Polecane posty

soltys48    19721
1 minutę temu, marulekk napisał:

 

no k**wa nie rozumiem w tym moim chłopskim łebie jak można dbać o pola, zasiewać itd.. a później modlić sie o grad, PARANOJA , jakby Mój dziadek taki coś zobaczył/usłyzał , że modlą się o grad to by z powrotem położył się do grobu 

ja tego nigdy nie rozumiałem i nie rozumiem widocznie inaczej byłem wychowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajny    4
11 godzin temu, kris148a napisał:

Gajny- już usunął zdjęcie z licznikiem. To ile ten ciągnik miał że cofnął na 80tys? ;) Moze by to zgłosić do prokuratury? Kradzież w biały dzień :(

Denerwuje mnie to z lekka bo sam od przypadku handluję maszynami i każdy chciałby kupić 20 letni traktor bez przebiegu i najlepiej za pół darmo i to nakręca takich ludzi ... Pewne jest że nie było sensu zdejmować tysiąca godzin z licznika więc poszedł do fachowca, a że komuś się trochę cyfry pomyliły to szczegół. Co do tego że powinno być to karane to racja 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064
Cytat

nie rozumiem w tym moim chłopskim łebie jak można dbać o pola, zasiewać itd.. a później modlić sie o grad, PARANOJA

jak z ubezpieczenia będzie więcej niż ze sprzedaży plonu to nie paranoja tylko ekonomia :)

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1539
1 minutę temu, marulekk napisał:

teraz w Ostrówkach stodołe+ obora niedaleko Białki okolice Szarkowa jak wiesz o co chodzi :) 

bardziej mi chodziło z kim robisz :) to przez miedzę można powiedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zapytaj marecka .On to jako przykładny katolik , wychowany przez prawdziwych Polaków , wytłumaczy Ci jak to w naszym kraju szanuje się kromkę chleba i i kłos ziarna który spadł na rżysko . :ph34r:

3 minuty temu, soltys48 napisał:

ja tego nigdy nie rozumiałem i nie rozumiem widocznie inaczej byłem wychowany

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19721

nic nie mam zamiaru to pytać bo z niego taki katolik jak że mnie baletnica....

jak babcia żyła i bym takie coś powiedział to by mnie z domu wygnała

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5353

@XTRO robie  z klientem ode mnie z wioski z Wólki Ł. -    Paweł W.:P 


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1539

aha, myślałem, że z ekipą z Kwasówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441
2 godziny temu, Rolnik1973 napisał:

Człowiek czekał może grad wymłuci, nawet tego nie ma, a jak ze sprzedażą zboża będzie tak jak i słomą to jak żyć, jak żyć?

Może aby doczekać się żniw gradowych robić w niedzielę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Rolnik1973 to Ty z okolic Ryk a pod Garwolinem głód na słome...


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

 

5 minut temu, simson2812 napisał:

Rolnik1973 to Ty z okolic Ryk a pod Garwolinem głód na słome...

Nie, bliżej Białej P:x laski

Edytowano przez Rolnik1973

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12195
rolnik gdybyś słomę zrobiłw bele okrągłe to kupca byś znalazł . kostki niewygodne do załadunku i pracochłonne także może lepiej kogoś nająć z prasą to lżej będzie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Miałem to samo proponować, ale to taki obibok, że to pewnie też się nie będzie opłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388
2 godziny temu, slawek74 napisał:

rolnik gdybyś słomę zrobiłw bele okrągłe to kupca byś znalazł . kostki niewygodne do załadunku i pracochłonne także może lepiej kogoś nająć z prasą to lżej będzie ☺

Kupiec jest, handlerzyna co daje 25 za gotową, to jak się nachapać, 25- 10 prasa - 2 zwózka i załadunek to 13 za słomę to niech gnije.

Za słomę w beli kupi się 1.5 kg nawozu, rzeczywiście biznes na słomie.

Edytowano przez Rolnik1973

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To sprasuj i trzymaj w stodole. Zimą znajdzie się kupiec. Ta w ogóle jak nie masz obornika to słoma powinna na polu zostać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16868

farmtrac8244 napisał:

2 godziny temu, Rolnik1973 napisał:

Człowiek czekał może grad wymłuci, nawet tego nie ma, a jak ze sprzedażą zboża będzie tak jak i słomą to jak żyć, jak żyć?

Może aby doczekać się żniw gradowych robić w niedzielę...

uwazaj, kiedys napisalem ze niedzielna praca w gowno sie obraca to mnie tu zjechali, ze sredniowiecze. teraz widocznie powinno sie pracowac w niedziele. nie wolno uznawac niedziel wedlug tu niektorych oswieconych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16868

farmtrac8244 napisał:

2 godziny temu, Rolnik1973 napisał:

Człowiek czekał może grad wymłuci, nawet tego nie ma, a jak ze sprzedażą zboża będzie tak jak i słomą to jak żyć, jak żyć?

Może aby doczekać się żniw gradowych robić w niedzielę...

uwazaj, kiedys napisalem ze niedzielna praca w gowno sie obraca to mnie tu zjechali, ze sredniowiecze. teraz widocznie powinno sie pracowac w niedziele. nie wolno uznawac niedziel wedlug tu niektorych oswieconych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
2 godziny temu, Rolnik1973 napisał:

Za słomę w beli kupi się 1.5 kg nawozu, rzeczywiście biznes na słomie.

Skoro wyliczyłeś że z beli zostaje 13zł  a to się równa 1.5kg nawozu to jaki nawóz kosztuje prawie 9000zł za tonę????? No chyba że siejesz odżywki dolistne siewką to zwracam honor 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121
19 godzin temu, nie napisał:

od roboty to tylko garba można mieć

dzisiaj praca nie jest w cenie, dzisiaj liczy się myślenie - jak śpiewali Golce :)

Np maszyny na fikcyjny PROW lub wymuszanie Vatu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559
21 godzin temu, Rolnik1973 napisał:

 

Nie, bliżej Białej P:x laski

Witam sąsiada :) ja koło Wisznic

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj