Polecane posty

Spyke1004    1

Ja miałem kupować samsunga xcover 4 ale mi szwagier informatyk doradził żebym kupił pancernego BLACKVIEW  bv 7000 pro

i zaryzykowałem na razie jestem zadowolony 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Jest dużo wytrzymałych mechanicznie telefonów ale pięta Achillesa to słuchawka - głośnik - mikrofon plus opiłki/iskry podczas prac przy stali, co z tego że telefon cały jak z nikim dogadać się nie można 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    442
4 minuty temu, pawel885 napisał:

Jest dużo wytrzymałych mechanicznie telefonów ale pięta Achillesa to słuchawka - głośnik - mikrofon plus opiłki/iskry podczas prac przy stali, co z tego że telefon cały jak z nikim dogadać się nie można 

Przykład Nokia C5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28772

Akurat przy starej Nokii c5 z głośnikiem nie miałem problemu, ale niedawno załatwiłem opilkami głośnik w myphonie, a niby chowalem go przed każdą pracą że szlifierka czy spawarka. Niby wszystko działało, a nie było słychać że ktoś dzwoni. kończymy może już rozmowe o telefonach, bo jest już inny temat o tej tematyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Poszukuje osoby która świadczyła usługi koszenia kukurydzy w okolicy legionowa - Nowy Dwór Mazowiecki. miejscowość składała się z dwóch wyrazów, niestety przez awarie tel utraciłem wszystkie dane a osoba zamówiła u mnie dwa zaczepy piton fix do renault/ claas chyba że ktoś chętny na taki zaczep. pamiętam, że modele 630. 620 itp 


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C385Owner    5

Polecam cos z Xiaomi. Trudno o lepsze pod katem jakosc/cena. 

W PL dostaniesz budzetowa wersje Redmi. Na gearbest.com albo innych kupisz tez lepsze wersje Mi. Popatrz na parametry na www.kimovil.com

Szczegolnie np flagowiec Mi6. Lub budzetowy Mi5X lub MiA1.

Redmi Note 4 tez warte polecenia. 

Dla lubiacych design Mi Mix 2 lub Mi Note 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9276
benio1967    154
Dnia 5.01.2018 o 20:38, jahooo napisał:

 

 

ale gość od ursusa 3512 owies to chce kupić po 45 zł

Edytowano przez benio1967
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121
Dnia 6.01.2018 o 19:52, KlimekPL napisał:

Czy takie wysokie przyczepy mają jakieś praktyczne zastosowania przy których nie sprawdzają się normalne przyczepy?

Chodzi o ten zawias przedni, ciężar jest rozłożony równo na oba koła,  bo normalnie jak wjedziesz na przeszkodę np 20-30cm wysokości to na tym kole spoczywa 80% ciężaru a tutaj masz 50% cały czas. i można szybciej po nierównościach ganiać i ten przodek tak fajnie pracuje. Wada taka że przód w mokrym ok pójdzie ale jak tylne koło  wpadnie to już się obala. W normalnych przyczepach jak tylne koło się przychyli to rama przez skręcanie przekazuje ciężar na przednie koła. Osobiście zawsze jak siedziałem przyczepą to tylne koło wpadało w ziemię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk2411    30
6 godzin temu, C385Owner napisał:

Polecam cos z Xiaomi. Trudno o lepsze pod katem jakosc/cena. 

W PL dostaniesz budzetowa wersje Redmi. Na gearbest.com albo innych kupisz tez lepsze wersje Mi. Popatrz na parametry na www.kimovil.com

Szczegolnie np flagowiec Mi6. Lub budzetowy Mi5X lub MiA1.

Redmi Note 4 tez warte polecenia. 

Dla lubiacych design Mi Mix 2 lub Mi Note 2.

Dlaczego polecasz mi6? Szukam teraz telefonu dla siebie i xiaomi odpadło jako pierwsze razem z p10. Przede wszystkim użytkownicy skarżą się na słaby aparat, brak wodoszczelności i wejścia jack.

Zastanawiam się teraz nad G6 i S7. Może ktoś tu użytkuje i się wypowie? 


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1563

Mam xiaomi 4x, bateria 3 dni trzyma,internet cały czas,wyświetlacz w miarę jasno ustawiony. Naprawdę fajny smartfon,upadł mi kilka razy i żadnych problemów,mam tylko case założony i folie ochronna na wyświetlacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C385Owner    5
3 godziny temu, patryk2411 napisał:

Dlaczego polecasz mi6? Szukam teraz telefonu dla siebie i xiaomi odpadło jako pierwsze razem z p10. Przede wszystkim użytkownicy skarżą się na słaby aparat, brak wodoszczelności i wejścia jack.

Zastanawiam się teraz nad G6 i S7. Może ktoś tu użytkuje i się wypowie? 

Nie ma certyfikatu wodoszczelnosci, ale jest rownie wodoszczelny jak i inne flagowce. W sensie ze na chwile moznago zanurzyc ale tylko na chwile.

Ma 180tys pkt w antutu czyli jest bardzo szybki. 

Aparat podobno nie jest taki zly no i mozna go miec za jakies 1350zl.

Sam mam S7 Edge i w sumie moge polecic.oprogramowanie aparatu lepsze niz xiaomi, szczegolnie hdr. Jednak na to lekarstwem jest GoogleCam, ktory mozna zainstalowac na mi6.

Edytowano przez C385Owner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk2411    30

Do tej pory miałem G2 i był to najlepszy telefon jaki miałem, dlatego kusi mnie G6. S7 też wszyscy polecają, muszę jeszcze przemyśleć temat.


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7909
Cytat

 

Cytat

 

 

Przeciesz jest napisane że dodatkowe zawiesie vario.odpinasz to i masz standardową wieżyczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszido007    155

Tyle to ja wiem, bardziej mnie interesuje w jakich przypadkach się to stosuje? Szersze opony?

Edytowano przez Buszido007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Odorywacz od miedzy, lasu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12223
kiko80 byłem tam ze dwa razy i jakoś mi jego podejście i sprzęt na placu nie podchodzą pisz do danielhaker to u niego za ,,miedzą,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj