne pieniądze nie byłoby sprawy a tak mamy beke😆
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roborolnik    5
Może ktoś potrzebuje koło: https://www.olx.pl/oferta/kolo-15-0-55-15-0-55-r17-opona-przyczepy-CID757-IDxRdsM.html na hasło agrofoto na pewno coś opuszczę😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudi834    18

Dalem 1000 zero odzewu za rame trzeba go sprowadzic na ziemie

 

 

Edytowano przez dudi834
Pomylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28758

To metoda pomiarowa tych, co sprzedają sześćdziesiątkę na oponach do wymiany, i piszą że opony 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roborolnik    5
Może chodzi o to że mają inną definicję zużycia opon? Jeżeli przyjąć druty jako bierznik 0% to by się wszystko zgadzało a nowe opony miałyby 150% bierznika😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj