Skocz do zawartości

Polecane posty

POL1    28

mam takie oczy jak on :rolleyes:

Wstaw, zobaczymy jak wyglada słynny banan.mam nadzieje że ta fotka co była nie jest twoja :blink: :wacko: :unsure: :ph34r:

banan575    104

Mozna powiedziec ze nie, bo ja mam dlugie wlosy, a do fotki je spielam i taka ruda wyszlam :D

POL1    28

Aaaaaaa

no tak troche wyszłaś jak przed scianą smierci w Oświęcimiu :unsure: -bez urazy :rolleyes:

Ta fotka to chyba była robiona Nokią 3310 :)

Meg5    344

Wiecie co Panowie ,prawda jest tak ,że kobieta jakby nie była ,to nie wypada Wam tak się wyrażać o niej . To tylko niestety o Was świadczy o waszej kulturze . Nie piszę tego by Was obrazić ,ale naprawdę wrzućcie już na luz . Ty @ banan575 też ,bo to naprawdę nie jest ciekawe ...

piotrkrk    31

Tak szczerze, to ja sie zastanawiam czy to w ogole jest kobieta..... I mówie to powaznie. Bo jednych wypowiedziach mam wrazenie ze ma 16 lat, a po drugich, że to jakis podszywający sie "tranzystor", ktory ma ubaw po pachy :)

POL1    28

Wiecie co Panowie ,prawda jest tak ,że kobieta jakby nie była ,to nie wypada Wam tak się wyrażać o niej . To tylko niestety o Was świadczy o waszej kulturze . Nie piszę tego by Was obrazić ,ale naprawdę wrzućcie już na luz . Ty @ banan575 też ,bo to naprawdę nie jest ciekawe ...

Meg5 ale tego że banan nam wczesniej ubliżał i wysmiewał się z ludzi co robią błędy to nie widzisz , tylko widzisz ostatnie posty.Mało czytasz postów banana więc słabo się orientujesz w temacie?

Cofnij się pare postów wstecz.

Meg5    344

Mylisz się @ POL1 ,ja doskonale znam @ banan 575 i wiesz na czym polega sedno sprawy ? Żeby się nie dać sprowokować ...

PS . Jak może mnie ktoś obrazić ,jak mnie nie zna ,no pomyśl ? ;)

Edytowano przez Meg5

tomek0303    50

Anna Grodzka na forum dla rolnikow?! no nie moze byc... co za czasy nastaly, trzeba uwazac panowie :lol:

piotrkrk    31

Nikt nie daje sie prowokowac, poprostu może nie kazdy ma ochote czytac wypociny i smęty z ksiezyca wziete ??

POL1    28

Mylisz się @ POL1 ,ja doskonale znam @ banan 575 i wiesz na czym polega sedno sprawy ? Żeby się nie dać sprowokować ...

PS . Jak może mnie ktoś obrazić ,jak mnie nie zna ,no pomyśl ? ;)

ano . a co Ty sąsiadka banana? mieszkasz na podkarpaciu? Teraz banan w Francji....czyzbyście obie wyjechały na zmywaki ? :huh:

Meg5    344

ano . a co Ty sąsiadka banana? mieszkasz na podkarpaciu? Teraz banan w Francji....czyzbyście obie wyjechały na zmywaki ? :huh:

Widzisz ja do podkarpackiego mam daleko i proszę bez takich aluzji ....Ciekawe co TY masz za pracę? Z reszta żadna nie hańbi ,no poza jedną ...

POL1    28

Oj zapewniam Cię że chciałabys miec taką pracę jak ja :wub:

Praca stała

Rozwijająca się

Ciagle przyjmują nowych ludzi

Wszystkie przywileje

Wypłata LUX.

Wszystkie świadczenia.

jak ktoś poszukuje pracy w okolicach Krakowa to pisać na PW.

Być może pomogę z znalezieniu work.

Edytowano przez POL1

Meg5    344

Co TY możesz wiedzieć ,co ja bym chciała ?

Edytowano przez Meg5

POL1    28

Co TY możesz wiedzieć ,co ja bym chciał ?

Toś ty chłop czy baba w końcu? :o

Meg5    344

Kończę Panowie z Wami rozmowę ,niestety nie ma o czym z Wami pisać ... Miłego wieczoru ...

Edytowano przez Meg5

POL1    28

Miłych snów Meg5.Oraz miłej kolacji -wodzionki z pikfoskiem życzę :wub: :wub: :wub:

Ja zmykam na 22.00 do work.

Miłej pogawędki forumowicze AF. :wub:

Edytowano przez POL1

UrsusFan1222    23

Nikt nie daje się prowokować, poprostu może nie każdy ma ochotę czytać wypociny i s męty z księżyca wzięte ??

Kolego chyba masz jakiś problem ze sobą, cały czas coś ci nie pasuje. Nikt nie zmusza cię do czytania tego tematu, powiedz dlaczego uczepiłeś się koleżanki @Banan575 ?

piotrkrk    31

a Ty co taki obronca nagle sie znalazl ?? Ja sie nie uczepilem ale moze sam poczytaj arogancje, cwaniactwo swojej "kolezanki"

Roki212    83

No chyba ma bardzo poważny problem ze sobą... Też czytam tak sobie i co by nie napisała w jakim temacie to ciągle ją krytykuje. Koleś ogarnij się w końcu bo wychodzisz na jakiegoś dzieciaka...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się