Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
extrabyk    5593
14 godzin temu, pawel885 napisał:

Pany czy 80 koni pociągnie vibroflexa 3m? ziemie raczej lekkie 

Da radę bez problemu na lekkiej ziemi. Żeby efekt był dobry trzeba jechać 12-14 km/h. i uprawiać dość płytko. W tych warunkach ta maszyna robi robotę idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Kurcze jestem w szoku bo wystawionego mam Zetora i full obserwujących a telefonów zero... Mimo że jest najtańszy z ogłoszeń... Chyba żniwa robią swoje... Chociaż u nas to już praktycznie pola pouprawiane xD

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za tani jest to ludzie myślą pewnie,że coś się w nim sypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759

A mi się wydaje że tu chodziło tą pseudo kabinę, Zetora to się kupuje żeby poczuć komfort po przesiadce z c360, a nie żeby w kufajce na jesieni jeździć. Każdy woli dołożyć 3 czy 4tys.zl i mieć wersję z normalną kabiną, niż potem szukać i dorabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@bratrolnika Gościu napisał, że ten ciągnik jest bez kabiny. Ale trochę to dziwne, bo słupki są, tylko szyb brakuje. Ja myślę, że coś kręci.

 

Oczywiście bez obrazy, kolego Luke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
11 minut temu, bratrolnika napisał:

A mi się wydaje że tu chodziło tą pseudo kabinę, Zetora to się kupuje żeby poczuć komfort po przesiadce z c360, a nie żeby w kufajce na jesieni jeździć. Każdy woli dołożyć 3 czy 4tys.zl i mieć wersję z normalną kabiną, niż potem szukać i dorabiać

Kabina do zetora to nie jest jakiś tam kosmiczny koszt https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-CID5-IDuhLyR.html#78912650a8

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Martinez mało wiesz że Zetory szły bez kabiny oryginalnie z samym daszkiem. U mnie ktoś podrabiał drzwi, szybę z przodu...

Kabina to koszt 4-5 tyś zł i nawet się spóźniłem po taką, cała kompletna tylko założyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Transport tego co ma być za Zetora się opóźni więc aż tak szybko nie zależy mi na sprzedaży. Pytanie za 100 punktów czy nie zrobić oryginału czyli odciąć tej przedniej części i zostawić daszek jak było w oryginale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję tak. Albo pełna kabina, albo zostaw sam daszek, tak jak było. Bo tylko przednia szyba to w sumie nic Ci nie daje.

Co do Zetorów, to faktycznie, mało wiem. Ja mogę powiedzieć dużo o Ursusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zostaw . Nie jest źle . Za taka cenę powinien amator się trafić . Moim zdaniem czas nieodpowiedni . Sprzedasz na pewno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

Ciągniki bez kabin są do pewnych prac niezastąpione i po to są produkowane do dziś i po to je ktoś kupuje. Nie rozumiem po co kupować ciągnik bez kabiny potrzebują takiego z kabiną i potem rzeźbić jakieś dziwne przeróbki skoro ciągników z kabinami jest zdecydowanie więcej i jeśli ktoś chce mieć kabinę to niech kupuje z kabiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Z ładowaczem cena powiedzmy 34 tyś zł, bez 30 tyś zł. Czas jest faktycznie średni bo żniwa ale mam jeszcze dwa tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Dobrze piszesz, była ale za to bo mi się spieszyło ze sprzedażą, ale wrzucam na luz więc cena na spokojnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wydaje. Też to widziałem. Poszedł za moją radą. :D

Strzelam, że jakaś zgrabna ładowarka wskoczy za zetora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12194

MARTINEZUrsus napisał: Faktycznie, kabina to mały koszt. Można kupić u naglaka dobrą kabinkę.  a niech ją chudy byk tą kabinę z naglaka miałem zetora ale już całe szczęście sprzedałem ☺ luke nic nie rób niech będzie jak jest w sumie to słaby czas na handel żniwa większy ruch dopiero na jesieni a najlepszy jak zaczną zaliczki dopłat wypłacać niedawno sprzedałem daszek taki jak ten na zetorze ponad dwa lata i jeden telefon a teraz niedawno drugi i gość odrazu konkretny przelał kase a za dwa tygodnie jego kolega go odebrał powiózł go 400kilometrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

Zetor nie jest szczytem moich marzeń, ale taki 4x4 z ładowaczem na moje gospodarstwo by się przydał. Cena ujdzie, stan na zdjęciach ciekawy. Za tę cenę powinien zejść ze stanu w ciągu max tygodnia :D

Wujo ma kabinę polską z Ostrowa w MTZ - powiem, że porażka, jeśli chodzi o wykonanie.

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@slawek74 To aż takie złe te kabiny? Ja myślałem, że tylko maski do ciapków i 60 tek. Bo na nie ludzie narzekali. No ale jak się chce sprzedać drożej np c360, to trzeba taką kabinę z naglaka wsadzić, do niej siedzisko pneumatyczne i odmalować oryginalną maskę. I cena z 20 tys.

@Luke16 Powinieneś sprzedać Zetora na luzie w przeciągu maks 3 tygodni. Tylko olewaj ludzi, którzy o wszystko się pytają, potem chcą się spotkać i nagle się nie odzywają. Ja już miałem styczność z takim czymś i wiem, co to znaczy. :)

Edytowano przez MARTINEZUrsus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12194
lepsza napewno orginalna w tej dach brzęczał i drzwi trochę mniej wygodne do wsiadania i trzeba by podłogę wyciszać bo kabina to tylko do błotników błotniki też dodatkowo tapicerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16
1 godzinę temu, MARTINEZUrsus napisał:

@slawek74

@Luke16 Powinieneś sprzedać Zetora na luzie w przeciągu maks 3 tygodni. Tylko olewaj ludzi, którzy o wszystko się pytają, potem chcą się spotkać i nagle się nie odzywają. Ja już miałem styczność z takim czymś i wiem, co to znaczy. :)

Wczoraj takiego gościa miałem, aż żona na mnie krzyknęła żebym rozmowę zakończył bo facet był tak uporczywy że on 30 wpłaca i jutro jest. Jestem człowiekiem spokojnym ale jeszcze jedno słowo i by się nie cenzuralnie skończyło. Ale jak ktoś dzwoni i mówi takim rozciągliwym zmęczonym życiem głosem to już wiem że raczej kupcem nie będzie... Kumpl też mówi żeby spokojnie czekać bo najgorszy czas akurat.

A ciągnik niezły bo praktycznie cały w oryginale. Na bardzo ładnych oponach radialnych

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quxfrix    1
Dnia 30.07.2018 o 13:36, quxfrix napisał:

Panowie potrzebuję ciągnika głównego na około 10ha. Dzisiaj natrafiłem na ten ciągnik: https://www.olx.pl/oferta/case-ih-885-xl-83-km-1987r-CID757-IDuIDNw.html#59c8552391 Czy byłby on odpowiedni na taki areał? Czy, aby te ciągniki nie są zbytnio awaryjne? Czy warto pojechać go obejrzeć? Czy nie  zawracać sobie nim głowy? Proszę o radę.

Dziękuję

Dziękuję wszystkim za rady. Udało mi się dowiedzieć, że ma on dwie wady: Cieknie trochę przewód paliwowy co idzie do pompy. Do wymiany jest łożysko w przednim lewym kole bo są duże luzy.   Z tego co pisze sprzedający to reszta Wszystko sprawne: skrzynia, półbiegi, wałek , podnośnik. Planuje go obejrzeć, ale nie wiem czy jest sens podjechać zobaczyć? Czy go sobie darować skoro w ogłoszeniu nie napisał nic o cieknącym przewodzie paliwowym i uszkodzonym łożysku? 

Dnia 30.07.2018 o 13:36, quxfrix napisał:

 

Edytowano przez quxfrix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj