Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
chuck00    10

zaraz Was rozgryzę heheh @chuck kiedy ostatni raz byłeś na randce?

oj Moja Droga ostatnio nie byłem, ale zdarzało się :) chcesz nas wszystkich rozszyfrować? Człowieka poznaje się całe życie, a czasem i to nie wystarczy. W każdym razie życzę powodzenia w tej misji :)

@biala trochę nam odpłynęła na hasło "Wrocław" - może miała na myśli "Wroclove" :P

Co do spotkania grupowego to jak dla mnie Poznań miasto doznań :) Czy Poznań czy Wrocław dla mnie praktycznie taka sama odległość :)

biala513    68

No i kto tu odpłynął? Wroclove o tym nie pomyślałam ale wiesz na Moście Tumskim najwyższy czas zawiesić kłódkę :wub:

chuck00    10

@biala "Wroclove" to nie jest wymysł mojej wyobraźni, ktoś kiedyś tak powiedział i zapamiętałem. Mi się raczej nie zdarza odpływać, nie w tej kwestii :P

Jeśli chodzi o Poznań to akurat jutro się tam wybieram, a znając życie po wszelkich ustaleniach terminu zawsze komuś coś wypadnie :D

Kasia22    541

Znając życie tak będzie, więc to nie może być termin odległy, raz ciach i spotkanie, bo jak zaczniemy kombinować to nici z tego będą :D

sulos    129

gdzieś bliżej kujaw tongue.png miałbym bliżejbiggrin.png a tak na poważnie to moim zdaniem to cienko to widzę będzie garstka osób i tyle bo nikt nie przyjedzie np. z pomorskiego czy podlaskiego do Wrocławia , jednemu to wypadnie drugiemu tamto .Tak to już jest niestetymellow.png

biala513    68

No proszę ilu chętnych :D
Poznań może być jak najbardziej ;)  Poznańska pyra jestem wiec mi to nie przeszkadza :D  Aczkolwiek we Wrocławiu można by było zrobić nalot na magiczną ulice Fabryczną(jak dobrze pamiętam) :P 

Kasia22    541

Jeżeli ktoś się czegoś podejmuje i chce to nie ma rzeczy nie możliwych ! :D

Jak nie Wrocław to Poznań :D

gdzieś bliżej kujaw miałbym bliżeja tak na poważnie to moim zdaniem to cienko to widzę będzie garstka osób i tyle bo nikt nie przyjedzie np. z pomorskiego czy podlaskiego do Wrocławia , jednemu to wypadnie drugiemu tamto .Tak to już jest niestety

Do Poznania masz ok  200 km to nie dużo, my mamy 100 

Więc Poznań stoi dla Ciebie otwarty :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ooo ta na targi do Poznania cięzko się grupie wybrać a na zwykłe spotkanie już tak? ja za dużo lat mam już żeby w cuda wiezyć :D

Kasia22    541

No wszystkim nie dogodzimy.... Niestety. Kto będzie chciał to dotrze, a kto nie będzie chciał to nie !

Kasia22    541

Konstancja bo tak zawsze jest, rzuca się hasło to wszyscy chętni, ale jak już się chce coś konkretnie ustalić to każdy bo coś tam bo coś tam...

A Potem że nikt spotkać się nie chce ! <_<

Apista    6

Myślę że już jest wystarczająco dużo chętnych do spotkania w Poznaniu ;) a Maxa wezmę po drodze

Wiadomo to jest forum ogólnopolskie więc wszystkim nie dogodzimy. Myślę że trzeba się trzymać miasta które większości z nas by odpowiadało i był łatwy dojazd, oczywiście również trzeba mieć tą cichą nadzieję (światełko w tunelu) że może się to udać :P

Kasia, zamiast marudzić to możesz zaproponować termin, myślę że dobrze było by jakieś targi poznańskie ;)

kp38    8

Konstancja bo tak zawsze jest, rzuca się hasło to wszyscy chętni, ale jak już się chce coś konkretnie ustalić to każdy bo coś tam bo coś tam...

Zebyście zrobili na podlasiu ja z chęcią

biala513    68

Znam to bardzo dobrze ale nic na siłe :P 

Kasia22    541

Ja wcale nie marudzę, tylko wiem jak to z reguły będzie wyglądało, zamiast się spiąc to każdy już na starcie zaczyna kombinować....

Najbliższe targi odbędą się dopiero w marcu.... :ph34r:

Myślałam, może o listopadzie  :rolleyes:  :P

kp38    8

Trzeba kuć żelazo, póki gorące więc listopad będzie odpowiedni ;)

To jak podlasie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się